0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından

Kızım hasta demiştim dün gece çok kötü ateş vardı annem cagirdik beraber gittik gözleri aglmktnn şişmiştj  oksuruyorda hep yatıyor 5 dk uyanmiyor hep yatmak istiyo hasta diye bnmde bogazim ağrıyor grip oldm bu hava carpti herkezi annem cocuga fitil verdiler onu yaptı 40dk sonra bakacaz atesi dustumu diye sende git tedavi ol dedi gittim bende tedavi oldm annem dio sizi korkutmak istemedim 3kez havale geçirdi :(

Ateş 39 du çok şükür 37 indi 5tane ilaç yazdı onlari saatle veriyorum dün gece 20 defa beni uyandirdi ne istedigide belli deil az önce yine agliyordu artık gozleri görünmüyor aglamaktan işte bnmde hayatim böyle geçti 2 gündür daha doğrusu 1 haftadır cekiom

6 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım şifa versin  kurban olurum  minicik  can.. bende hastayım Bnde mahvoldum. O minicik beden nasıl dayansin rabbim korusun ewladini. Ewlatlarimizi
(14 puan) tarafından
Amin canım çok saol sanada geçmiş olsun inş bi an once iyi olursunbizde olirz:(
(3,532 puan) tarafından
Amin canım. Allahım bol bol şifa versin  gülsün oynasın.... çocuklar hasta olmasının aminnn
(14 puan) tarafından
Ay amin insallahhhhhhhhhh
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin yavruna.
(14 puan) tarafından
Çok saol canım bnm ♡
0 oy
tarafından
Allah şifa versin kuzuma benim oğlumda kaç gündür gece saat başı uyanmıyor gündüz de hiç uyumuyor gibi bişey hasta falan da değil anlamış değilim ne oluyor normalde uyku düzeni vardı gece en fazla 2 kere uyanırdı 
(14 puan) tarafından
İşte huysuz  oluyorlar çok saol canım
Anne olmak nekdrda zormuş allah annelerimze uzun ömür sağlık versin bizi büyüttü şimdi biz çocuğumuzu buyutyrz kim bilir biz hastayken nasıl uğraşıp uyksz kaliolrdr
tarafından
Aynen canım ki bizim zamanımız bu kadar gelişmiş değildi şimdi herşey var
(14 puan) tarafından
Aynen canım. .
0 oy
(314 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah canım çok çok geçmiş olsun 
(14 puan) tarafından
Teşekür ederim canım ♡♡
0 oy
(1,374 puan) tarafından

Allah ım ikinize de şifa versin.Bebişlerin hastalanmasına dayanamıyorum.Acil şifalar diliyorum kuzucuğa:( 

(14 puan) tarafından
Saol canım bnm çok zor hiç uyutmuyor
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzum allah acil şifalar versin yaa kıyamam ben o yavruya yaaa
(14 puan) tarafından
Saol canım ya daha 5bck aylık ağlıyor oksurunce nefes burnundan alamayinca bilmiyor aglior

İlgili bir soru bulunamadı

381,817 soru

11,430,958 cevap

34,991 kullanıcı

...