0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Kızlar kuzucuğuma tuvalet eğitim veriyorum 2 günümüz bugün ama büyüğünü bir kere lazımlığa yapti bugün 

Ama küçüğünü hiçbir şekilde yapmıyor oturuyor oturuyor oturuyor saatlerce oturuyor kalktığında küçüğünü yapıyor ve büyüğünde tesadüfen yaptığını düşünüyorum nasıl yol izlemeliyim 30 aylık bugün tam 30 aylık

3 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından

En İyi Cevap
Büyüğünü yapınca evde bir kahkaha koptu çok sevindik korkmasin diye hemen alkisladim alnından öptüm şimdi onu arkadaşlarının yanına göndereceğiz dedim gönderdik ardından baybay taktik çıktık ellerimizi yıkadık altinizu temizledijk mislendik inslalah herşey yolunda gider çamaşırlar dans ediyor kapıda hepsini halletti yıkadım astım yıkadım astım çamaşır yeteydi 
-Reklam-
0 oy
(15,023 puan) tarafından
Aynen böyle devam et. Ama öyle uzun uzun oturtup çocuğu sıkma. Biraz bekleyin. Mesela birkaç dk. Baktın yapmiyo mu. O zaman daha gelmemiş mi Yavrucum gelince söyle deyip çıkın tuvaletten. Saatlerce oturmak sıkar ve biktirir çocuğu. 
(2,369 puan) tarafından
Suanda oturuyordu kalktık mesela sevindi bende sevindim hiç bişe yalmadi alkisladik çıktık
(15,023 puan) tarafından
Sen söylersin tuvalete yapınca sana ödül vercem diye. Mesela ben o zaman meyvesuyu ya da sevdiği abur cuburlardan evde hazır bulundurdum. Tuvalete yaptıkça günde bir iki kez verdim. Mesela şimdi kakasını tuvalete yaptığı için sevdiğin bişey verebilirsin.
(2,369 puan) tarafından
Bacım yemek yedirdim olmazmi kız gene altına yaptı ya
(15,023 puan) tarafından
Ahshdhdh yemeği her zaman yiyo kız ☺️ seninki yemeği ödül olarak görüyorsa ayrı mesele ☺️☺️ altına yapacak daha çok. Bir kaç haftaya öğrenir gider. Merak etme. Sen devam et. Bol bol kıyafet hazırda bulundur. Yetismiyo çünkü. 15 dk da 5 kez altına kaçırdığını bilirim oğlumun  ahdhdbd
(2,369 puan) tarafından
Ahaha ay inslalah öğrenir bezdim iki günde
0 oy
tarafından
Bende başladım bakalım hayırlısı dün oturttum kakasını yapması için hiçbir şekilde yapmadı geldiği halde kaldırdım içeri goturfum içeride yaptı sonra o kakasını temizlerken baktım çişini yaptı daha da artık tövbe ettim galiba p******* bağladım oğlum böyle değildi ya oğlum çok çabuk öğrendi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 105 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 187 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 021821 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 845 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,285 puan) tarafından soruldu

378,318 soru

11,323,517 cevap

34,775 kullanıcı