0 oy
189 göst.
Aile kategorisinde (224 puan) tarafından
Merhaba kızlar bu ara fark ettim ki çocuğum bu arada bir buçuk yaşında ismine bakmıyor o kadar sesleniyorum ama daha öncesinde Abdullah dediğim zaman hemen bakardı veya efendim der gibi tepki verirdi ama şimdi öyle değil çok ağlıyor konuşması da yok zaten bir anne kapat güle güle dede bunları söylüyor otizm belirtisi mi acaba kızlar çok kötü oldum yardımci olursanız sevinirim

3 Cevaplar

0 oy
(5,908 puan) tarafından
Bir oyuna dalmışken sesleniyorsanız bakmaması normal. Ama hiç bakmıyorsa ekran maruziyeti olabilir tv azaltın 
(224 puan) tarafından
Ekrana bakıyor evet artık baktirmicam
(5,908 puan) tarafından
Yani bence belli bir sınır koy mutlaka ben baktırmıyorum dersem yalan olur ama 7 24 açmıyorum
-Reklam-
0 oy
(983 puan) tarafından
Bir sure ekrandan uzaklastirin gozlemleyin daha cok ilgilenin ilerleme olmazsa doktora gosterirsiniz
(224 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok zor bı çocuk yemek yaparken iş tutarken mecbur izliyor
(983 puan) tarafından
Bi sorunu mu var yoksa oylesine yok mu sayiyo ogrenmek tum islerden onemli burda sordugunuza gore endiselenmissiniz birakin isi gucu bi gozlemleyin bakalim neden oyle.insallah korktugunuz gibi degildir allah tum evlatlarimizi korusun hastalik gostermesin
(224 puan) tarafından
Onun haricinde biz birlikte sayı sayarız parmaklarımızla yakalamaç oynarız oyunları birlikte oynarız beni taklit eder ama ismine bakmaması bir tuhaf oldum
0 oy
(109 puan) tarafından
Acaba şuan ismine bakıyormubenim kızımda 11 aylık olacak 5 gün sonra normalde ismibe bakıyordu ancak bu iki ğç gündür ateşli hasta sesleniyoruz bakmıyor bide bayramın 1 günü eşimin annesi üstüne bağırınca birden korktu ağladı acaba o mı etki etti diye korktuk ya da ateşten hastalıktan mı pek bakmıyor
(1,172 puan) tarafından
Atipik otizim tanisi almisti oglum 3 yasinda 5 yasina girmek üzere su an otizimi yendik tanısı kalkıyor.

Benim profilimde uzun bir postum var bununla alakalı bi incele.

Canim sadece ismine bakmamasi yeterli degil.ki evham yapma bi dur. Cok iyi anliyorim seni. Cocuk yorgun olabilir biz bile ateslenince kac gun sersem gibi oluyoruz gozümüzün feri sönüyor her dakka basi cocuga bakiyor mu diye seslenme sürekli bana da seslenilse bende dönüp bakmam sadece seslenme her seslendiginde baktigi zaman baska seyler soyle ki sadece seslenme sanip bakmamazlik etmesin korkmayla alakali degildir ama hastalanmis ateslenmis muhtamelen hali yoktur
(109 puan) tarafından
Bana bakmıyor ama babasına bakıyor şuan yine söyledik de göz temasımız var hareketleri algıları da iyi şuan işaret parmağını da kullanıyor bişey merak edince aa diyip gösteriyor ama bi iki gündür bakmayınca endişe duydum teşekkür ederim yorumunuz için
(1,172 puan) tarafından
Canim sakin ol relaks ol anlattiklarina göre çocuğun gayet normal. Otizim den şulhe ediyorsan asla ama asla etme benjm oğlum.otizimin en hafif en silik derecesinde olmasina rağmen parmakla gosterme isaret parmagi kullanma asla yoktu icin rahat olsun
(109 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim evladın da çok şanslı senin gibi bir annesi olduğu için baktım postuna çok güzel yazmışsın benim amcamda yengemde çocuk psikiyatrisi onlarla da sürekli iletişim halindeyim en son 8 aylıkken görmüşlerdi çok beğenmişlerdi gelişimini ama işte iki gündür böyle olunca insan korkuyor Aşlah razı olsun sizden içimi rahatlattınız rabbim sizede evladınızıda sağlıklı hayırlı ömürler versin ❤️
(224 puan) tarafından
Bakıyor cnm fazla pimprikliymisim üzme kendini sende

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 185 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sinem_A (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 168 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gulnazkrblt (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
3 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Selvi (28 puan) tarafından soruldu