0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar beş aylık bebeğim var emzirdigim için sanırım saçım çok dökülüyor ben de kına yakmak istiyorum hem kınayı seviyorum hem de saçımı besler diye düşünüyorum ama bazı kişiler saçina bir kere kına yakınca sürekli yakmak gerekir kaşindiriyor falan dedi sizce öyle birşey var mı 

8 Cevaplar

0 oy
(1,535 puan) tarafından
Bende öyle duydum ama aslını bilmiyorum 
-Reklam-
0 oy
(3,342 puan) tarafından
Sonrasında boyatma rofle ombre gibi düşüncen varda yakma bacım dönüşü olmuyor diğer türlü ben karışım yapıp yakıyorum anneme besliyor evet zamanı geldiğinde saç istiyor kinayi
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Yok canım bana önceden annem yakardı hiç öyle olmadı iki sene önce yine kendim yaptım hiç öyle kaşınma falan olmadı tabi üstüne boyatmak istedim ona olmaz dediler bı sene bekledim kına saçımdqn çıkana kadar şuan boyali saçım ama ilerleyen zamanlarda kına yapmak istiyorum yine 
0 oy
(553 puan) tarafından
4 sene önce çok sık saçıma kına yapardım rengi de hoşuma gidiyordu ufak tefek beyazlarda kapansın diye evlenince eşim kokusundan çok rahatsız olduğu için yapamadım ama öyle kaşıntı fln olmadı hiç iki sene öncede saçımı açtırdım boyattım bir sorun olmadı ama o kınanın akması için en az bir yıl lazım yani boyatmak istersen ben iki yıl sonra boyattım net bilmiyorum
0 oy
(12,768 puan) tarafından
Bana saçma geliyor orta okul yıllarında sadece bir kez yakmıştım kızıl falanda olmadı yani şimdi de doğal halini kullanıyorum belki bir süre kaşınabilir ama sürekli bir kaşınma olacağını sanmıyorum 
0 oy
(489 puan) tarafından
Bende sizin gibi düşünüyorum icinede birşeyler katarak besleyici olsun diye.kasindirdigini duymadım pek ama denicem sanırım kına güzel şey bence 
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Ben yaktım baya da oldu aktı yarıya kadar kaşınma falan yok ama 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Yok.be bacım küçükken anneannem bana çok yakardı yok kına sürülen saça boya olmaz dediler bilmem ne dediler bişise olmadı 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 131 göst.
31 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde mys62 (1,715 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
24 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde YeniiiAnneee (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 455 göst.
2 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde betulnd1 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 63 göst.
22 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Nurtopum (586 puan) tarafından soruldu

378,289 soru

11,322,768 cevap

34,773 kullanıcı

...