0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (2,443 puan) tarafından
Kızlar iki kere kaldım ne yazıkki. Çok heyecan yapıyorum bacaklarım çok titriyor. Yarın üçüncü kez gircem öneriniz var mı şoyle yap ya da şunu iç gibi. Emzirdiğim için sakinleştirici alamıyorum. Hocam da papatya çayı önerdi ama deneyen var mı sakinleştirir mi gerçekten? Bir dr dua edin lütfen çok korku var daha şimdiden :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım gönlüne göre versin inşallah hayırlısı ile başarırsın canım şimdiden Allah yardımcın olsun 
(2,443 puan) tarafından
Aminnn Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kız her seferinde zamli ödediğin  paraları düşün:D yapmam lazım de 

(2,443 puan) tarafından
Ya sorma yazık günah valla boşu boşuna :(
tarafından
Boşu boşuna olur mu kız kendin için şaka esiyorum benim de panik atayim var ben de 3. 'de geçtim inşallah sende alıştığın için geçersin
(2,443 puan) tarafından
Inşallahhh içimde bi umut var ama sabah kalktığımdan beri karnıma ağrılar giriyor :(( gece rüyamda durmadan sınavdaydım zaten :)))
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben mükemmel bi sürücüyüm diceksin geçeceksin tek seferde geçtim bak bitane hoca var böyle diyen motive eden gece izledim sabah sınava girdim kimseyi takmadım ben mükemmel bi sürücüyüm dedim ve tek seferde geçtim
(2,443 puan) tarafından
Ya zaten heyecanımı konuşarak yenebiliyorum ama komisyondan çekiniyorum :/
(1,013 puan) tarafından
Konus konuş benfe öyle yaptim konuştum hicbisey demiyorlar ordan dönüyor vitesi bire Alcam böyle konuş kalkarken dururken vitesin 1 de olsun stop etmez o zaman araba ona dikkat et sinyalleri erkenden ver unutmadan sağ sol
(1,013 puan) tarafından
Bide Ayetel Kürsi oku tamamdır
(1,013 puan) tarafından
Sabah kalk erkenden güzelce kahvaltıni yap bide sınavdan önce çikolata ye
(2,443 puan) tarafından
Sağol canım yapıcam dediklerini :)
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Bende Haziran da gireceğim sınava inşallah geçeriz ya
(2,443 puan) tarafından
Ben geçemedim yine :'(
(1,753 puan) tarafından
Yaa geçmiş olsun. Ne hata yaptın?
(2,443 puan) tarafından
Paralel parkta girerken dubaya degdigi için kaldım :( ucunde de pararlel oarktan kaldim bu son hakkim bunuda gecemezsem elveda ehliyet :(
(1,753 puan) tarafından
Püf noktaları ezberlemedin mi
(1,753 puan) tarafından
Hoca bana tek başıma yaptırıyor yapıyorum sadece istop ettiriyorum. Şimdi anlaticam da keşke görerek anlatsam hoca diyor ikinin yarısını gör. Arka siyah yerin yarısını gör diyerek tam ölçüye göre yaparsam tam park yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 71 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde olmuyor123 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 438 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 95488jhb (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,612 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.