0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Eltinizle aranız nasıldır kızlar, ne sıklıkla konuşursunuz 

26 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından

Eltim yok :D.  

(145 puan) tarafından
Bende öyle arkadaş kardeş gibi olmak isterdim, düğünden sonra el sıkışmak istedim elimi bile tutmadı bende daha muhatap olmadım
tarafından
Valla kaynım kayınpederim her gittiğimde sarılır operler. Ne bileyim şakalaşırız hep beraber kaynanam olsun eşim olsun. Kaynımla eşimin arası zaten mükemmel ötesi birbirlerine çok destek çıkarlar. Aile olduk yani
(145 puan) tarafından
Ne mutlu size :)
tarafından
Bnm kaynimda oyle taa biz evlnmden once bosanmislar esinden iki cocgu var 12 ve 15 yasnda ndense bni hic onlrdan ayirmaz gerci diger evli kayinlrmda oyle severlrbama birz eslerinden cekinirler para konusnda :)  ama o kaynim oyle degil esimle ayni is yernde calsyolr ayni gun maas aliyolr yinde bna sorar bseye ihtycn vrmi der yok abi desem bile para atar lazim olur dye
tarafından
Derya kaynının yaptığı hareket son derece doğru çünkü sen ona namahrensin haram yani burda o benim kardeşim gibi yazmişlar ama öyle birşey yok nikah düşüyo sonuçta
-Reklam-
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Olmadığı için muazzam :) olsaydı kesin elimde kalırdı :) etrafımda çok örneği var katlanamıyorum 
(145 puan) tarafından
Şirretler harici iyi anlaşanlar da var :)
0 oy
(284 puan) tarafından
Çok iyi :D farklı şehirlerdeyiz ve numaramız bile birbirimizde yok 
(145 puan) tarafından
Oda iyiymiş:)
(284 puan) tarafından
Henüz kaynım ile nişanlılar ben hamilelik nedeni ile nişanlarına katılmamıştım o yüzden yüzyüze görüşmek nasip olmadı. Yüz yüze görüşmeyince bir samimiyet ortamı da olmadığı için numaralarımız felan birbirimizde yok. Artık düğün zamanı ilk bulusma olacak bakalım elti olmak nasıl birşey miş göreceğim
(145 puan) tarafından
Ön yargılar ve kalıplar devrildiği zaman herkes anlaşabilir :)
(284 puan) tarafından
Ön yargım yok asla ve anlasabilecegimizi düşünüyorum:)
(145 puan) tarafından
İnşallah :)
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ne o beni arar ne  ben onu ararim dusman degiliz ama samimi hic degiliz yuz yuzse gelince konusuruz yilda bi sefer memlekete gittigimizde
tarafından
Bizde öyleyiz :)
0 oy
(774 puan) tarafından

Çoook iyiyiz canım eltim :D(eltim yok:) )

0 oy
(7,043 puan) tarafından
Eltim çalışıyor altlı üstlü oturuyoruz ne zaman denk gelirsek o zaman görüşüyoruz aramızda çok iyidir.
0 oy
(249 puan) tarafından
Berbat diyebilirim aynı anda hamile kaldık ben 4 ayında düşük yaptım kızıma koyacagim ismi bebeğine koydu karşımda ama görmüyorum yok hükmünde benim için ha bu arada kaynanamın akrabası kıymetlidir onlar için 
(145 puan) tarafından
Koyacağın ismi keşke söylemeseydin bazı şeyler gizli kalmalı, eltiler kıskanç olabiliyor, bizde anlaşıyoruz mesela ama evimde gördüğü şeyi gider kendi de alır, bizden sonra ev aldılar duvarına Kadar aynı boyatmışlar benimkiyle :) aman kıymetli olsun boşver şu zamanda kimsenin samimiyetine inanma
0 oy
(149 puan) tarafından
2 tane var bi tanesiyle kardes gibiyiz beraber yer iceriz altli ustluyuz bitanesiyle de dusman gibiyiz konusmuyorum iyi biri degil cunku bu yuzden onunla konusan cok az insan var zaten herkez ne oldunu bilir
(145 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(4,681 puan) tarafından
kaynanayla iki yil once kavga ettik ondan sonra kendiliginden oda kustu konusmuyoruz
(145 puan) tarafından
Konuyla ilgisi olmadan mı tavır aldı
(4,681 puan) tarafından
kaynana onun ogluna bakiyor 8yildir ayni evler
(145 puan) tarafından
Anladım ama saçma, sonuçta onunla bir sorunun yok, kendi bilir
(4,681 puan) tarafından
kizim yogun bakimda yatti 3defa aramadi deprem oldu aramadi suriye de eaim aramadi ama devran doner illaki
(145 puan) tarafından
Aynen öyle, kim ne ederse kendine, Allah sağlık sıhhat versin size boşver
0 oy
(7,121 puan) tarafından
İki eltim var biri altta oturuyor . Eşini sevmiyorum kendisi iyi ama Kemal'im yapmaz kafası beni sarmiyor . Kavgamiz kiskancligimiz yok sadece mesafem var . Diğeri tam bir melek o kadar iyi ki anlamdan bile daha yakın Allah razı olsun derdim sıkıntım olsa konuşurum akıl alırım . Kadınla konuşunca için hep huzur rahatlık dolar 
(145 puan) tarafından
O kadar güzel düşüncen var ki akraba olmak istedim :) insan halden anlamalı, dediğin gibi samimiyet o şekilde kuruluyor ama herkes herkesten bir şey bekliyor benim kayınvalimde öyle mesela gelin hizmetçi gibi çalışsın ister, gelini saymazlar, sözlerini önemsemezler böyle bir aileye gelin geldim ne hizmetçiliğini yaptım ne de bir şeyime karıştırdım, ona kalsa herşeyimizi kendi seçerdi evimize, ev eşyamıza gelinliğime kadar, düğünde takılan parada bile gözü vardı hiçbir şeye izin vermedim, en son aileme dil uzattılar muhabbeti kestim görüşmüyorum, bizden hiçbir saygısızlık görmemelerine rağmen hep saygısızlık gördük, senin kayınvalidenle aran nasıl
(7,121 puan) tarafından
İyi yapmışsın  balım . Keşke sadece insan olarak bakabilseler . Kayinvalidemle aram iyi . İlk başta patavatsız olarak gördüler keskin cizgilerim vardı yapmama gerekeni yapardim ben kendi isteğimle yaptım öyle hizmetçi olarak görmediler de beraber yaptım mesala kayananm süpürdü ben sildim o topladı ben toz aldım kayinbabam doğradı ben pişirdim hep beraber yaparız . Hastalarsa elletmem zaten . Şimdi iyiki bize durustsun içinde sinsilik yok diyorlar . Oldugum gibi kabul ettiler . Elestirmedim yanlışları söyledim . Dedikodu yapmayın yerine . Hadi onun konusunu kapatalım siz kabir azabından korunmak için şu duayı azverleyin diyerek laf degistirirm . Öyle . Keşke olsaydık akraba :):) herkesin felsefesi olsa . O onu yapmış banaje . Parası var çirkin giyinmiş sanane . Evine eşya almıyor altın alıyor kime ne.  Ya insanlığı için konuş ya da gitme . Bu kadar basit
(145 puan) tarafından
Aynen öyle, bir kaç kez bir araya geldim zaten, yaptıkları şey sürekli birilerini çekiştiriyorlar o onu demiş bu bunu almış şu şöyle yapacakmış, ağzı da küfürlü beddualıdır, bir an önce kalkmak için bitmesi için dua ettim resmen, üslup bilmezler nezaket yoktur, kıymet bilseler zaten bende yardımcı olurdum gocunmazdım ama o gelinlerini çalıştırıp millete hava atmak istiyor, sözünü geçirdiğini ispatlamaya çalışıyor, zaten hem "elalem" topluluğunu düşünerek hareket eder, kendini iyi gösterir mağduru oynar, bizi şikayet eder gelmiyorlar benim kapım hep açık diyormuş bir de ağlıyor güzel oynuyor :) anlattım yine sinirlendim Allah bana sabır versin :))
(7,121 puan) tarafından
Amin . Üzülme hep derim yaptığın şeyde vijjdanin rahatsa haklisindir
(145 puan) tarafından
Rahat canım
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Eltim şimdilik yok ama çirkef bişey olmazsa anlaşırım diye düşünüyorum. Kaynımı çok severim o da beni ablası gibi görür sağolsun. Onun hatrına karısına da iyi davranırım yani
0 oy
(309 puan) tarafından
2 eltim var biriyle 10dklik bile mesafemiz yok daha yeni yakınına taşındık muhabbeti güzel gider gelirim diodum eşim fazla gidip gelme laf ederler sonra fln dedi bende bisy demedim diğeri uzakta evine gitmeyiz araba olmayınca varken giderdik saolsun her istediğimi yapmaya çalışır şimdi biz kaynanamlara gittikçe onlarda gelir orda görüşürüz ama onun muhabbetide beni açmadı başta iyiydi de sonra saçmalamaya başladı yok eşim ne tür yemekler severmiş hangi olaylarda nasıl tepki verirmiş çeşitli konulardaki tavırlarını merak eder o garip geldi kendi kendime sanane benim eşimden dimi yani kendi eşinden örnek verir olaylarda verce tepkilerden allam oda bayarda bayar allahtan yakın değiliz yoksa evimden çıkmaz heralde
(145 puan) tarafından
Eşinin ne tür sevdiği onu ne ilgilendirir, boşver mesafeli olmak daha iyi
0 oy
tarafından
Benle beraber 7 3 tanesiyke konusmutorum 3 büyüğü ile konuşurum.iyidir aramiz gider geliriz buyuklere .digerleri ile de ameliyat oldum dogru düzgün geçmiş olsun demediler bende küstüm
0 oy
(2,713 puan) tarafından
3 tane var 2 si çok iyi birisi ile açık aramız.  18 Mayıs gecesi doğum yaptım. Birisi yanımda kalıyor birisi ise çocuğuma bakıyor Allah razı olsun onlardan 
0 oy
tarafından
En büyüğüyle iyi normal ortancayla inişli çıkışlı herkesle öyle o 

En küçüguyle çok cok  iyi aramız sık sık görüşürüz hergun telefonda konuşuruz
0 oy
tarafından
Eltimle aramız oldum olası soğuktur. Hiç tartışma kavga yasmadık görünce de gayet güzel konuşuruz ama telefon numaralarımız bile yok birbirimizde. Hatta dün kayinvalidemlere gelmişler biz aynı apartmanda oturuyoruz kayinvalidemlerle  ben hiç çıkmadım bile eşim kızımı alıp çıktı. 
0 oy
(11,309 puan) tarafından

Hepimiz bir oturuyoruz (Kapı ayri) ama çok da iyi değiliz muhabbetimiz yok ki aynı yastayız ama bi tuhaf  :)

0 oy
tarafından
Ayrı şehirlerdeyiz yılda bir gelirler o da abla kardeş gibiyiz Allah razı olsun iyi anlaşıyoruz 
0 oy
tarafından
İkisiyle konuşmuyorum en kucukle merhaba merhaba 
0 oy
(7,747 puan) tarafından
9 eltiyiz merhaba merhaba deriz hepimiz aynı mahalledeyiz ama allaha şükür farklı apartmanlardayis

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 440 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 637 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 173 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde eltilerevde (21 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 770 göst.