+4 oy
530 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından

Evlilik aşkı öldürmez görümceler , kayınvalideler öldürür diyen var mı sayımızı görmek istiyorum

Yoksa herkes mi şanslı 

Görümce göemeyeyim ömrümce diyenler kimler :)))

34 Cevaplar

+2 oy
(13,806 puan) tarafından
Kaynanam yok, görumcem yok. Aşk hiç yok. Bence aşkı eşler öldürür. Diğerleri faso fiso. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanam yok görümceler de benden uzak ayda yılda bir gelirler o da ablam gibiler hiç bir sorunumuz yok çok şükür ☺
(65 puan) tarafından
Ne güzel çok şanslısınız her şeye karışmaya bayılmıyorlar demek ki
tarafından
Yok yaa 4 yıldır asla bir şeye karışmadilar sağolsunlar
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Kaynanam ve görümcem ile konuşmuyoruz beni ilk başta istemediklerini için görüşsek bile eşim anneci biri deil bir konuda ezdiemez ondan rahatım
(65 puan) tarafından
Bana da en başında dış gorunusumle ilgili ithamlarda bulunmuşlardı
(1,009 puan) tarafından
Ben anlamıyorum bu kaynana psikolojisini oğlum olacak Allah'ın izniyle kendime söz veriyorum doğru dürüst bi kaynana olacak diye
0 oy
(4,391 puan) tarafından
kaynana ve görümcenin adı çıkmış 9 a , inmez 8 e 
(65 puan) tarafından
Keşke herkes kendi hayatıyla ilgilense meşgul olsa da çıkmasa :))
0 oy
(829 puan) tarafından
Bunların hepsini de geçtim aileci eş herşeyi öldürür
(65 puan) tarafından
Bacım genelde öyle oluyor zaten kaynana görümce hayata karışan oğlan da eşantiyon gibi anacı oluyor :D
(829 puan) tarafından
Aynen öyle valla canım gorumceler de kaynna gibi hiçbir zaman haksız değiller
tarafından
O kadar haklı bir yorum ki.
(829 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
(436 puan) tarafından
Kusma geliyor aklıma geldikçe şunlar Allah bildiği gibi yapsı.
0 oy
(56 puan) tarafından
Anali kizli beterlerrr :D
(65 puan) tarafından
Yılan diyorsun
(56 puan) tarafından
Oo hemde en sinsisindenn :Dd
0 oy
tarafından
Görümceler öldürür ama onlara da fırsat vermemek lazım yeni evliyken çok kavga ettık kocamla sonra görümceler gibi iki yüzlü oldum kocamın yanında ayrı onların yanında ayrı oldum sonuç şuan eşim bana göre hareket eder görünce lerle de konuşmuyorum agzıma geleni dedım ama yınede bayramda falan evime gelir kesın adım gibi emınım biraz yüzsüz ama ben ondan da yüzsüz olurum ıkı yüzlü davranırım
(65 puan) tarafından
Sorma bende samimi oldum başta baktım bir şeylere karışmaya çalışıyorlar zaten öyle bı yapıları vardıda bende lafımı söyledim mesafe koydum ama ozaman da eşinle kötü oluyorsun işte . Anlamıyorlar ki kendi ablaları anaları hep iyi saniyorlar
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum 
0 oy
(5,716 puan) tarafından

Görümcemler zararsız, ama kaynana fena benim. Ne yaparsa yapsın aşkımızı öldüremez ama:D

0 oy
(984 puan) tarafından

Hay. Öyle görümceninnn :D Bi tane görümcem var 10 görümceye bedel maşallahı var. Ama asla eşimle arama giremez. O gitsin kendi kendine ağlasın evinde dhdhdhd

(829 puan) tarafından
Bende de 3 tane var Allah düşmanıma vermesin
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Aslinda suçun büyüğü erkekte oni iyi ayarlaması gerekiyr dengede benim koca ben ne yapabilirim deyip duruyor ama en küçük gorumcemle kaynanam cok fena yasattiklarini birgun yaşarlar umarım ama böylelerine hep iyisi denk geliyor 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Kayınvalide niye öldürcekmiş mesafeyi koyarsam giremez kimse evime
0 oy
tarafından
Bennnn sjsjsjs 
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Eş önemli karışmasına müsade etmese kimse bişey diyemez
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ne kaynanam.be görümcem karışamaz karıştığı an önüne geçerim benim emeklerle verdiğim gözümün düştüğü gönlümün beğendi bey efendi canım eşimle evliligime kimse karışamaz eşimde karistirmaz kaynanam da başlarda çok çalıştı eşim anne susacagin yer var konuşacağın yer dedi o benim karım dedi susturdu görümcem kendi işine baksın ben ona karışmıyor sam.oda bana karışamaz 
0 oy
(3,323 puan) tarafından
2 görüncem  var varlıkları  bile belli degil
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Kocalarj da ekleyelim çünkü onlar izin verdirmese hiçbir şey yapamazlar ama gel gör ki asıl bunlar öldürüyor hiç bişeyin kıymeti yok artıkgözümde çokyoruldum durup kendi kendime diyorum yalan yaşıyorum ölü gibiyim ben kime ne yaptım hayatım boyunca hep birilerinin lafınjn altında ezilip kaldım değer mi biri de benim kıymetimi bilse biri debanasahip çıksa kırmaktan korksa nolur artık 
(65 puan) tarafından
Vallahi kimse sahip çıkmaz çıkmıyor kendimiz kendimize sahip çıkacağız
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Yok bende o şans malaesef 
0 oy
(6,954 puan) tarafından
Kaynana kaynar kazan da kayna.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 50 göst.
21 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Biriiii (65 puan) tarafından soruldu