0 oy
330 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (9,022 puan) tarafından
Kizlar biraz birikmisim çok bunaldım bayram için 2 3 günlük bir yer kiralamak istiyorum. Gidip memnun kaldığınız yerler var mı,? İnternet te çok ama dolandırıcılık da çok oluyo o yüzden burdan bir sormak istedim 

11 Cevaplar

+1 oy
(27 puan) tarafından

image

Anlhill bungolava gitmiştik. Dolandırıcı değil gidebilirsiniz. Gerçi biz geçen sene bu zamanlarda gittik fiyatı nasıl dır bilmiyorum ama güzel. Dışarıdan seni kimse görmüyor. Sapanca göl manzaralı . Jakuzi ve havuz var bahçede

-Reklam-
0 oy
tarafından
Sakarydayim bilmiyorum sjsjsj uygunsa bizde gidelim 
(9,022 puan) tarafından
Gecelik 1500 2000 arası bulduğum yerler ama ön ödeme istiyorlar dolandirilmak istemiyorum:D o şekilde çok dolandırılan varmış
tarafından
İyiymiş fiyatii hemn bende bakam sjsj
(4,298 puan) tarafından
Biz dilandirildik gecen yaz. Asagiya yazdim
0 oy
tarafından
Bungalov un aurasi şahane ya ben sapancayi bilmiyorum ama Erzurum İspir de kalmıştım çok güzeldi 
(9,022 puan) tarafından
Bende balayında Ağva Nirvana da kalmıştım çok güzel bı yer ama çocuk kabul etmiyolar:D balayı oteli sadece çift aliyolar ben bebeleri nereye birakam
0 oy
(48,761 puan) tarafından
alyakus ezgi gitmisti ona sor
(9,022 puan) tarafından
O kim tanımıyorum kullanıcı adından bulurum inşallah
(48,761 puan) tarafından
alyakus yaz
0 oy
(4,298 puan) tarafından

Bizim yaptigimizi yapmayin esin intgramda gormus  bana supriz yapacak gidecegimiz sabah soyledi apar topar hazirlandim. adam kapora istemis yarisini. Esimde fatura kesermisiniz femis keseriz demis  bizim kirte bilglerine kesmis fatura atmis esime . Esimde fatura falan yollaninca guvenli diye yollamis kapira.  Kizim 6 oglan 2 aylikti bide kardesimi aldik 5 imiz ciktik istanbuldan yola. Sapancaya gttik atilan konuma.  Baska bi bunglovlar var. Esim gtti konustu siz sabahtan beri gelen 17. Kisidiniz dedi . Bari gelmisken ordan kalcak yer bulalim dedik. Bizden once gelen savci son bunglovu tutmus. Heryer doluydu savciyi bile dolandirmislar:)1100 tl gtti. İnternetten baktik esimin parayi odedigi adamin ismine bitin sikayet vara yazmislar dolandirici diye. 

tarafından
Casperiy pekii havuz falan var mı havuz etrafı kapalı mı kapalıyım o yüzden havuz için gitmek isterim :)
(4,298 puan) tarafından
Havuzlu olanlarda vardi havussuzlarda . Ama yer kalmamisti detayli bakmadik. Ordan. Tavuk mavuk aldik mazeme aldik hazir madem okadar yol geldik dedik gittik izmite yuvacikta mangal yaptik donduk evimize:)) fazla kalmadik sapancada o dilandirilmanin şokuyla;) gol kenarindaki bunglovlar jakuzili havuz yok. Havuzlu olanlar iç taraflarsa issiz yerlerde ayri tesetture uygun yani
tarafından
Haa çok teşekkür ederim :)))
tarafından
Acaba nereden ayarlaya biliriz biraz bilgi verir misin şimdi bizde dolandirilmayalim sjsj
(4,298 puan) tarafından
Kendi sitesinden birebir konusarak ve arastirarark kiralamak en mantiklisi gecen  sene temmuz gibi piyasasi 3 kusurdu  gecelik esim intgram reklamlarindan karsisina cikmis  2200 gecelik.  Ucuz olanda vardir bi durum ona dikkat etmek gerekio. Bide o sayfanin resimler yoruma kapaliydi . Yoruma kapali sayfada bi durum vardir yada yorumlari acik ama hic yorum yok yazani siliolar
0 oy
(3,290 puan) tarafından
Biz de haftaya gidicez inşallah belediyeye ait olan yeri tercih etti eşim il tabiat ormanıymış. Biz de hava derdine düştük yağmurlu gösteriyor 
(9,022 puan) tarafından
Adı ne ne kadara tuttunuz
(3,290 puan) tarafından
Havuzlu falan değil ama normal bi yer biz dışarıda vakit geçirmek için öyle bir yer tercih ettik. Sapanca il tabiat ormanı
0 oy
(13,131 puan) tarafından

Herkese öneriyorum :D

Uğurlu bungolava gittik geçen sene bu senede gideceğiz nasipse:)

Bak derim instagramdam 

(9,022 puan) tarafından
Baktım da musaitlik yokmuş
(13,131 puan) tarafından
Olabilir biz de nisan gibi ayarlamıştık
0 oy
(983 puan) tarafından
Normal haftasonunda bile fiyatlar 5 6 bini gecik bayramda istiyosan hem simdiden ayirtman lazim hemde pahali olur
0 oy
(726 puan) tarafından
Çok pahalı onlar. Bence havuzlu termale gidin
0 oy
(683 puan) tarafından
Geçen akrabalar gitti çok memnun kalmışlar günlüğü 2 bin TL ye kiralamislar
(9,022 puan) tarafından
Adı neydi öğrenebilir misin
(13,131 puan) tarafından
2 bin çok iyi neresi orası öyle
Yaz için mi birde havuzlu mu
0 oy
(1,026 puan) tarafından
Ablamın gorumcesi o işi yapiyodu cNm eşi yani kiraliyormus ben bı fiyat sorayım senin için 
(1,580 puan) tarafından
Valla sorsan iyi olur bzde gitmeyi dusunuyorz post actim yazan olmadi
(1,026 puan) tarafından
Ablam dönus yapsın canm ben haber vercem fiyat almış olursun hem
(9,022 puan) tarafından
Tamam bekliyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
21 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Tokyo (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 110 göst.
22 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Semabetula (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 360 göst.
4 Eylül 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 546 göst.
18 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,695 cevap

34,977 kullanıcı

...