0 oy
944 göst.
Aile kategorisinde (2,366 puan) tarafından
Arkadaşlar şeffaf yorumlarınıza ihtiyacım var ben adaletli insanım..ablamlar geldi bize 1.5 saatlik uzaklitan genelde 2 3 haftada gelirler bazen 1 2 ay ..Neyse ,ablam bı kaç aydır benim üstüme oynuyor bişey söylüyorum köpek gibi kapıyor azarlıyor bende 33 yaşındayım artık bu tür hareketlere tahammülüm yok konuşulmuyor hemen bı bağırma eğer ablamın farklı gorusunde olursam vay halime ezgi zaten inatçı zaten sabit fikrli saçma konuşma bu tarz soylemleri var bende özgür insanım fikrimi söylemeyecek miyim bunlara hiç.Neyse olay bugün şöyle patlak verdi benim bı sütçü var anneme bana süt ayran getirir  ablamda bana2 adet  2.5lt  ayran ile , süt getirsin dedi bende tmm dedim sutcuye msj attım oda tmm demiş tam bahçe evinden cikicaz ablam bana söyledin mi sutcuye dedi ben ise soylledim dediğini, artık ne yaparsa abla dedim bı bagirma bana vay nasıl ne yaparsa sutcuyu niye koruyosun böyle nasıl yorum sabit fikir ben analamdim diye  bana bağırmalari bı göreceksiniz kavgayı o çıkarttı benim suçum bile yok varsa var yoksa yok dersin diyo bende dedim ki abla  sacmalaalma çiftlik benim mi adam msji bile görmemiş bende o mana da söyledim bazen 2.5 lt lik bulamıyor ondan ne yaparsa artık dedim diyorum ablam hala anlamiyor üste çıkıyor öyle bişey olamaz net konuşacan ezgi artık nasıl yaparsa demedi mi diye herkese tek tek soruyor bende kendin bile emin değilsin soruyorsun dedim hadi senin dediğin gibi demiş olayim dedim ne var bunda ,sen takintilisin dedim .Bunu kavga cikartmasin diye lafımı da seçerek konustum artık ne ypasrsa varsa yoksa demek değil mi bunun anlamı ben mi yanlış dusunuyorum .(bazen sütçü 2.5lt yapmiyo ben ugrastigimla kalıyorum bidon bulamadım diyor bikere böyle oldu bende abla bidon bulamamış sizin istedginiz gibi her zmn 2.5 yapmaz nasıl yapsın diye bı laf demistim bundan 5 6 ay önce yine o lafı düşünerek bugün bana çattı bağırdı. ..çok fesatsiniz dedim .annem de evet sen o lafı dedin diye ablamı savunuyor bak annemde öyle dedi diyo annem de abla senin istedigin gibi ses varmı blmiyorum diyeceksin diyor eve geldik çocuklara bakıyor ya özür dile ablandan karnım yanmadi mi diyor ..ben ablama köpek gibi kapma deli wlla şizofren gibi kelime söyledim biraz ben hakaret ettim ama çıldırttı iki çocuk zaten bunaliyorum arabaya binip basıp gttim ağlayarak esimi aradım oda uzakta Kahramanmaraş'ta sen haklısın elin oğlanı nye sürekli Arıcan dedi ne varmış bu lafta dedi sen gibi iki çocuğa bakamaz ablan sen mukemll annesin diye teselli verdi .. smdide nöbete gidicem dlzaten yoğun hayatım var çok uzuyolar eşim de ablan sunlarla takılıyor ya havalanmistir dedi( NOT: Ablama da dedim madem bana inanmıyorsun huy yaptığımı veya sutcunun bidonlarini korudugmu düşünüyorsun git kendin ara numarasını vereyim dedim )

15 Cevaplar

+2 oy
(758 puan) tarafından
Sizi rahatsiz eden insanlar varsa.  Ağaç değilsiniz yerinizi degistirin. Diye söz vardır .. mesafe koy anlasin hatasini
(48,643 puan) tarafından
ne güzel laf
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okurken ben yoruldum mesafe koy arana uzak dur 
(48,643 puan) tarafından
kotu bisey dememissin ki madem almasin yada kendisi arasin sut cikmayadabilir biz birinden aliyoduk cok güzeldi sütü bir var diyodu bir yok bes kilo istiyoduk uc veriyodu☺️
(2,366 puan) tarafından
Yani ne var bunda beni sutcunun bidonu savunuyorum diye gıcık kaptı acikca da diyemedi bende ablamgile gicikligina artık ne yaparsa dedim Allah biliyor ya ablam susmak yerine kvga cikartti çünkü yarası var oncesidne nye öyle söylüyorsunuz bidonu yok demstin .. ben çiftlik sahibimiyim belki yoktur demek istedim dedim ne var bunda
(48,643 puan) tarafından
önceki dedigindede bisey yok ki aa darladi ablan da ☺️ annene ne demeli ozur dile diyo annem gibi ayni abinden özür dileyin dedi bende kizdim gitmiyorum
(2,366 puan) tarafından
Wlla yarın da burda pazar gidiyolar keske eşim olsa onla biyerlere kacardim ya bide ikbal bana işyerinde bile böyle davranamazlar ağızlarına ederim ablam in bana saygısı yok enişteme yapsın hadi bunu herkesin yanında enstem ablamı bozar ve emnimki eniştem bana hak verir ne var bunda der kız kendi 9 yaşındaki cocugu bile annem de çok uzatiyor teyze dedi .. hıh böyle mi dedin Mehmet teyzen böyle dedi dmi anne böyle dedi dmi hah nye öyle diyon hah yoksa yoktur ne lafı donduruyo de ha naparsa artık ne demek ha eğer mantıklı biri olsa beyni çalışsa ben dedim dedigin şekilde artık naparsa lafından kardeşimin elinde olan bsey değil , sütçü de bidon varsa koyar koymak zorunda koymazsa da almıyorum desin dmi benle tartışmaya kalp kırmaya ne gerek var oh sinir ettim onu çok önceden tartışmamız i hatırladı sutcunun bidonu savunuyor diye düşündüğünden carladi bana işyerinde bile Cat çat cvbi veririm onlar bile kalp kırmamak içi n sessiz olularlar arkadan dedikodu bu ne hadsizlik ya ben çok değiştim eskisi gibi kafasına vur ekmegini al yok ama anneler hala ezmeye claisiyolar laftan anlayan tipler değil wlla ha bide özür dilwyecek naptın ablam öyle hakaret etmesi gelmiyorum ezgiye gitmiyorum kusersen kus lafları dedi ben deli senin bu kızın kafayı yemiş şizofren gibi hakaretler ettim :) ablam benim ağır laflarimi kaldıramaz daha tuttum kendimi de özür dile ne ya bu ablam aşkı nerden geliyo hayırdır dedim anneme yazmamış
(2,366 puan) tarafından
En iyisi cnm sizde mi kvga ettiniz abo abla diye haklı olmuyorlar
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Ablanı çok mu yüceltmişler çevrendekiler 
(2,366 puan) tarafından
Bence de öyle mi dusunuyorsun
(12,489 puan) tarafından
Evet her ne yaparsa yapsın kendini haklı görüyor ve öyle alıştığı için kimse de haksızsın demiyor çünkü derlerse onlara da çemkirecek
Birine hep haklısın sen haklısın dersen bu denli cesareti bulur kendinde hiç bir zaman dönüp kendisine bakmaz.
0 oy
(48,643 puan) tarafından
ablanin kafasina süt dökülür insallah 
(2,366 puan) tarafından
:(((( ben uzulecek insnamyim ikbal
(48,643 puan) tarafından
ablanda ayni annen Allah kolaylik versin bizde yine küstük annemle
0 oy
(483 puan) tarafından
Ya canım yanlış anlamada annende ablamda hep bi kavga dili var yani bu tarz sizin ailede normal miydi 
(2,366 puan) tarafından
Değildi son bı kaç sene de iyice arttı ay i ortam da hiç mutlu değilim bağırma çağırma sürekli televizyoncu geliyor annem bağırıyor babama yanlış yaptın genel olarak ablamla ikisi böyle bende onların fikrinden farklı konuşayım görmeniz lazım üstüme yuruyolar lafla kocam bile bazen kiyamaz alttan Alir ne amacım olabilir sutcu hakkında öyle dediysem sutcuye şey dedgimi mi dusunuyorsunuz ablamla annem ne derse desin sen bildiğini oku onlara inadına 2.5 Luk yapma mi dedigimi saniyolar daha öncesinde beni uzdukleri için artık ne yaparsa dedim masus cunku daha önce bidonu yok nasıl bolsun 5 kilo aliverin dedgim iicn bu kavga onu hatırladı gıcık kaptı
(483 puan) tarafından
Bence bu patlama noktası yada daha önceden bir şeye sinirlenmiş sinirini çıkarmış  ben öyle düşünüyorum annen çocuklarına bakman konusunda sıkıntı çıkarıyordu diye hatırlıyorum belki ablanız bu konu hakkında doldurmuş olabilir o da sinirle saçma sapan sebepten kavga çıkarmış olabilir ben böyle düşündüm Allah yardımcın olsun çocukların bi an önce büyüsünde sende bu dertlerden kurtul
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Benimde kardeşim bana ne yaparsa artık diye sallamaz bi şekilde konuşursa bende söylenirim ama kavga da çıkarmam yani. Ayrıca dediğin kendi arasaymış
(2,366 puan) tarafından
Cnm sallamazsa ne demek ben sallamasam iki çocukla cebellesip , sutcuye msj atmam bir ikincisi sallamayadabilirim niye edepsizlik yapiyo sallamazsam kirilirsin goruyomsn umarsamadi dersin .bağırarak söyleyince ne diyon hı ne diyon diye sert yüksek konuşunca tutamadım bende ona bağırdım resmen kavga çıkarttı bende öyle dedim madem benim
Aradgimdan memnun değilsin ara kendin dedim.Bide söyledim sutcuye artık naparsa dedim .Aslında gicikligina dedim o lafı beni daha önce uzdukelri için
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ablanda olsa mesafe koycan hiç kendini yipratma boşuna cnm 
(2,366 puan) tarafından
Bı kişi haksizsin dese özür dileyecektim ben çok yumuşak yüzlü biriyim herşeye pozitif birazda sessizim aslında değilim ama aile söz konusu olunca biraz daha alttan alırım son zmnlarda bende almıyorum almayınca da adım aksi oluyo nasıl koyucam hiç becerememki bunda sinirlenecek ne var işyerindeki arkadaşlarım biel bu konu da tartisamaz benle artık ne yaparsa dedim çünkü gıcık oldum şu saatte getirsin pazar sabahtan 2.5 ayrı ayrı yapsın dediler bende sinirlendim söyledim ben artık naosrsa dedim önceden de bu konu üzerinde gicikligi var ya fesat kalbi onu hatırladı çocuklarımın yanında azarladı haddini bilsin dedim ağlayarak uzakta ki eşimi aradım keşke belli etmeeseydim ama anlatacak kimsem yok
0 oy
(178 puan) tarafından
Bacım senin ailen beni bile darlari burdan gerçekten ya mesafe koy ya da hic görüşme yoksa seni ecelinden önce öldürecek bunlar ne kadar toksik bir ailen var gerçekten kusura bakma ama eşn iyi dayanıyor bizimkiler olsa çoktan bosardi belki 
(2,366 puan) tarafından
Boşanacak ne var cnm saçmalama öyle de kimseye fırsat verme öncelikle , gerçekten öldürecekler ben çocuklarıma acırım mesafe keşke koyabilsem saç boyatmaya gitcektim ***** gibi gidemedim annemi. De ona hak vermesi okadar moralimi bozdu ki çok toksitler bunda kavga edecek ne. Var espiri yap veya sessiz kal cirkeflige ne gerek vr
(178 puan) tarafından
Bana mı çirkef dedin
(2,366 puan) tarafından
Hayır ya
(178 puan) tarafından
Uyku sersemi okuyunca bir an öyle sandım kusura bakma. Kafanı takmamaya çalış canım mesafe koyamiyorsan ya da onlar nasıl senin kalbinin kirilacagini düşünmüyor sen de düşünme üzücü bir durum maalesef
0 oy
(8,965 puan) tarafından
İnsan Bi 30 dan sonra aydınlanma yaşıyor öyle herseye sus pus olmuyor tepkini göster sende sen sustukça sanma oda susacak huyundan vazgececek
(8,965 puan) tarafından
Anneligine gelecek kadar birde bence izin verme böyle kendine edersin bacım Bi noktada off yeter artık de çat çat içinden geçeni söyle yada kırmadan açıkça söyle Biraz da mesafe çek..  sonra kafası dank eder Bi daha karismayim yine aynı kötü oluruz der değişir ins
(2,366 puan) tarafından
Ya anneligime hep karisiyolar ki anne terli değil anne soğuk degl anne giymiyor kaçıyor napaym anne öyle dursun anne acikmadi kaçıyorlar napaym bana yardımlarını olduklarini saniyolar ama değil işte ezme resmen Cat cst soyleyimce de deli kvga ediyor benim çocuğum iyimisiniz annesi olarak ben karar veririrm diyorum ikisi bı sürat asla ne etkilenip kendilerini geri çekme yok 16 yaşında yigenim bile dedi teyzem de bı anne napmasi gerektgini bilir saçmalamayın dedi yemin ederm bak bugün ins yaoabilirim uyanıp hemen annemgil geri gondercm gitmicem bahçeye de
(8,965 puan) tarafından
Naptiniz canım var Bi gelisme
(2,366 puan) tarafından
Annem dün daha atarliydi bugünde artık ılımlı konuşuyor ikinizde hatalisiniz diyor sen diyecektim ki ,söyledim abla sütü deyip gecseydin damarına basiyosun onun, oda sinirli kavga çıktı diyo.
 bende sutcunun bidonu düşünüyorum diye fesatsiniz dedim farklı bı görüşte olamammi dedim annemde bana diyor ki; bende öyle düşündüm ablan gibi , sen sutcunun bidonu düşündün diye kızdık diyo bende dedim ki bana bak anne ben düşünmedim ama dusunedebilrdim benim fikrimi saygı göstermek zorundasınız kavga ciksrtilmaz kocaman kadin bı olgun olsun bide abla olacak dedim  (siz benim ağzımı actirmiyorsunuz ya bişey istesem sus öyle yapamazlar böyle yaparlar almazsan alma diye bastirrlardo bende fikrimi söyledim tepeme çıktılar )bu soylesislerinde de tamam abla söyledim 2.5lt diye dedim artık naparsa diye kerc yaptım inadima ablam denen de kavga çıkarttı fikrimi saygı yok inadima yaptım oh olsun smdide bahçelerinde mangal yakacaklarmis kaynanasigil flaan babamda sende gel çocuklarla diye tutturdu annem daha az idtsr ediyo gelinmez mi ezgi saçmalama gel diye sonra yorgunum çocuklar uyucak dedim iyi ozmn hiç evden çıkma baban beni alsın sen bunlarla uyu dedi .Babam da uzuldugunden sürekli arıyor bebeler uyumadiysa gel ,tmm baba uyumazsa gelirim yaniniza dedim artık kendimi zor tuttum gitmemek için çünkü bugüne kadar hep ben ilimliydim ablamın laflarima alınıp kirilmadim kavga etmedim ama o son 4 5 aydır benle her lafimda veya farklı görüşü savundugumda kavga çıkartıyor artık bitti dedim içimden gitmeyeceksin ezgi  babam dayanamayıp geldi eve mangal getirmişler kcuuk yigenimle küçük yigenim bile annem çok uzattı teyze diyo.Baban da bu olayda sen küçüksün alttan aliver özür diliver diyo kucuklugummu kaldı 33 yaşındayım eskisi gibi ezme kucuk alttan al yok dedim ikinizde uzattiniz diyo babam gel diye yalvardı bahçeye ablanla kuş olduğun için mi glmiyosun dedi yo çocuklar hasta yağmur yagiyo dedm ama anladılar.ama çok kırdı ablam kalbimi ..annem e de arada para yardımı yapıyorum ya oyuzden bugün daha ılımlı para kesilecek diye yaniikimizde mecburiyetten tahammuul ediyoruz ben bebelerime baktiriyorum diye .. artık evimdeym bugün kendimi tutamayıp gitseydim mutsuz olacaktım ve hatasını anlamicakti geerci yine analamzda . Cnm benmki alınganlık değil dışardan size anlattım bak dediğim laflara kadar bana hak verdi herkes ben onların tavırlarıyla ugrasamamm bahcedeyiz mesela bulaşık yıkıyorum ozon mu vardı niye demedin kvga bulaşıklara.ozon koyuyorum koyulur mu diye laf çarpma eşim suzmn ise gidiyor blmiyormusun diyorum hemen azarlama bende artık igneelyici konusmaya başladım yemek koyuyorum annemle ikisi eleştiriyor çocuklar dışarı çıkıyor elestiriyolar.benden önce gel getir yedir miymoy yeme hatta bikere bendelerdi eniştem vardı benim yiyisimle dalga geciyo enisteme gosteriyo kim o çok oldu artık ben yavaş yiyormusum ucundan isiriyormusum
(8,965 puan) tarafından
Hay maşallah bacın baya dolusun erinmeden iyi yazmışsın helal... ama bak okudum bende hepsini :)
Ve gitmemekle iyi yapmışsın tabii bu şekil tavrını koydukça artık üstüne gelmekten vazgeçer bence...
Abla da annne de olsa olmamalı böyle ki özür falan da dileme hatalarını anlarlar emin ol geri adım atma canım.... o sana nasip davranıyorsa yapıyorsa aynını yap sende ..... bizde isteriz iyi olalım can ciğer bacı falan ama karşı böyle olunca sende hep sus sus abartmislar baksana doğru olanı yaptın bence için rahat olsun bende 30 yaşındayım kardeşimle böyle bisey yaşadım o günden sonra hiç evine gitmedim sonra acil bisey için annem çağırdı gittim .. hiç konuşmadık bu konuyu ama o beni anlamıştı ve Bi daha yapmadı bazıları böyle anlıyor.... ve cidden Bi yaştan sonra artık hep evet evet tamam tamam diyip geçilmiyor Bi hoppp demek lazım unutma sen kaldiriyorsan onlarda kaldirir
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ağır konuşunca da benden kötüsü yok 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Bu benim kaderim wlla
0 oy
(763 puan) tarafından
Ohoooo saçmalamış iyice ya çok biliyorsa Kendi alsın o Zaman boşuna demiyorlar iyilikten maraz doğar diye benimde küçük kardeşim sürekli benle uğraşır düşün ablasiyim bide Orta gelirli bir aileyiz biz kendisi zengin hep tepeden bakıyor bana sürekli ezme hor görme kucukugm diye hep alttan aldım en sonunda yeter artık dedimya kızım biraz lafını bil konuş dedim ben senin ablanim dedim i arada annemde demezmi o senin küçüğün sen haksızsin diye görüntülü konuşuyorduk nasıl zoruma gitti anlatamam ya en sonunda telefonu kapattım annem de onun için beni aramiyor canım bı ara kaç kere müsaitseniz evinize gelelim dedim Yok gelmeyin dedi işimiz var dedi iside eltisini yemeğe çağırmış inanabiliyormusun sildim numarasını da kafam rahat 
(2,366 puan) tarafından
Bence de çok biliyorsa kendi alsın .Dedim ki ozmn sutcunun numarasını vereyim sen iste ben uğraşamam çiftlik benim degil dedim .Bı kere 5 kilo ayranı bana bolsun öyle icemeyiz böyle kolay oluyor diye sutcuyle muhattap ettiler bende o günü hatırladım yine gicigima gittiler oyuzden artık nasıl yaparsa söyledim ben deyince ablamda kesin eskiyi hatirladi fevri davrandi( ben aynı şeyi yapsam saçmalama nasıl getirirse öyle alcan adam sana özel yapmaz diye ağzıma tikarlar lafı ) bı insan kardeşinin her dediği savunduğu fikrini söylediği seyle kvga edip asagalar mi onu wlla konusmucam kusecem yemin ederim dedim kusersen kus dedi ..bide kardeşin ha , ben ablamla uğraşsam ooo neler der benim bulaşık yikayis konuşma tarzım ağzımdan çıkmaz ama çok çok nadir kaba kelime çıksa öyle değil diye gülerler böyle diyeceksin diye bende aman sizleyiz normalde kibarim bliyorsnz biz bizeyiz derim olsun başkalarının ya ında da konuşursun olmaz diyorlar sanki kendileri mukemll annem k leri g olarak çıkaran insan benim nekadar kibar olduğumu bilirler bile Ablam da eşinin tarafı yani eniştemin tarafı köklü onlarla falan oturunca bı havalar , bı ozentiler var bliyorum bide araba aldılar yüksek model sizde degstirin deyip duruyor sennki benmkinden fazla alır diyolar maaş ..bide iki kızım var kendine itiraf edemese kıskanıyor bence benm hiç biseylerinde gözüm bile yok ..kardeşin neler diyor sana insan kardeşi ablası da anlamaz mi ya yok nasıl diyebildi sana tabi küslük mevzusu hani belli etmese müsait değiliz fln dese anlarım da pes .Anneler kim güçlü tarafsa biraz daha ustunse on u tutuyor anladım smdi benim çocuklarıma bakıyor ya bana gıcık ben biraz bakımsız oluyum ablam bakımlı olsun gıcık bunlar psikolji k
(763 puan) tarafından
Evet canım bilirim o havaları o tarafa benzemeye çalışmalar falan kardesimde öyle koca tarafına kul köle ama bana gelince ablaymis oymuş demez asla yinede kötülüklerini istemeyiz asla ama kardeş bile olsa bi sınır olmalı dimi sagolsunlar uzakta olsunlar biz evlendigimizden beri ilk defa bu sene kendimiz için bişey aldık disimizden tirnagimizdan arttırdık normal bir araba aldık ama nasıl mutluyuz varya anlatamam aradim sevincimi kardeşimle paylaşayım dedim bana dediki bu ne  ben buna binmeye utanırım sakın bununla dışarı cikmayim Falan nasıl üzüldüm anlatamam sana hep kiyaslama yapar benim eşim böyle okumuş bilmiş dedim gözümüz Yok Allah mesut etsin bana demezmi senin kocanda soytarı olmasaydı okusaydi benim eşim gibi diyor eşimde tamam okumadı olabilir hayat şartları ama mükemmel bir baba ve eştir yani direkt engeli bastım o kadar
0 oy
(774 puan) tarafından
Ayy amann beynim yandı valla :) ablan tartışacak yer arıyormuş biraz mesafeli davran boşver herşeyde kendini haklı görmesin çocuk çocuk hareketler ayıp be 
(2,366 puan) tarafından
Bende dedim kocaman kadin olgun olsun biraz bekarlikta ki gibi ablalık yapamaz bana benim çocuğum üstü terli değil diyorum annemle ikisi görmen lazım sen ona bakma değiştir diyolar.ysni beni terine fln önem vermiyor saniyolar ama benm cocugim zaten nemli bı cocu ksurekli terliyor terler içinde olsa ben degistirmezmiyim bir isrsr ediyolar hayır degisicek diye anneligimi hiçe sayiyolar çünkü kendileri çok aşırı takıntılı soba yaniyor bı taraftan yarım saat sonra yine nem olacak nem bende de var teni yapış yapış asla yer yoktu bide eşim bilir benim nekadar hassas oldugumu o bile bana Hk verdi sen mukemll annesin onlar.bilmislik yapıyor diye benim umursamadgmi düşünüyorlar ve bu sabit fikirlikten asla gecmiyolar ben ise onların fazla abarttiklarini düşünüyorum annemde hassas bu konu da çocuklara gereksiz bı şekilde ay terlediler ay şöyle sevmem öyle adamı ben tepkimi koyarım koyunca da ezgi umursamiyor bebe kesin terlidir kaç kez ezgi yok dedi terli aldık diye beyinlerinde donduruyolar Allh askina söyleyin hangi anne göz yumar ..wlla bugün gelmezse evime asla gitmicem bende çocuklarımla tek başıma parklara giderim hava zaten yağmurlu görmek bile istemiyorum keşke işte olsaydim bakalm kalkınca napacaklar..benim zor hayatım var iki çocuk zaten gece nöbetine gidiyorjm artık pes dedirtiyolar ..güzelce de uyardım bı insanın saygisi olur bu bana kendimi kötü hissetitryor mesela derler ki ezgi xocuklsrina zaten güzel bakar biz değiştir yap demeden mjdhaale etmeyelim diye kendine aynısını yapsam bağırır :) bozuluyorum artık alttan alamıyorum üst değiştirmede de ablam bozuldu hissettim inada bindi degistiricem diye dua etsin ağzımdan kafayı yemiş şizofren deli kelimeleri çıktı daha da ağır konusurdum tuttum
0 oy
tarafından
Gerçekten bir süt için mi bu kadar yükseldiniz bir birinize. Yoksa yaşanmışlıklarda mı vardı. Ama üzmeyin bir birinizi. Bazen Bazı şeyler için çok geç olabiliyor. Ablam daha önceden göğüs kanseriydi göğsünü aldılar kemoterapi filan derken şükür düzeldi. İyileşti sandık. Hayat yine eskisi gibiydi tartışırdık ederdik o bana bağırır ben ona bağırırdım ama eninde sonunda yine kan bağı barışırdık bir şekil. En son yine tartıştık ettik o da o sura hastaneye gidip geliyormuş bizden gizli. Göğüs kanseriyken kanser hücresi karaciğere sıçramış ve hiç bir belirti vermemiş son zamanlarda işte kendi belli etmeye başlamış ablamda dediğim gibi gizliden hastaneye gidip geliyormuş bizde bizi istemiyor diye düşünüyorduk neyse kanser hücresi küçük ve agresifmiş bu yüzden Karaciğerden kemiğe kemikten akciğere doğru yol almış ve şu an küçük ve agresif hücre olduğu için bütün vücudunu hızlı bir şekilde sarıyor. Şu an hastane de yatıyor çok ağrıları var kemoterapi görüyor ama doktorlar umut yok diyor. Bunu neden anlattım bilmiyorum içimi dökmek istedim sanırım ama demem o ki kanın,canın ne olursa olsun üzmeyin bir birinizi. Birinizden biri hep alttan alsın bence. 
(2,366 puan) tarafından
Gerçekten bir süt için yükseldik inanabiliyormsnz önceden yaşanmışlıklar var tabi ablam onu dusinerek fesatlık yaptı yine sutcuyu koruyup bidonu huy yaptığımı düşünerek yükseldi bana ama yanlış yaptı bana yanlış yaparsa ağır konusurm beni çok uzduler bahçede her geldiklerinde ablam saolsun bı laf desem ağzımi actirmaz azarlar farklı bı fikri savunsam sinirli bı Haller, hah öyle mi olur nasıl böyle düşünürsün terslige bak diye benle kvga eder bahçeye gitmesem babam yapışır bana gel gel ablangil geldi saç boyatmaya bile gidemedim ablamgile ayıp olurmuş ne bu dedim ya ...cnm çok geçmiş olsun ablama rabbim sifa versin rabbim çektirmesin onun için hangisi hayırlısıyla o olsun size soylemeemsi de acinmak istememesidr hastalığın stresinden de böyledir ah ah .. işte bende olsa sorun ufak bı tartisma derim alttan alırım inan annem evime geldi ablamı savundugu halde sesimi cikartmadim ablam da iki Güleryüz gösterse emin ol yumusarim sorun bende değil her görüşmemizde beni ezmeye çalışmaları anneligime saçıma başıma yemek yiyisime bulaşık yikayisima herseyime mudhale elestirmelerk anladın mk cnm bende antenler.atiyor artık insanoğlu hiç ölüm var.gibo davranmıyor ki hastaneye yatınca milletin aklı gelir bazen ne diyorum bliyormusun keşke tayinim çıksa da uzaklara gitsem cok istiyorum uzaklara gitmeyi kafam rahat olur calismasam da diyorum
0 oy
tarafından
Sen haklısın ne kadar saçma bir kavga sebebi bulmuş ne var ki soyeldim ne getirirse artık ne bileceksin yani ne getirir on kere arayıp sorgulucakmisin insanı sanki ama sende hakaret etmesen iyiydi  büyüğün sonuçta sadece kızdığıni gereksiz olduğunu söyle çekil koy mesafeni yani 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 286 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mihrimah34._.34 (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Lprslan_01 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 551 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 291 göst.