0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde (5,904 puan) tarafından
tarafından kapalı
16 aylık oğlum var mı prezervatifle korunuyoruz geçen gün ilişki sırasında prezervatif yırtılmış malesef sonra farkettik hamile kaldıysam diye hop oturup hop kalkıyorum eğer öyle bir şey olursa oğlum 2 yaşındayken tekrar çocuğum olacak ve hiç hazır değilim bugün oğluma bakıp bakıp ağladım 2. Bukadar erken olursa ona haksızlık olacak diye :( ertesi gün hapıda emzirdiğim için içmedim ne olur ne olmaz.. Adetime daha 13 14 gün var offf 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(986 puan) tarafından
Geçmiş olsun o zaman,bekleyip göreceğiz.ama sonucu buraya yaz.
(5,904 puan) tarafından
Yazarım ay adet olursam zaten koşarak gidip tekrar spirali denicem bi taktırdım kaydı çıkarırken çok acıdı o yüzden cesaret edemiyordum
(7,753 puan) tarafından
Canım post kapandığı için buraya yazıyorum
Bende hamile olduğumu öğrendiğimde kızım 16 aylıktı küçük kızım doğduğunda büyük kızım 2 yaşına girmişti yani tam 2 yaş 5 gün var aralarında hakkında hayırlısı olsun inşallah
(5,904 puan) tarafından
Zor olmadı mi peki? Ben korkuyorum ya
(7,753 puan) tarafından
Küçük kızım aşırı gazlı bir çocuktu gerçi şuan 4 buçuk yaşında Eylül'de 5 yaşına girecek hala bile en ufak şeye ağlıyor
-Reklam-
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Keşke içse idin 1 gün emzirmezdin riski almamış olurdun..

Belki değilsindir kız hemen evham yapma hayırlısı hakkinda
(8,996 puan) tarafından
Ha bende mamaya idare eder diye düşünmüştüm
(2,562 puan) tarafından
16 aylık çocuk nasi yarim saatte bir emiyor hiç ymk yemiyormu canim
(5,904 puan) tarafından
Şöyle yapar uyanır emer kahvaltı eder sonra yine emer sonra oyun oynarız gelir yine emer yine yine yine günde zirilyon kere emer meyve yer üstüne tekrar emer
(580 puan) tarafından
Merhaba ağlamaktan çatlar demişsiniz hiiçç bir sey olmaz hem yaşını da geçmiş
Bu kadar korktuğunuza degmezdi,yanlış anlamayın sizin için diyorum
(5,904 puan) tarafından
Biliyorum ama oğlum okadar bağımlı ki ben çarşıya pazara emzirme önlüğüyle gidiyorum hala biberonda tutmuyor
0 oy
(774 puan) tarafından

Rabbim hayırlısını versin canım olacağı varsa ne yapsanda olur yani :) benimde başıma benzeri olay gelmişti adetim de 4 5 gün gecikti ay Allahım nasıl ağlamıştım ben 2 sine birden nasıl bakıcam çocuğum daha çok küçük falan diye o yüzden anlayabiliyorum seni sonra ben hep hoplayıp zıplamıştım S.af gibi varsa da gitsin diye yöne mevlam  :))) 

(5,904 puan) tarafından
Noldu peki hamile misin? Ay valla hiç sorma bacım normalde çok dikkatliyiz eminim takarken patlak değildi diyo eşim eee sonradan nasıl yırtıldı diyorum ne bileyim diyo
0 oy
(7,977 puan) tarafından
Canım icseydin en azından 10 12 saat sonra emzirirdin. Madem bu kadar içine dert olucakdi yani emzirmek bahane geldi bana. Benim oğlumda inan hiç durmayan bebekti ve ozamanlar daha 10 aylık felandı seninki yine büyükmüş.
(7,977 puan) tarafından
İyide oyalayabilirdin cnm büyükmus seninki parka felan giderdin yada gece icseydn çocuk uyuyunca yani bide ben akşam içmiştim daha rahat olmuştu benim için gecede uyumuştu sıkıntı çekmemiştim
(5,904 puan) tarafından
Gece en az 6 kez emmeye kalkıyor eşşek sıpası ve emerek uyuyo inan bana parkta bile 1 saat oynuyoruz ya sonra kucağıma koşup meme diye ağlıyor eve geçiyoruz emmesi için biberonda tutmuyor
(7,977 puan) tarafından
Anladım Allah yardımcın olsun ins hamile.kalmazsin çocuk daha küçük bence fikrimce
(5,904 puan) tarafından
Açıkçası bizim içinde çok zor olur daha çok küçük ve şuan istemiyoruz.. Ama hayırlısı olsun
(7,977 puan) tarafından
Aynen hayırlısı hakkınizda
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Kız dur olursa ağlarsın:) öyle deme seninkinin yaşlar çok yakın ama ben hiç istemedim 5 sene sonra bir ara istern gibi oldum hemen hamile kaldım şimdi de diyorum ki bu kadr güzel olacağını bilseydim beklemezdim iyiki dogurmusum 
(5,904 puan) tarafından
Ya bacım 5 sene sonra normal artık biri büyümüş zor olmaz benim oğluşum daha minnacık :(
(1,663 puan) tarafından
Evet zor diğeri de sana muhtaç benim 5 yaşında ki oğlum bile yoruyor beni
0 oy
(1,334 puan) tarafından
En büyük korku cideen İnsaAllah hayırlısı olur 
(1,334 puan) tarafından
Hiç bişi olmuyor bak benim 13 aylıkken doğum yaptım hala aynı seviyoruz zaten yeni doğan full uyuyor
(5,904 puan) tarafından
Yaaa ne bileyim bacım korkuyorum zor değil mi 2 çocukla hayat
(1,334 puan) tarafından
Valla zorluğu da var guzelligide ama kendini yiyip bitircek kadar zor değil emin ol böyle gün içinde çok yoruluyorsun yipraniyorsun sonra bebekler uyuyup yatağa yatınca kokularini ozluyorsun seslerini gözlerini yani Allah öyle bir guc veriyor ki öyle bir sevgi veriyor ki o sevgiyle hic uyukadan bi 24 saat daha ilgilenirsin hem İlk çocuk içinde çok iyi oluyor bizde hiç kıskançlık olmadı çok seviyor onla oynuyor başına cici yapıyor agladiginda beşiğinde sallıyor bile
(5,904 puan) tarafından
Ayy valla bacım rabbim biliyor içimi oğlum biraz daha büyüsün istiyorum ama olduysa artık yapacak bir şey yok
(1,334 puan) tarafından
Ne diyim canım hayırlısı olsun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 683 göst.
15 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruhugencanne.. (630 puan) tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 254 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 369 göst.
0 oy
2 cevap 59 göst.

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...