0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar ben sabah kafamı kaldıramıyorum küçük 5 aylık bebeğim ve 3 yaşında oğlum var 3 yaş olan uyur gece ama 5 aylık olan uyanır

Eşimde gece çalışıp sabah 9 _10 arası gelir

Gelince başıma dikilir kalk ne yatyon bende vitamin falan eksik sanırım uyanamiyorum dedim eksiğin yok fazlan var dedi kilodan vuruyor hep beni

Sonra benim kalça ağrım var diyoki yükünü kaldiramiyo kalcan

Yani bu bı değil iki değil surekli

Yeni doğum yaptığım zamanlarda yanima yakismiyosun sana elbise bulamayız bu halinle falan diyodu

Sabah sinirlendim bak beni delirtme giderim bu evden dedim kime gidecen dedi ben bulurum dedim buda kendini nimetten sayıyı kim ister seni diyo

Ama bunları hep gülerek diyor ve hep şaka diyor sonrasında kizlar siz olsanız nasıl tepki verirdiniz

10 Cevaplar

+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Kurban bayrami için kurbanlıkları kadınlar seçmeli . Ök.üz alma konusunda kadınlar bayağı iyi 
tarafından
Ay sorma
(13,887 puan) tarafından
Hahahshah süper yorum
(7,121 puan) tarafından
Ben yaptım çünkü
(13,887 puan) tarafından
Ayn kadının dibiiii:D
(7,121 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benımkı de. Öyleydi işten geç gelir bana yemek yapmadın mı derdi dükkanda hazır yiyor devamlı gece 11-12 de geliyor o saatte adam aç gelmez diye kızımla kendime ufak bieşyler  hazırlar yer yatardık eşimle  kavga ettik kedimize çeki düzen verelim dedı tamam dedım yemeğini yapyorum kahvesini yapyorum gece bekliyorum gelmesini çay keyfi yapyorum o yokken birde ssık sık gönlünü ediyorum o günden beri hiç kötü davranmadı hiç eleştirmedi beni 
0 oy
(983 puan) tarafından
Geldiginde sizi uyanik gormek istiyo demekki
tarafından
Gelir gelmez oda uyur iş yerinde kahvaltı yapar da gelir genelde
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kendıme da çok cekı düzen veririm ona bu tarz şakaları  izin vermem  
tarafından
Biyere giderken suslenirim bu kezde diyo niye susleniyon
(6,919 puan) tarafından
Bır yere değil  evinde suslrn benimde eşim sabah 8 buçuk ta geliyor bende uyumak istiyorum âmâ  adam koca geçe çalışıyo kalkarım sık bir kahvaltı hazırlarım guluş cümbüş yeriz  gün içinde ihtiyacım olursa uyurum yani
tarafından
Ben yapamıyorum malesef ya
(6,919 puan) tarafından
O zaman bir doktora gıt bu sözleri işitmek istemiyosan
0 oy
tarafından
Kuzum esının konusması cok yanlıs ama demek kı cocuklardan dolayı ıletısımınız kopmuş bellı kı degerlerın eksık gıt bır saglık ocagına kanına baktır vıtamın hapı al, enerjı veren haplar var onlardan kullan gerekırse, hem eşini hem cocuklarını aynı sekılde ıdare etmen gerekıyor ne yazık kı erkeklerde cocuk gıbı
tarafından
Çocuklara zaten hep ben bakıyorum o asla bakmaz
tarafından
Canım bak kızım 4 ay sonra 3 yasına gırıcek, esıme hep 2 cocuga ben bakamam sen bakıcaksan yapalım dıyorum, eger eşin hep boyleyse kendıne bakamayacak bıtkın dusucek duruma geldıysen 2. Cocuk ısını ılk cocugun buyuyup daha kendını toparlayınca dusunebılırdın, eşinin lafları cok yanlıs yıne dıyorum
tarafından
Çocuğum çok yalnızdı parka falan gidiyoruz oğlum hep yalnız kalıyordu onun için istedim pişman değilim ama yorgunum
0 oy
(2,429 puan) tarafından
Sende aynılarını yap ona adam olan anlar
0 oy
(3,483 puan) tarafından
Valla kuzum amacım seni eleştirmek değil 4 çocuğum var hadi biri 20 yaşında orta okula giden oğlum var dersleri var iki ye giden kızım var dersleri ile ilgileniyorum iki yaşında kızım var tam yaramazliginin üstü öyle yoruluyorum. Ama kocani karsilamalisin bence bana göre yani 22 yıllık evliyim eşim daha hiç anahtarı ile girmemiştir eve illa o kapıyı ben acacam hoşgeldin diyecem eşim herkese der benim karımdan bir tane daha yok der
tarafından
Valla eli ayağı var girsin napaym
(3,483 puan) tarafından
İşte öyle olmuyor o tatlim şahsen ben erkek olsam isterim güler bı yüzle kapıda karşılanmayi
0 oy
(13,367 puan) tarafından
Hiç aynaya da baktığın yok derdim. Kendini Kıvanç sanıyor herhalde 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kilon gözüne batıyor olabilir biraz kilo ver birde seni enerjik görmek istiyordur sen hergun değilde arada sırada erkek kalk ona sipriz olmuş olur kapıyı sen aç öp falan bence böyle seyelr istiyor 
0 oy
(440 puan) tarafından
Hic susmuyolarki zaten hic hemde 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 164 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 715 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 431 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 262 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu

381,485 soru

11,421,394 cevap

34,977 kullanıcı

...