0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
tarafından kapalı
1.5 buçuk yıllık evliyiz 8 aylık hamileyim ev sahibi kendi taşınacağı için 3 ay önceden söyledi ev bulamadık var ama çıkmalarını bekliyoruz o yüzden eşyaları depoya kaldırdik biraz annemde biraz kayınvalidemde kalıcaz ev bulana kadar şimdi eşim biraz babamım birikimi biraz bizim birikimimiz ve senin bilezikeler  geri kalanını kredi çekeriz yarısını babam yarısını biz öderiz dedi benden bileziklerimi de istedi ama fazlaca bilezik takmadılar 50 Gr sadece bir de küçük kolye bende dedim benim yarın bir gün ne olacağım belli değil sağlık vs vermek istemiyorum dedim tekrar yaparız dedi yapar yapmaz demem zaten birikimci bı insan vermek istemiyorum diyince kızdı kırıldı öyle diyince istemiyorum almicam evi dedi kiralık ev bulur kirada otururuz dedi onun yerine birikimlerle araba alıcam dedi bende annemlerin taktığını vermem dedim ne olur ne olmaz diye şimdi vazgeçtim almicam diyip duruyor moralim bozuluyor böyle oldukça ne yapmalıyım 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Şu durumda vermemezlik yapmazdım ben,sonuçta kendine harcamiyo ev için harcanıcak
-Reklam-
0 oy
(2,796 puan) tarafından
Ne güzel kendi eviniz olurdu işte keşke verseydin canm 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ama sen burda çok hatalisin insan vermez mi eşine ev için istemiş bak seni rahat ettirmek istemiş gönlünü al ver bence ben 350 gr altını tek seferde verdim eline kız 
(11 puan) tarafından
O an öyle tepki verdim düşünme fırsatı vermedi apar topar 10 dk içerisinde konuyu açtı kapattı sonradan bende düşündüm o vazgeçti

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 1,077 göst.
21 Mayıs 2023 Aile kategorisinde _elif (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 359 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 607 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 492 göst.