0 oy
727 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Eşimin bekarken yeğeni vardı onun sevgilisi vardı 3 u beraber takilirlarmis bendende hep gizlerdi, neyse ben evlendikten sonra galeride beraber foto çekindiklerini gördüm eşim kızı koltuk altına almış o şekilde resim cekinmisler bende dedim bu ne samimiyet oda dedi işte o benim kankam cart curt demeye başladı ondan sonrada eve davet ettik 2 kez ama ben bu kızdan hiç hoslanmadim biz oturuyorduk durduk yere birden koltuğa uzandı yattı yani bacaklarını iki karış açtı bir haraketler yaptı eşimin yeğenide toplan felan dedi kız hiç oralı olmadı cidden hoşuma gitmedi çok kavgalar ettim daha dedim gorusursen beni unut. Dün eşimin whatsabini kendime kopyaladım bugünde o kız msj atmış eşime kanka kredi ödemem var 2 bin TL atarmisin bilmem ne hayır yegeniyle ayrılalı sene oldu eşimin hala onunla görüşmesi beni rahatsız ediyor üstelik benden gizli yapıyor neyse sonra demiş bendede kira parası var ozaman demiş kız kalsın sendede yoksa benimkide demiş ayarlarım bir şekilde belki, oda demiş yok boşver , bizimkide iyi bakalım canım yazmış sonra kalp atmış sinirim tepeme çıktı cidden. Şuan bişey demedim ama bıktım bundan.

25 Cevaplar

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Çok sıkıntılı durum. 
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Sinir olmak da cooooook haklisiniz maalesef
0 oy
(10,976 puan) tarafından
Ben muhtemelen ikisini de doğranmış cinayet şubede ifade veriyordum şu an.tqkipte kal.su kızın ailesini filan öğrenme durumun yok mu ya.
0 oy
(330 puan) tarafından
WhatsAppi nasil kopyaliyorsunuz
0 oy
tarafından
Yuh be bu ne genişlik eşindeki. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 342 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 311 göst.