0 oy
894 göst.
Diğer kategorisinde (2,732 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar bazen bakıyorum burda çok güzel arkadasliklar oluyor hediye bile alan oluyor yani çok ince ruhlu arkadaşlar. Var bir laf vardır bayan bayanı sevmez diye bı bayan bayana hediye almaz  hiçte alakası yokmuş ben gördüm ya çok güzel ardasliklar varmış yani bizemi denk gelmedi okadar rehberimde arkadaşlarım var  ben herkese yanasmaya çalıştım aslında herkes kendi cevresindekiierle iyi bende uzakta evlendigim için burdakiler yabancı gözüyle bakıyorlar neden ki böyle :( 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende çok arkadaş canlısıyımdır sıcak kanlıyım ama o samimiyeti kımsede göremiyorum doğrusu keşke bizimde gerçek arkadaşlarımız olsa 
tarafından
Nerde kız
tarafından
Şimdi yuklendi:)
(192 puan) tarafından
Gencanne25 o Erzurumun 25 i mi yoksa öylesine bi 25 mi :)
tarafından
Erzurum 25 tabikisi :))
(192 puan) tarafından
Selam olsun memleketime :*
-Reklam-
+2 oy
(7,121 puan) tarafından
Yaaa kıyamam benim var burdan üç beş yedi yirmi kişi arkadaşım . Hediyelestiklerimde var . İnsan kalbiyle sıcaklığıyla yaklaşınca oluyor o bağ 
(2,593 puan) tarafından
Ayşenur ya aşk olsun sen linclemecek karı misin
(7,121 puan) tarafından
Offf hemde nasıl ndndndbd
(2,844 puan) tarafından
Tuğbaaa❤️ Üf bu yorumlarda sevdiklerim var ama yetişemiyorum. Tuğba,Ayşenur, Elif☺️☺️
tarafından
Eserimo tmm o zmn ben sessizce yorumları kaldırayım sksjsj sevdiklerinle baş başa kal ☺️
(13,834 puan) tarafından
Esercim❤️❤️❤️
+1 oy
(48,729 puan) tarafından
hayatimiza giren herkes kalıcı arkadasimiz olmuyo arada temizleniyoki yenilerine yer açılıyor ☺️
(351 puan) tarafından
Yavrumhatimediyoz resmen ya nebe
 bakara nazar ayetleri ninniler ayagimda uyuyo dalinca koyuyom  yerine uyaniyo geri1haftadir 4te uyuyo bide ciglik atmayi ogrenmis o ciglik atinca bende atcam diye bekliyo onuncikardigi sesleri taklitedince guluyo bide gecenin bi koru gelde ısırma demi fkfj

Sorma valla okadarkayiptan sonra mucizemiz bubizim ama fırıldak mucize dnnd
(48,729 puan) tarafından
güldürdü bal surat muhabbet edesi var napsin ❤️
(351 puan) tarafından
Benki cok konusan kadın sirfbunu ornek gösterip herif  diyo sen konusmaktan yoruldum diyosan gercekten zor bebe bu gelde onada agiz burun dalma
(48,729 puan) tarafından
☺️☺️tamda o zamanlari bebelerin halam diyodu agzim.yoruldu.susunca bizikliyo
(351 puan) tarafından
Aynen vallaha dogru ya neyse uyudu ben yavaştan kaçar balım opuyorum senle elosumu ❤️❤️☺️☺️
0 oy
(5,715 puan) tarafından
Bende çok seviyorum böyle arkadaşlıları ☺️
(2,732 puan) tarafından
Evet havsam sende çok iyisin ❤️
(5,715 puan) tarafından
Güzelim benim o senin güzel görüşün ❤️
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Benimde sevdiğim insanlar var burda kafa dengi olması lazim kasıntı insanlari hiç sevmem 

Belki bı gün boyle bir platform olmayacak acaba zamanında şu platformda bı Hümeyra var derlermi merak ettik bende ☺️
(6,512 puan) tarafından
Be cehme here shsjjs ahhaaah hafsoşum bende seni unutmam hiç daha Kürtçe küfür etmeyi ogretcen bana
(5,715 puan) tarafından
Hahhahaha bizim seninle daha yolumuz uzun :-):-)❤️
(6,512 puan) tarafından
Emredersin  öğretmenim ☺️
(5,715 puan) tarafından
Estağfurullah kız hıshshsjs
(6,512 puan) tarafından
☺️❤️☺️❤️❤️
0 oy
tarafından

Valla ben en sevdıklerımı aldım sukur ınstagramda hepsı :D surdan gıdersem gorusmedım dıye uzulecegım herkesle baska yerden ıletısım kurduk ♥️

(2,732 puan) tarafından
Ben sosyal medya kulanmiyomm canım tek vatsaba bide burası
tarafından
Cok guvenırsen numaranı verırsın o zaman oyle dostluk kurarsınız :)
(2,732 puan) tarafından
Evet olabilir canim
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Bu platform çok iyi insanlar kattı bana.  Kimiyle yakın hissedip görüştük, kimiyle bir sebepten görüştük sonra samimi olduk vs.  Ben 2019 da geldim buraya ama 2 senedir falan aktifimdir öncesi okuyucuydum 
(2,593 puan) tarafından
Normal hayatta da sağlam arkadaşlarım var çok şükür canım
İnsan yanında dost istiyor yani inşallah hayiisi senin için de
(7,121 puan) tarafından
Amin . Kimmiş o kişiler ben var miyim jdndn
(2,593 puan) tarafından
:))) kiz sen herkesin listesinde en üsttesin sen olmadan olur mu
(7,121 puan) tarafından
Ya iyi mi diyon kötü mü bir bilsem ama gülüyorum
(13,834 puan) tarafından
Sabah sabah  bana ilac gibi geldiniz:)
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Benim kendi yaşantımda da çok güzel dostlarım vardır Rabb'im eksikliklerini göstermesin inşallah ❤️ burda da samimiyetine güvendiklerim var ❤️
(6,251 puan) tarafından
Sağol kuzum benim ❤️☺️
(13,834 puan) tarafından
Ben gibi :) cicegim selda cicek gibidir masallah❤️
(6,251 puan) tarafından
Nasıl da biliyo kendini ❤️❤️
(13,834 puan) tarafından
Cicegim❤️❤️
(6,251 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(6,339 puan) tarafından

Uygulamanın bana kattığı en iyi dostluk Merve <3

Wpden görüşüyoruz yeri geliyor mesajına saatlerce cevap vermedigim oluyor ama yinede aynı yerden devam edebiliyoruz 

tarafından
Diyosunn dee öyle olsun:/
(6,339 puan) tarafından
Birde ortada gözükmeyen feyzosum var sjsj
tarafından
Hahhaahah hiçte bile sabahtan beri burdayım yeni kayıp oldum
(1,356 puan) tarafından
Hee esmos ben yokum anlaşılan jsjjsjs
0 oy
(7,049 puan) tarafından
Kaç senedir buradayım hiç öyle arkadaşım olmadı aslında ayıptır söylemesi ideal bir arkadaşımdır insanları dinlemeyi severim. 
(6,339 puan) tarafından
Sadece dinlemek olmuyorki
(7,049 puan) tarafından
Tabi ki canım hani bazıları dostunum der bir şey anlatırsın sadece dinliyormuş gibi görünür ya onu kastettim ufak bir örnek verdim anlayacağın  ;)
0 oy
tarafından
Bilmem var mıı benim :(
(6,339 puan) tarafından
Var tabi yokmu
tarafından
Ben seviyorum kız seni ❤️❤️
tarafından
Ahahaha canım içisinizzz❤️❤️❤️
(7,121 puan) tarafından
Mikr.op feyza
tarafından
Aaaa amaaa ayıp ediyonnnn
0 oy
(15,280 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum kadın kadını sevmez diye bişey. Benim çok sevdiğim arkadaşlarım var. Ve sağolsun onlar da beni çok sever. Sen iyi kafa dengi insana denk gelmemiş son demek ki. Ondandir
0 oy
(12,712 puan) tarafından
valla oyle 

burdan bi arkadaş edindim her gün araşırız yazışırız 

dün hastaydım hep aradı yalnız bırakmadı sağ olsun
(2,732 puan) tarafından
Allah razı olsun ondan canim
(12,712 puan) tarafından
amin canım
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Boşver cnm tek takil o arkadasliklarin sonu bokaa çikiyo tabiri caize
tarafından
+++++ cansın yaa ☺❤
(7,972 puan) tarafından
Hülyaa nasilsin bebegim minnak napiyo
tarafından
İyiyim çok şükür balım seni sormalı nerelerdesin ❤ minnakta büyüdü teyzesi ne yapsın yaramazlık yapmaya devam ☺ sen nasılsın canım kuzucuk nasil
(7,972 puan) tarafından
Artik sıktı baya burası aklima bile gelmiyodu öyle bi bakayim dedim şimdi cnm
Kuzucuk büyüdü teyzosu napsin durmuyo yerinde bende iyiyim hamdolsun♥️
0 oy
(385 puan) tarafından
Birgün bizede nasip olsun inşallah böyle güzel arkadaşlıklar herseyimizi rahat rahat paylaşabilecegim bir dostluk kurarım inşallah buna çok ihtiyacım oluyor bazen 
tarafından
İnşallah canım hepimizin ihtiyacı var buna
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Ben kimseyle arkadaş olmamıyorum ya 
0 oy
(6,233 puan) tarafından

Kim demiş onu olmaz diye 

Kendi hayatımda çok iyi dostlarım var dost değil kardeşlerim var her anımda her türlü desteğini esirgemeyen 

Burdan da 3.5 senedir burdayım iyiki dediğim kişiler var bana gerçekten dostluk yaşatan tek bir yanlışını dahi görmediğim hediyeleştigim sürekli konuştuğum 

Hatta borç alıp verdiğim bile düşün öyle bir dostluk oluştu burdan  :D yada şunu sipariş versene şuraya ben yapamadim yada hesabimda yok diye O yolluyor :D sonra ben ona atıyorum ücreti halbuki dolandirsam iyi olurdu :D demi kiz görürsen yaz hahahaha:D o benim tam kafa dengim çatlak 

En samimi olduklarım da WhatsApp tan konuşuruz 

Yine sevdiğim kişiler var onlar da instagram da ekliler❤️

Elbette ders olanlar da oldu sahte arkadaşlık kuranda 

Ama ben gerçekçi olanları aldım çıktım kenara ❤️❤️❤️ çok seviyorum onları 

Burdan da özelden mesajlastiklarim var onlarda çok değerli benim için Hele birisi var bana yakın bir yerde oturuyor çok istiyorum onu görmeyi ❤️❤️❤️

(6,233 puan) tarafından
Sadece Son cümleni okudum ve ona cevap vereceğim muhattap olmazsan olur gider Ben sizi yok sayıp devam ediyorsam umrumda değilseniz rica ediyorum muhatap olmayın okey yaz bana da hiç gerek yok Şimdi işine bakabilirsin Çünkü muhatabım değilsin
(1,100 puan) tarafından
Kız görmek istediğin ben miyim :D yoksa üstümemi alındım hahaha :D
(6,233 puan) tarafından
Erzuruma gelicem işler bitsin köydeki burdan dadaskent de oturan birisi daha var:) ona gelicem inşallah ordan da sana bir kaçamak yapabilirim belki saygı değer canım editörüm❤️
(1,100 puan) tarafından
İnşallah canım beklerim ☺
tarafından
Canım dostum o çatlak muhtemelen ben oluyorum hjhjhjhj heran beni dolandırabilirsin farkındayım o günü bekliyorum ☺️☺️ bende iyi ki tanımışım seni bir mesajıma hemen koşuyorsun iyi ki varsın
Bu dünyada dost tost var ben çok tost tanıdım ama az sayıda dost tanıdım sende dost olandansin ❤ sevirem seni ama hilali daha çok seviyorum
0 oy
(829 puan) tarafından
Bende de aynı durum var valla 
0 oy
(8,997 puan) tarafından

Ya bende o hediye falan o kadar samimi olmak çok sevmiştim hatta olursam biriyle ne göndersem supriz onu bile düşündüm ama henüz o kişi karşıma cikmadi:D

(2,732 puan) tarafından
Canim benim kıyamam ya sana benim arkadaşım ol tatlim
tarafından
Hayır yaa ilk ben dedim sjsjsj
(2,732 puan) tarafından
Ikimizde benim arkadaşım olun ya
tarafından
Olalım sjsjsjsj
(8,997 puan) tarafından
Ya çok şekersiniz olalım tatlislar♡♡
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Gel bacim urfaya senle de kanka olalim :) ben normal arkadas sevmem kotu gun dostu severim ben dustugumde elini uzatacaksa ona herseyi yaparim burdan tanistik komsu olduk simdide iyi arkadas olduk kizim hastanelik oldu beni almaya geldiler deprem oldu cok destek oldular yemeklerini paylastilar Rabbim boyle kisilerle karsilastirsin hep
(2,732 puan) tarafından
Amin kuzum benim Urfanin neresimdendesin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 238 göst.
21 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 949 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,992 soru

11,406,063 cevap

34,944 kullanıcı

...