0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (26 puan) tarafından
Heyecandan ölücem sanırım kan testimin sonucu çıktı 6500oldu. Tahmini 5haftalık falanmı oluyor bugün geç diye gidemiyorum doktora yarın gidicem kesin olarak hamilemiyim

Birde üni son sınıfda okuyorum bu yıl biticek okulum hamilelikle birlikte okulu yürüte bilecekmiyim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne okuyorsunuz :)
(26 puan) tarafından
İngilizce öğretmenliği
tarafından
Ay nolcak biter gider o ben uygulamalı bir bölümde mi okuyorsun diye sormuştum öyle zor olabilirdi :) Allah kucağına sağlıklı almayı nasip etsin bereketiyle gelsin :)
(26 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(6,944 puan) tarafından
Ayy benimde 6500 çıkmıştı değişir kuşum haftan son adet tarihin esas alınır en son ne zaman adet oldun 
(26 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ikiz olma ihitimalı varmı
(6,944 puan) tarafından
Yani o değişir olada bilir olmayada bilir bunu betadan anlaman imkansız benim tekdi 6500 çıkmıştı aynı haftalarda vermişiz kanı bunu ultrasonda anlarlar anca
(26 puan) tarafından
Canım sen nasıl eşine söylemiştin hamile olduğunu? Ve ben nasıl söylesem acaba gelmesine 1saat kaldı
(6,944 puan) tarafından
Huu ben mi söyledim o bana söyledi bacım adet günümü takip ediyou hergun soruyordu oldu mu olmadimi test al getir dedim geldi gittim banyoda yaptım salona gidip eline verdim çubuğa bakmiyo bana noldu diyo koyverdin göz yaşlarını ama ben eğer supriz yapcak olsaydım oyun oynardım kulaklıkla müzik açıp ona yakardım babam oluyosun derdim o dudaklarımı okur anlardı öyle istiyodum
(26 puan) tarafından
Aaa çok güzel fikir
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Hayırlı olsun canim,evet hemen hemen 5 6 haftalik hamilesin :)

(26 puan) tarafından
Yani kesin sonuç değişmez dimi hamileyim
0 oy
(732 puan) tarafından
Kız bişey dicem ikiz olmasın çok yüksek geldi ahahah
(26 puan) tarafından
Şuanlık hiç birşey diyemem yarın doktora gidicem inşallah ikiz olma ihtimalı varmı?
(732 puan) tarafından
Bilemedim valla benim 4 haftalıkken oğluma hamileydim 3100 lerdeydi bu baya fazla geldi de ne bilim:)
(981 puan) tarafından
İkizlik beta degerinden degil kese sayisindan belli olur
(732 puan) tarafından
Hm bilgim yok
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun sağlıkla al kucağına 
(26 puan) tarafından
İnşallah çok  teşekkür ederim
0 oy
(985 puan) tarafından
Ayy geçen sene ben de öyle yaptım. Hamileydim öyle bitirdim üniversiteyi. 

Bu arada hayırlı olsun canım. Hafta sayısını  son adet tarihine göre hesaplaman lazım. 
(26 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim:) ♡
0 oy
(981 puan) tarafından
Yarin resmi tatil allah gonlunuze gore versinde doktor bulamayabilirsiniz ozele giderseniz baska tabi 
(26 puan) tarafından
Özelde doktor olmazmı?
(981 puan) tarafından
Ozelde olur iste orda ultrasona girersiniz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Senem turp (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
25 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asliiada41 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.

379,183 soru

11,350,486 cevap

34,818 kullanıcı

...