0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (478 puan) tarafından
Merhabalar oturma odam için koltuk takımı almaya karar verdim. Ergül mobilyayadan bir takım beğendim kumaşı keten. Görevli bana leke tutmaz silmesi kolay dedi ama emin olamadım. Kullanıp memnun kalan veya kalmayan var mı? Tavsiye ediyor musunuz 

6 Cevaplar

0 oy
(4,157 puan) tarafından
Bence en kolay silinen kumaslar nubuk  taslanmis nubuk yagli nubuk o tarz. İeten daha sertimsi kalio koltukta ben yumusak doku seviyorum kumaşta
(478 puan) tarafından
Onlara da bakayım. Teşekkür ederim cevapladığınız için
(11,235 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum benim komtujlarim nubuk 5 senedir hiç sorun yaşamadım silmesi temizlemesi de rahat hiç leke kalmiyor
(478 puan) tarafından
Yaa çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için o zaman nubuk kumaş olmasına dikkat edicem. Silinmesi önemli çünkü 2 çocuk var
(11,235 puan) tarafından
Rica ederim canım ben ilk evlendim daha bi kac günlük gelinim yeğenim küçüktü sen sut dök kanepeye gittim hemen sildim hiç leke kalmadı ıslak mendille bile çıkıyor hemen maşallah diyim şimdi bende de 1 tane var bebek yiyor yiyor ellerini sürüyor nemli bez yetiyor
(478 puan) tarafından
Maşallah canım. Çok yardımcı oldunuz gerçekten :))
-Reklam-
0 oy
(1,056 puan) tarafından
En güzel kumaş nubuk leke tutmuyor 
(478 puan) tarafından
Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Herkes nubuk kumaş önermiş :)
(1,056 puan) tarafından
Zamanında kullandım cok begenmiştim
(1,056 puan) tarafından
Birde alırken satıcıya da sor onlarda kumaştan anlar
0 oy
tarafından
Keten nasıl leke tutmuyor canım annemin vardı keten üzerine birşey dökülse hemen içine çekiyordu şimdi değiştirdi keten koltukları nubuk aldı. Çocukla zor oluyor lekesiz bırakmak. 
(478 puan) tarafından
Aynen valla görünüşleri çok hoşuma gitti ama önemli olan kullanışlı olması
tarafından
Aynen. Çocuk olmasa her eve gider de çocuk olunca çok zor.
(478 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
tarafından
Şimdiden güle güle kullan canım.
(478 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah canım çok yardımcı oldun :)
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Keten içine çekmez mi ya lekeyi benim  koltuk takımı kumaşı ne bilmiyorum ama  yanar döner gibi kadifemsi hiç leke tutmuyor siliyorum çıkıyor 
(478 puan) tarafından
Ben de çeker dedim ama görevli yok çekmez, leke tutmaz dedi. İyi ki almadan buraya sormuşum
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Benim koltukların kumaşı keten. Gri tonlarında. Hiç sıkıntı yaşamadım. Beyaz sabunla siliyorum.
(478 puan) tarafından
İçine çekmiyor mu bir şey dökülünce
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hayir kullanışlı değil cnm ben şimdi satiyorum yeni alıyorum silinebilir kumaş keten kesinlikle iyi degil
(478 puan) tarafından
Bence de o yüzden çok övdü. 2 çocuk var bende o yüzden silinebilir olması çok önemli
(5,240 puan) tarafından
Evet cnm valla benimde iki cocuk mahvoldu hep yikattim satacam silinebilir aldim işte gelcek
(478 puan) tarafından
Hayırlı olsun şimdiden :)
(5,240 puan) tarafından
Saol cnm sizede insallah
(478 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Besteninannesi (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 441 göst.

379,212 soru

11,351,608 cevap

34,822 kullanıcı

...