0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
........

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kredin tamamlaniyosa zorunludan baska secmene gerek yok.
-Reklam-
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Iyi de biz hiç ders seçmiyoruz kendi atiyor
tarafından
Girmeyince de gecirmiyolar iste ya napcaz :) o kadar cilkini cikarmadilar henuz.  Ama yakindir bedavadan diploma vermeleri
(2,729 puan) tarafından
Bedavadan diploma dağıttıklarında bir tane iste sana da versinler . Çünkü yazdığından hiç bir şey anlamadım
tarafından
Canim benim diplomam zaten var yurt disinda oldugum icin okuma firsatim cok olmamisti taa bastan baslayip once okur yazarlik belgesi alip acik ogretim 5. Siniftan basladim.   ve ayni sekilde acik ogretimden  cografya mezunuyum bedavadan diplomaya ihtiyacim yok bunu isteyen sensin cok belli . Benim diceklerimi anlicak kapasiten olmadigini da anlamistim baslarda ama olsun belki bi umut anlarsin diye dusundum.  Soylediklerimi carpitarak bi tartisma yarattin tebrik ediyorum.
(2,729 puan) tarafından
Evet açık öğretiminde okuyup üniversite sınavına girmek istiyorum bu benim hayalim ve bunu istediğimi yeterince belli ettiğim içim çok mutluyum . Tartışma yaratmak değil de çok fazla diretiyorsun insan seninle yaşlanır valla
tarafından
Yahu neye direttim insan fikirlerini soylemicek mi yani  korkar olduk konusmaya sen fikrini soyluyosun ben fikrimi soyluyorum ben aslinda sadece konusuyodum birden yukseliverdin anlamadim neyi diretebilirim yani . Her neyse cok da onemli degil bisey demicem daha . Insallah universite sinavini kazanirsin universiteyi de bitirip hayalini gerceklestirebilirsin . Iyi gunler

İlgili bir soru bulunamadı

381,715 soru

11,427,638 cevap

34,987 kullanıcı

...