0 oy
776 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (69 puan) tarafından
Bebeğim uyumuyor bilen biliyordur bu gece bide bebe bisküvili biberon maması vereyim karnı iyice doysun deneyeyim diyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum yardım eder misiniz lütfen 

8 Cevaplar

0 oy
(3,329 puan) tarafından
Princ unu varsa onla mama yao daha iyi canım. Bebegin kac aylik
(69 puan) tarafından
10 bitti 11de pirinç unlu nasıl oluyor peki
(3,329 puan) tarafından
Pirinc unuyla kaşık mama yapiyorsun ya onun daha sıvı hali. Birazda seker atıyorsun. Yani bebegin küçükmüş birZ seker vermezsen de yemez
(3,535 puan) tarafından
Şeker mi canım iyi misin sen şekerle ne kadar geç tanışırsa o kadar iyi
(69 puan) tarafından
Ben daha hiç şeker vermedim ki bide ben hiç pirinç unu ile kaşık maması yapmadım bilmiyorum nasıl yapıyorsunuz
(3,329 puan) tarafından
Ecem linam onun içine seker atiliyor bebegin küçükmüş dedim farkindaysan sonrasinda tarif de vermedim. Ayrica cicibebe de vermemeliyiz onda da seker var
-Reklam-
0 oy
(69 puan) tarafından
Kimse yokmu ya 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Hiç yapmadım canım biberonla ama hünnapın bebe bisküvisini biraz sütle ıslatıp yediriyorum bazen 
(69 puan) tarafından
Kimse yardımcı olmuyor maalesef ☹️
(2,651 puan) tarafından
Bebe bisküvisi biberonda nasıl yapılır?

Tam pişmiş değil çok çiğde değil orta bir kıvam elde ettikten sonra karıştırma kasesine muz, yulaf ezmesi, pekmez ve bebek bisküvisini ilave edip blenderdan geçirin. Ardından süt döküp yeniden blender kullanın. (Alerjisi olan bebeklere süt yerine su kullanın). Mamayı biberona aktarıp afiyetle tüketmesini sağlayın...
(69 puan) tarafından
Süt mü kız daha 11 aylık ☺️ yulaf ezmemde yokki püf
(2,651 puan) tarafından
Ama su ilede olur diyo ay ☺️
(69 puan) tarafından
Yazan oldu bakalım denicem çok sağol canım sanada ❣️
0 oy
(7,289 puan) tarafından
Cnm biberona bisküviyi doldur yarısına kadar kaynamış ılı su köy çalkala bisküvi erişin bı içir içer inşallah yok tutuyor o ben dışarı çıkınca arada öyle yapıyorum 
(69 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum 3 haftadır uyumak istemiyor doktora gittim uyumuyor ağlıyor hiç bir sağlık problemi yok gündüz çok ilgileniyorsun gece uykusundan kalkıp oyun istiyor diyor
(7,289 puan) tarafından
Diş olabilirmi acaba baktinmi canım hiç
Bnmkide 10 aylık gündüz direniyor deli gibi herşeye ağlıyor atak gibi bişey sanırım
(69 puan) tarafından
Doktor gelmiş dedi ama patlamadı gorunuyor elime de geliyor dişi ama çıkmadı henüz dişsiz bizimkide
(7,289 puan) tarafından
Ay ondan balım ozaman ilk dişi bizide mahvetti çok değişmişti ağlar uyumaz saat başı uyanır çok zor coookkkkk
(69 puan) tarafından
Saat başına razıyım 10 dk en fazla yarım saat bittim bittim 3. Haftamız bu daha ne kadar sürecek peki
0 oy
(11,249 puan) tarafından
Icebilecegi sıcaklıkta su koyup içine cici bebe atıyorum ben kafama göre yoğun olmasın çok da sulu olmasin
(69 puan) tarafından
Aptamil koysak olur mu peki
(11,249 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım hiç kullanmadım aptamil mama degil mi ayına uygunsa hazırlanışı yazıyordur üzerinde
(69 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun ☺️
0 oy
(551 puan) tarafından
Ben bebeğim akşam pek birsey yemediyse gece uykusuna geçerken mama veriyorum zaten o akşam iki tane cici bebe koyuyorum mamasina. Önce suyu ılıtip biberonla koy bebe bisküviyi de koy erisin içinde sonra kaç ölçü yapıyorsan o kadar mama koy çalkala icir. Geceleri yine uyanıyor ama benimki alışkanlık edinmiş ne kadar doysa da gece en az 4 kere emmek için uyanır. Senin bebisi tok tutar inşallah canım bir dene 
(69 puan) tarafından
Hay Allah razı olsun sağol canım inşallah ❣️
(551 puan) tarafından
Senden de razı olsun canım
0 oy
(1,734 puan) tarafından
Ben 120 ml mamaya 1 bebe bisküvisi koyup veriyordum günde bir defa sadece oda akşam 
(69 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun ☺️
(1,734 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
tarafından
Valla ben kızıma süt ısıtıp içine de 2 3 tane bebek bisküvi atıyordum çok seviyordu 
(69 puan) tarafından
Daha süt için 1-1.5 ayımız var yaşında değil henüz ☺️
tarafından
Himm anladım canım görmedim onu pardon :)
(69 puan) tarafından
Estağfurullah canm ☺️

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 130 göst.
6 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 746 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Prensimin annesi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
9 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Vesile hakan (839 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...