0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Kızlar , defalarca doktora gittim sürekli ilaç kullandım .tahlil üstüne tahlil yapıldı.vajinal.koku yaşıyorum.kasinti vs yok.yqni mantar değil.tahlillerden çıkan sonuç bakteri mi virüs mu ne varmış vücudumda.bunun bir çeşidi rahim kanseri yapıyormuş bendeki o değilmiş şükür.ama.bunu vücudun yapıyor bünyen dusutukce yapacak dedi.ben yıldım ama ilaç kullanmaktan şunun doğal bir çözümü yok mu ? Evli de değilim öyle bulama vs yok.dr dediği gibi vücudum yapıyormuş.

5 Cevaplar

+2 oy
(1,120 puan) tarafından
Demekki evlenmen gerekiyor :D 
(323 puan) tarafından
Ahahhahahaa aradığım yorum :D
-Reklam-
0 oy
(2,917 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bir bilgim yok maalesef.postun yukarı çıksın 
(10,978 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bıktım ilaçtan artık.
(2,917 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşaAllah canım
0 oy
(6,515 puan) tarafından

image

kuzu buna bak yorumlardaı koku ve akıntı için birebir falan diyor 
(10,978 puan) tarafından
Bu markayı denemedim bunu da deneyim olmadı canım illa eczanede vardır bundan da.bu tür şeyi kullanırken iyi bıraktığın gün basılıyor ama belki bu iyi gelir
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım.  Trendyol dan nioli yağı al camasirina her gün 2 damla damlat bana dua et :))) 
(2,593 puan) tarafından
Evet kuzum. Adet düzensizliği her türlü bakteri mantar enfeksiyon akıntı.  Ne gelirse aklına hepsine birebir . Yorumlara da bakarsan sürekli kullananlar var zaten
(48,788 puan) tarafından
bende bunu yazacaktım ismi aklima gelmedi senin yorumu aradim☺️☺️☺️
(2,593 puan) tarafından
:))) ya
(10,978 puan) tarafından
Sipariş verdim inşallah etkili olur canım dort gözle bekliyorum
(2,593 puan) tarafından
Olur olur.ben kendime 4 5 damla yapıyorum :)))
0 oy
(392 puan) tarafından
Abla nioli yağını denesene bende sürekli vajinal akıntı oluyordu bazen de kokulu şekilde onu kullanıyorum şu an akıntı olsa bile koku asla olmuyor akıntı miktarı da fazlasıyla düzeldi hatta ondan mıdır bilmiyorum adetim duzensizdi 4 5 aydır ful düzenli 
(10,978 puan) tarafından
Deneyim canım hemen sipariş edeceğim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
16 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu

381,599 soru

11,423,767 cevap

34,981 kullanıcı

...