0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yıllardir affettigim için bunlari kendime kızıyorum o kadar sessiz kaldığım için aman iyi oluyum diye sabrettigim için kendimi affetmiyorum. Kayinbabam eşim ve kaynım insaat yapıp satıyorlar. Kaynım ile eşim İnşaatın parası 5milyonken 20 milyona çıkartti bunu demediler 2 daireye evlatları oturacak olunca  biz size ev veriyoruz da  şuna buna girerlercresmen içinde mutsuz olun dercesine... 1 saat hiç ağzımı açmadım bı konuda yalan söylediler onu düzelttim diye  kaynanam Gelmiş bana anneme babama dahi laf söylemeye kalkıyor. Susunca iyiydim noldu tek laf dedim diye bagris cagris. Sonra bende bağırmaya başladım 5yildir tek saygısızlık mi gördün benden benim annemi babamı karıştırıyorsun diye eşim zaten öyle böyle bagirmiyor senin yalanlarından da huzur bozmandanda bıktım diye annesjne. Neymiş doğum yaptığımda hastanede annem kalmış yanımda. Ettiği bahaneye bakar mısınız kendilerinin konuyu bırakıp bu mevzuya daldilar. Ortalığı bozan zaten kaynanam. Kaynanamla dişli biri anlaşamaz sırf ben sessizim diye benle anlaşıyor işte o da ben sustugum için.  1 yıldır iyiydi ama huylu huyundan vazgeçmiyormus yine aynı yine aynı. Çocuğuma bakiyordu 1 yıldır şimdi eşim birdaha asla bakmayacak gidilmeyecek de o kadının evine bir ay gerekirse işe gitmem diyor.(öğretmenim tatile gircem diye 1 ay)... Hayır ben ona iyiyken iyi o bana laf söyleyince ben iyiyim de . Karşılık verince mi kötüyüm. Eşim zaten annedir babadır diye dinen düşüne düşüne her gün geldim gittim diğer evladiniZ kapınızı calmiyor bu muydu demeye başladı onlarla eşime aynı kefeye koyar gibi bağırdılar. Napcaz bilmiyorum normalde eşim çok iyi biri ama çok kötü vaziyet aldirttilar dedikleri ile :( kaynanamda çok çektirdi yani hala da susuyum demiyor ben ustteyim diyor. Napmamiz gerekiyor 

4 Cevaplar

0 oy
(8,272 puan) tarafından
Biraz mesafe iyi gelir belki eşinin ailesi hatalarını anlarlar 
(1,011 puan) tarafından
Eşimin annesini tanımıyorsunuz. Asla ben haksizim demez asla kabullenmez :( hep kendi yaptığı övunulsun ister hep kendini doğrular. İşin ucunda ölüm de olsa sessiz kalmaz
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bidaha muhattap olmamaniz gerekiyor benim eşimin abisi öyle yaptı kavga çıkardı muhatap olmuyoruz evine gidip gelmiyoruz 
(1,011 puan) tarafından
Biz evlendigimizden beri 5 yıldır böyle annesi. Ama bende eşim de hep annedir babadır günahtır diye dini açıdan düşündük inan defalarca ama defalarca affettik. Bana yapmadığı saygısızlık eşime yapmadığı kalmadı yine affettik..ama gelip de kaynimgille bizi aynı kefeye koymasi hepiniz aynı haltsiniz demesi, anneme babama laf demesi çok zoruma gitti. Eşim zaten sen eşime de annesine de laf diyemezsin o kadın 5 yıldır tek bize laf demedi insanlarin vebalini günahlarıni ala ala içinde bogulacaksin demeye başladı :( ki cidden bende anneme cekmişim ikimizde çok sessiz yapılıyız:( illa çirkef kötü mü olmak gerekiyordu da yaranmak için. Bugün söylediğim tek kötü laf oldu o da hakkımı helal etmiyorum dedim o da bana etmezsen etme bende size etmem dedi bağırarak. Bende ona bütün her şeyi hakediyorsun işte hakettiğin için boyle isterse benim annem benim evimde ömür boyu yaşae bu da sizi ilgilendirmez oldu. Çünkü 5 yıldır doldum iyice öyle böyle bir doluluk değil evlendigimden beri lafına susup aglamistim
(1,013 puan) tarafından
Bidaha konusma küsün eşinde arkandaysa arkana bile bakma
(1,011 puan) tarafından
İşte ben hep günah olur anne babadır gönül rızaları olsun dedim bizimde evladınız var dedim ama kendimizde yiprandik böyle düşüne düşüne. Günaha girmiş olcam mi konuşmayı bıraktığımda :(
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bencede esin haklı gidip gelme bir süre tepkini koy hemen yumuşama belki imana gelirler 
(1,011 puan) tarafından
Bilmiyorum eşim çok sert o bağırma sesi nerden çıktı eşimden bilmiyorum onu ilk defa tanıyor gibi oldum bugün asılmaya çalışıyorum sus gidelim diye asılamiyordum bile :( yaptıkları haksızlığa dayanamıyoruz :) ama şunu anladım ki kimsenin değeri bilinmiyormuş nankörlük yapacaksin demekki . Size yaranilmaz diyordu da eşim hep ne kadar doğruymuş diyorum şuanda. Anlatamadigim çok şey var coookk. Eğer anlatsam zaten bana saala.k mısında bu kadar sabrettiniz dersiniz:(
(4,983 puan) tarafından
Neden bukadar bağlı kalmaya çalışıyorsun peki
(1,011 puan) tarafından
İşte diyorum ya canım anne babayı üzmemek için. Günaha girmiyim Rabbim tarafından diye sadece bu yüzden hep affedici olduk. Sadece Rabbimin rızasını alıyım diye
0 oy
(48,671 puan) tarafından
ee esin sana destekmis boyle devam etsin iste

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 280 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 861 göst.
1 Eylül 2020 Aile kategorisinde mlodi (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.