0 oy
63 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (15 puan) tarafından
merhaba anneler civilden park yatak aldik ayrica bir de yatak aldik. eve geldik kurduk  fakat cok kullanissiz geldi bana. 2 kademe tamam suan yuksekte yatabilir daha 6 aylik oldugu icin ama 12 kg yi astigi zaman cocuk asagidaki kisimda yatacak. ben de oglumu uyutunca oraya koyarken ve alirken bel fitigi olurum kesin diye dusundum yani cok zahmetli geldi bana.  oglumu da hic yatirmadan 1 gun sonra iade etmeye goturduk fakat iade olmayacagini yerine baska urun alabilecegimizi soylediler. 2 bin lira cek verdiler. 2 bin liraya alabilecegimiz hicbir sey yok. 2 bini kredi kartindan cektirmistik. kiyafete mi harcicam yani ben 2 bini. alabilecegim hicbisey yok. para iadesi olmaz mi ya hicbi sekilde? yani bunun bir yolu yok mu

3 Cevaplar

0 oy
(8,833 puan) tarafından
Yok canım para iadesi yapmiyolar. İnternetten online alsan iade aliyolar ama. Nasi saçma bişi anlamadım ben de.
-Reklam-
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Bence almaları gerekiyor e bebek mesela soruyor istersen çek veriyor istersen para olarak veriyor 
(15 puan) tarafından
bence de oyle. 300 degil 500 degil 2000 yani az para degil bizim icin
(5,575 puan) tarafından
Bence iyice bir soruşturun sonra kabullenin
0 oy
(4,094 puan) tarafından

İade alda da almasa da bel fitigi olsan da olmasan da her halukarda 7 aydan sonra alt kisimds yatmak zorunds bebek. Oturmaya tutunup krnarlara kendini cekmeye calisinca duser. Ki 6 ayli 7 kusur kiloydu oglum suan 1 yasinda 10 kilo. Yerden tutunup ayaga kalkip koltuklara tutuna tutuna yuruyor:) yani 12 kiloya kadar ohoooo 12bin kere alta indirmek gerek zaten

(4,094 puan) tarafından
İlla iade edeceksen de bez al kiyafetten se
(15 puan) tarafından
elimde mobilya besik vardi zaten benim ve kenarlari cikiyor duz yatak oluyor. esimin israri uzerine aldik. bosuna masraf oldugunu cok iyi biliyordum zaten
(4,094 puan) tarafından
Hee varsa gereksizmis zaten. Mesela bikac gun once evlilik yildnumuzde abanta gttik katladim koydum goturdum park yatagi cvk rahat yatti orda ufagim.o avantaji var bi portatif katla gotur katla kaldir. Ama onun harici ahsap varsa gerek yik. Bez mez alabilirsin kullanabilecegim bisey sinucta

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
1 cevap 128 göst.
20 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Karagozlummm (13 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...