0 oy
138 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (980 puan) tarafından

Diyette olan arkadaşlar pazartesi karpuz diyeti baslayacam nasip olursa 7 günde 5 kilo vaadediyor. Sizde yaparsiniz belki diye suraya listeyi koyuyorum. Internetten buldum tabi ki ben yazlari yapiyorum genelde. 2 senedir yapmadim ama simdi yine yeniden bi denemek istedim

image

2 Cevaplar

0 oy
(985 puan) tarafından

Ben de daha demin kadar verdim şeker diyetine başlicam 

Yanına ek instagramda Bi kadın var onun önerdiği şeyleri deneyeceğim bakalım oluyor mu. Bi 10 kilo versem yeter valla. Hepimize bu yolda başırılar diliyorum :D

(980 puan) tarafından
Sagol canım sana da kolay gelsin. Aklimda seker diyeti görüyorum ama tam bakmadım. Ona da el atacam bi gün :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende kuzenimin kullandığı çaydan sipariş verdim muhteşem ödemimi attı dedi + spor diyet tamamdır 
(4,145 puan) tarafından
Hangisi hangi cay
(980 puan) tarafından
Bende cay kullaniyorum . Tok tutuyor bakalim 1 ayda ne sonuc verecek
tarafından
Nacissa aserola
(4,145 puan) tarafından
Ayn onu bende aldim bi on gundur kullaniyorum. Herbalifeda kullaniyorum 2,5 kilo verdim odemi karnimin sisi de indirdi de dun evlilik yildonumumuzdu abanta gttik bugun donduk annemlere ugradik eve. Gecmeden. Yarin tartilcam bakalim
Odemli ve sisim suan da aksam eve gdince iccem yne. Sabah tartilinca gorcam bakalim.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
20 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 613 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ✨ ⭐ Mudebaar ⭐ ✨ (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,006 soru

11,344,726 cevap

34,808 kullanıcı

...