0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (1,065 puan) tarafından

Geçenlerde demiştim ocak temiz mutfak  temiz yemek istedi die   saat 3 ve uykudan acıktım diye kaldırılan bir ben bırakayım şuraya  kızmakmı yook yok ne  kızması şuan oturmuş  ekmeklerin kızarmasını bekliyorum 

Çocukta uyudu acıkır az sonra sonra tekrar  uyut vs derken sabah olur  uykum muu yook yaa insanlar  uyurmuymuş:angry: 

8 Cevaplar

0 oy
(3,187 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kız baş ucuna birşey bırak eşinin yesin yazık günah insan mı uyandırilir bunun için..:))

(3,187 puan) tarafından
Kizzz padişah torunuyla mi evlendin.. :))
Şaka bir yana allah kolaylık versin canım.. hepsinin ayrı huyu var.. :)
(1,065 puan) tarafından
Amiiinn     inan padişahın torununu memnun etmek daha  kolay olur heralde  :)) çile bülbülümmm çileee
(3,187 puan) tarafından
:D size afiyet olsun canım..
(1,065 puan) tarafından
Yedi uyudu beyfendi bende mutfağı topladım  kızım uyanur şimdi onuda doyurur öyle yatarım:))
(3,187 puan) tarafından
Kolay gelsin iyi geceler canım :)
-Reklam-
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Kendi eli ayağı yok mu yaa bu saat de nasıl kıyıp uyandırıyor annesinin evinde de mi böyleymiş
(1,065 puan) tarafından
Aahh aahhhh    sorma   bi şekilde oturup şu meseleyi konusup çözücem baska yolu yok
0 oy
(1,635 puan) tarafından

O ne be öyle. Aç yatırırım yinede kalkıp hazırlamam. Hele beni uykumdan uyandırıp hazırlatcak ona hayatı zindan ederim. Allah kolaylık versin canım :angel:

(1,065 puan) tarafından
Amiiinnn   kendin konuş kendin dinlee bizimki böyle :)
(1,635 puan) tarafından
Aman çekilir dert değil seninki de canım
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Geçen benimkide açıkmış galiba baktim dürtüyo beni avrat avrat nevar ne dedim kalk bi yumurta kırda yiyeyim aciktim diyo:Dkalktim kirdim ikimizde yedik uyuduk galiba bende acikmisim :Dkizma kiz birsey olmaz demekki acikiyo

tarafından
Benimki 11den sonra yemeyini kendi hall eder ben uyuyucam cocuk uyaninca uykusuz olmak istemiyorum dedim tamam dedi anlasdi hamilelikddn bu yana 11 bazen 10dam sora bana bulasmaz kendi isitir kendi yer bulasiklarida bitirdimi  yemeyini 1 guzel toplar yikama yerine birakir.ekmeyi filan kaldirir yerine koyar yani kendi isini kendu yapiyo 10 11den sonra bizde kizimla ya uyuyiruz yada oyun ounariz.kendi yapa bildikden sonra beni yormaz sagolsun.ama arada huysuz damari tutuyo ben bor guzel yerine oturtuyom o damarı
(1,065 puan) tarafından
Acıkıo acıkıo canımda  bi saati var yanii bizde insanız
(1,065 puan) tarafından
10   11    fark  etmez  saat kaç olursa olsun  ellemez hazırla der zaten bilmez ne nerde  sorup durur
0 oy
tarafından
Kuzum yaaa Allah yardımcın olsun çok zorvalla . Bazen benim eşim saat 5 gibi uyanır ama yeme gece rahtsi oluyo çünkü acıktım gibi dese bile git bı meyve ye derim:))) sabah kahvaktiyi bekle ne açılması bu saatte derim,:))) ha onun yatakta sağa sola dönmesinden bende uyuyamam o ayrı:()
(1,065 puan) tarafından
Aynen off pufff döner durur       rahat bırakmaz   meyve ye desem  yer ama doymadım  der
0 oy
tarafından

Görende eşini hamile sanacak hee :Dgece acikmalarida neymiş ya biseyler hazırla başına koy yesin

(1,065 puan) tarafından
Kız kendide dio ben kadın olsaymışım  bide hamile olsaymışım pia boğaz olurmuşum die
Öyle hazırlayıp koyunca  yemez
tarafından
Ohh adamdaki keyfe ya
(1,065 puan) tarafından
Yavrum akşam yemeğini hazırladım ben tokum yemicem dedi yarım saat sonra acıktım desi aofra hazırladım ona ondan sonra saat 10 falandı sanırım kestane istedi yaptım  zaten bi kaç kez kahve faslımız var söylememe gerek bile yok artık   anaaa yattık uyuyom hem  bangır bangor tv izliyo hem kalk acıktım dio saate baktım  3 hey allahım offf desim kalktım bide bagırıyo yapmaaa yemiceeemmm    hazırlamaaaaa pf pıff kalkıon sende saygı kalmadııııı  kendin olsan hazırlarsın  anaa neler neler   hazırladım yemede göreyim  dedim haha kalktı baktım yiyo haha
tarafından
Ayy Allah'tan benimki öyle değil valal bı yese daha yemez
0 oy
tarafından
Kız kalkma aha mutfağın yolu de gitsin yesin hamile sanki gece gece yemek istiyor tövbe ya rabbim bebekler yetmiyor bide kocalar çıktı şimdi 
(1,065 puan) tarafından
Aynen canım   bebekten beterler inanki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 160 göst.
0 oy
17 cevap 458 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 684 göst.
0 oy
6 cevap 230 göst.