0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde (684 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı eşiyle kavga etti kız bunu evden attı aldatıyor diye daha boşanma bile boşanmadan konuştuğu kıza inandirmak için sahte boşanma evrakı hazırlamış dün aksma da eşim aradı görüntülü kızın yanindaydi mal mal gülüyordu karısına soylemem mi lazım hiç mi karismayayim ortada çocuk var kadın çalışıyor ediyor oda köpek gibi paraları pubg illetinde karilarla yiyor kıza büyü yaptırmış gitmesin diye kız diyor ki beni burda tutan bişey var sanki bunları bilip soyleyememek sinirden ben aglicam yemin ederim 

13 Cevaplar

0 oy
(720 puan) tarafından
Ben olsam söylerdim kız çalışıp kendi ayakları üzerinde durabiliyor sonuçta cocuguna da bakar bence 
(684 puan) tarafından
O yandan sıkıntı olucagini zannetmiyorum ama yarın öbür gün barisirlar ben bunu söyledim diye kötü olurum diye de bişey demek istemiyorum bir yandan
-Reklam-
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır demişler kadına yapılan haksızlıktan da öte eşine bildirip söylemen en doğrusu ben söylerdim cidden 
(684 puan) tarafından
Eşim gösterdi akşam zaten çocuk iş yerinde her b.kunu anlatıp söylüyormuş kadına üzülüyorum çok akşamdan beri aklimfa kız çıkmıyor nasıl bilip de söylemem diye
0 oy
(13,014 puan) tarafından
Bence söyle yazık günah kıza Eşin hala nasıl görüştürüyorsun o adamla 
(684 puan) tarafından
Aynı iş yerinde çalışıyorlar
0 oy
(3,508 puan) tarafından
Ben olsam soylerdim isi gucu de varmis neyi bekleyecek daha cocuga yazik kendine vaktine yazik hatta ekran goruntusu alip kanitli gosterseydin keske
(684 puan) tarafından
Eşimin telefonunda 2 saniye konuştu ekran alma şansım hiç yoktu ama kız inanır ben desem
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Zaten boşanacaklarmıs, bunları söyleyip üzme istersen. Baktın barışacak gibi oluyor söylersin. Eşine söyle böyle biriyle arkadaşlık etmesin bize yakışmaz de, hem de güzel birseymis gibi gösterir yaptığını marifet gibi anlatır 
(684 puan) tarafından
Eşime defalarca söyledim şu insanla konuşma etme diye aynı yerde çalışıyorlar eşim tembih ediyor birde söyleme yarın öbür gün bişey olur sen soyeldin de ben böyle yaptım derler diyo
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Eşinin öyle biri ile işi olmasın Öncelikle. Ve ben söylerdim 
(684 puan) tarafından
Kaç defa söyledim defalarca söyledim aynı iş yerindeler ister istemez muhatap oluyorlar
0 oy
(163 puan) tarafından
Açıkçası söylenmemesi taraftariyim. Çünkü sonra onlar barışır sen kötü olursun. Bilmiyordum de geç . Gerçekten insanlar çok nankör 
(684 puan) tarafından
Eşimde aynısını diyor kimseye bişey deme yarın barisirlar çocuk iyi olur kızla arab bozulur karışma kimseye diyor
(163 puan) tarafından
Bencede karışma  hiç bu güne kadar söyledim de iyi oldu diyen duymadım ben
(684 puan) tarafından
O yüzden korkuyorum ya bende
0 oy
tarafından
Ben olsam söylerdim 
(684 puan) tarafından
Eşim tembih ediyor söyleme yarın barisirlar snei ortaya sürerler aramızı hepten bozdu bariscaktik bilmem ne diye ortada çocukta var
0 oy
tarafından
Bide kıza gitmesin diye büyü yaptirdiysa o zaman iş değişir normalde bende söylemem kız kendisi fark etsin diye çünkü edilir yani bı kadın anlar ama büyü yaptirdiysa da pislik bı adam demektir söylersen sanada sıçrar kin güder ama kızla gorusuyorsanda bı şekilde ip ucu bırakırım evine çantasına ki kendine büyü yapılma ihtimalini düşünebilsin gitsin destek alsın diye ama hiç kendim agzimla demem karışmam 
(684 puan) tarafından
Sbaah söylerdim telefonla konuşurken laf arasında söyledi bı hocaya baktır diye baktırdım biseyler yaptirmislar falan dedi
tarafından
O zaman hiç sesini çıkartma kimsenin arasına girilmez akraban olsa yakın dostun olsa soylede yoksa gerek yok gider bu dedi der adamın belli büyü aklına geldiyse durupta başına bela almanın alemi yok
(684 puan) tarafından
Aynen öyle kim ne yaparsa yapsun
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Bence söyleme yani eğer yarın öbür gün bosansa bile seni suçlar kız insan oğlu ne yapacağını bilemezsin kendini karıştırma Allah görüyor biliyor ztn kadın yakalamisa aldatigini Allah istese onuda yakalatirir cnm sen rahat ol söyleme bence 
(684 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum içim rahat değil ama şimdi kız kalkar barışır yada ayrilir bana senin yüzünden ayrıldım der yada senin yüzünden barıştım niye da niye soylemedin der
0 oy
(3,689 puan) tarafından
"Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır” 

Siz doğruyu söyleyeceksiniz adama iftira atmıyorsunuz ki. O kadına haksızlık yapılıyor. Yazık değil mi? Diyorsunuz ki; kız çalışıyor parasını pubg de kadınlarla yiyor. Bu o kadına yapılan çok büyük bir haksızlık. Kim bilir belki o kadının kurtuluşu sizsiniz. 
(684 puan) tarafından
Kadın bunların hepsini biliyo kendinde yakaladı zaten demek istediğim kadın şuan adamı evden attı kendini düzeltsin diye oda kadına aşk mesajları atarken diğer kız için Düzce'den İzmit'e gitmiş kızın yanına kızda sırf o salağı görmek için izmirden İzmit'e gelmiş ayriyetten gelen kızı kandırmak için sahte boşanma evrakı hile hazırlamış
(3,689 puan) tarafından
Ben olsam, ararım kardeşim bak böyle böyle. Mahkemede şahit olurum sen bu adamdan kurtul derim. Erkekler nasıl birbirini koruyor kolluyor. Eşin adamın nasıl bir pislik olduğunu bildiği halde susuyor, seni susturmaya çalışıyorsa, biz kadınlarda birbirimizi koruyup kollamalıyız.
(684 puan) tarafından
Ben gerekeni söyledim zaten kıza aynı kızla konuştuğunu da biliyor ama onunla buluştuğunu sahte boşanma evrakı hazırladigini bilmiyo
0 oy
(1,151 puan) tarafından

Böyle Bir şey benim başıma gelse, şahsen bana söylensin isterdim:ermm:

(684 puan) tarafından
Ama tutki barisicaklar ben bunu söyleyince barismayi kesip bosanmaya giderse ben o çocuğun hakkına nasıl gireyim belli bı sure demicem bakicam kesin dava açılırsa soylicem
0 oy
(13,066 puan) tarafından
En başta eşinle iletişimini kesmesini sağla bence iş yerinde karşılaştığında merhaba merhaba seviyesinde görüşsün. Sonra da uygun bir üslupla söyle kıza. Kendi yolunu çizsin bence 
(684 puan) tarafından
Eşime neler neler dedim ben kendimi biliyorum ben onun gibimiuim bilmem ne diyor ayrılmıyor onun gotunden afedersin yani kıza da şimdi bişey demicem az zaman geçsin onların işi ne oluyor ne bitiyor bı ortaya dökülsün ondan sonra kıza herşeyi dicem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,435 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 813 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 268 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,023 göst.