0 oy
345 göst.
Aile kategorisinde (326 puan) tarafından
Anladimki böyle bir adamı degistiremicem yani değişmezmis bende bunaldım bıktım saldım gitti artık çekemiyorum onunla uğraşmakdan basım ağrıyo. 2 haftadır işten çıkti hemde boş sebeplerden dolayı kendi işi birakti. Şuan evde yatıyor öğlene kadar sonra öğleden sonra çarşıya gidiyor geceye kadar eve gelmiyor akşam gelirsede yeniden çıkıyor otel gibi kullanıyor. Geçen arkadaşıyla Gürcistana gitti tırla 2 şişe şarap bir tane rakı almış 2 aksamdir dışarı götürüyor arkadaşlarının yanına. Dün gece 3 buçukda eve geldi ondan önce 4.30 a geldi. Öğlen 2 ye kadar yattı bende hiç kahvaltıya felanda kaldirmadim. Bana yanasmaya çalıştı istemedim. Yüz vermiyorum ama yine aynı. Bide diyorki işsizlik maaşına başvurdum ettim. Seni işsizlik maaşı nereye kadar goturucek. Çocuk olmasa ortada cekilcek kahır değil.

8 Cevaplar

+1 oy
(2,673 puan) tarafından

İşi kendi bıraktıysa nah alır işsizlik maaşını :D eşine hayat ne güzel ya hem çalışma hem aylak ayyaş gez bide devletten kendin biraktiginbis için maaş işte 

-Reklam-
0 oy
(15,892 puan) tarafından
İşten neden ayrılmış. Alem yapmak için mi
(326 puan) tarafından
Eşimde tır şoförlüğü yapıyordu. Patronu yeni tır almış neymiş buna vermemisde arkadaşına vermis sebebi bu yani ona vermemesi. Buda kapris gibi hemen anahtar teslim yapıp işi bırakmış çocuk oyuncağı geliyor buna herşey. O takıldığı arkadaşıda bekar bu ara daha samimi oldular nedense.
(15,892 puan) tarafından
Eşin buyuyememis
0 oy
(1,265 puan) tarafından

Gerçekten zor bir durum bekar hayatı gibi bir hayat yaşamak istiyor sanırım eşiniz çocukta varsa zor Allah yardımcın olsun 

0 oy
(3,578 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. Cidden zor. Allah hidayet versin, feraha çıkarsın. 
0 oy
(516 puan) tarafından
İşsizlik maaşı dışında her hangi bir geliriniz var mı?
(326 puan) tarafından
Yok canım ben zaten çalışmıyorum.
(516 puan) tarafından
Nasıl geçirmeyi düşünüyor peki. Hayat şartları çok zor artık öyle bir zamanki 2 kişi çalışsa yetmiyor
0 oy
(1,746 puan) tarafından
O saat de eve geleni eve alarak yapıyorsun zaten hatayı 
0 oy
(4,799 puan) tarafından
Neyse en son libidon tavan yapmıştı :D dizinin dibinde adam işte :D
(326 puan) tarafından
Doğa:))))
0 oy
(425 puan) tarafından
allah yardimcinjz olsun hayirli rizik kapilari acsin esinize hidayet versin cocuklarinizi korusun
(326 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim:)

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 733 göst.
20 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sonsuzlugum.33 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 273 göst.
0 oy
3 cevap 138 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy