0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından
Şarj cihazımın kablosunu kızım yurutecin altına atmış sanırım kırılmış nerden kırıldığı da belli değil yapamıyorum hızlı şarj özelliği vardı orijinal şarj aletimdi bu benim hemen dolduruyordu telefonumun şarjını şimdi başlık aynı başlık olsa ama kabloyu herhangi bi yerden öyle ucuzcu bı yerden alsam eskisi gibi hızlı şarj özelliği olur mu orjinali bozulur mu ne tavsiye ediyorsunuz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Orijinalliği bozulur canım. Kablo da şarjda orijinal olduğunda hızlı şarj olur. Kablo da ince birşey ama etkisi çok fazla. Sonuçta prizdeki elektriği telefona aktarıyor o da performans harcıyor. Ucuz olduğunda içindeki kablolar dandik oluyor genelde ve bu da fazla performans yapmasını sağladığından telefonu ısıtabilir. 
-Reklam-
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Benim şarj aleti samsung un önceki telden kalan kablosu da ttec 9 aydır bu şekilde kullanıyorum bir şey olmadı 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kablodan birşey olmuyor canım iletken. Başlık orjinal hızlı ztn. Kullan cnm. Teknik bilgidir
(482 puan) tarafından
Teşekkürler canım ya çok önemliydi benim için
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Sarj başlıgı önemli orjinelse hizli doldurur kabloyla alakasi yok canım 
(482 puan) tarafından
Ay çok şükür ya teşekkür ederim canım
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Yillardir oyle kullanirim kablo bozuluyor onemli olan bas kısmı 
(482 puan) tarafından
İçime şu serptin kız ama hızlı şarj özelliği aynen devam ediyor mu peki
(1,944 puan) tarafından
Evet .her yerde satılıyor zaten kablo ucuzda bir sey yillardir kullanirim telefonuma bir sey olmadi:)
0 oy
tarafından
Sırf bu yuzden 1 ay once orjınal sarj aletıne 750 tl para verdım, aynı olmuyor cunku sahteyle telefon bataryasına zarar verıyor
(482 puan) tarafından
Deme be :(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 149 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
24 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde .SU. (4,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 261 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde kubraerennn (169 puan) tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,516 cevap

34,822 kullanıcı

...