0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Eşim bugün işlerinde ki arkadaşlarını anlatiyordu. Şu evli şunun çocuğu var falan diy. Biri için ogrencilere gelip geçerken bakar dedi. bende şakayla doğru söyle sende bakıyor musun dedim. Ben sizin karnınızı zor doyuruyorm eve bir kedi alsak desen ona bile bakacak gücüm yok. Bir başkasına nasıl bakayım dedi. Ona şaka olarak söyledi ama bir tuhafıma gitti. 

Eşim üniveriste de memur bu arada.

3 Cevaplar

0 oy
(984 puan) tarafından
Amaannnn canım abartmaya gerek yok valla. Tabii ki boş ver baksın demiyorum ama bakıp bakmadığını anlayamazsın kii. 
(135 puan) tarafından
Yok canım bakmadığını biliyorum. Öyle huyları yoktur. Benim sorumum tuhafligina o cevabı verdi
-Reklam-
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Herseyde bisey aramayin bacim ya. Aksama kadar şoyle mi ki boyle mi ki o kadar cok post okuyoruz ki. Yani bakiyodur desek de yalan olur yooook canim bakmiyo desekte yalan olur. Esini senden baska iyi taniyan yoktur. O yuzden boyle seyler dusunerek suphede kalma derim
0 oy
tarafından
Her şey bi tarafada  aileler eğitim yuvası diye kızlarını gonderiyo bi iki kanı bozuk pis gözle bakıyor ne acı 
(135 puan) tarafından
Bu sadece okulda olmuyor ki. Metrobüse otbuste sokakta pis cahil zihniyet

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde WhiteSwaN (13,027 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 490 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asabii (213 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...