0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
32haftaluk hamileyim ve iki aydir surekli akinti ve kaşıntı oluyir vajinanin icinde kaç kere doktor a gittim fitil ve krem verdi hicbir ise yaramdi lutfen yardimci olurmusumuz bu neden oluyor acaba ölüyorum kasintida. Sadece yikarsam hafifliyor

7 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Kız temizliğini iyi yap her tuvalete oturma geçer birde ne çok post açmışsın 

Patlıcanın kabuğu varya onu kaynat ılıyınca yıka geçiriyor enfeksiyon olmuş ola bilrisin yada mantar 
-Reklam-
0 oy
(727 puan) tarafından
Vajinal mantar olmussundur temiz ve kuru tut travazol iyi geliyor ama hamile olunca doktor bir kere sur demisti
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Karbonatli  su yap ise yarar normalde de yanma kasinti oldugunda kullanirim ben
0 oy
tarafından
Enfeksiyondan olur o kaşıntı. Benimde öyleydi 28.hafta da başladı doğuma kadar sürdü. Ilaç kullandım hiç fayda etmedi. Ben her gün banyodan sonra travazol krem sürdüm kasintimi alıyordu rahatlatıyordu. Bebeğin doğmasıyla geçti zaten.
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Sadece travazol krem kullan canım doğurana kadar geçmiyor o illet antibiyotik le anca bide akıntı varmı yeşil yada sarı 
0 oy
tarafından
Benimde olmuştu enfeksiyondan oluyor o canım bende fitil toz kullanmıştım ama geçmedi malesef . Ben tam hatırlamıyorum ama sirkeli su yapmıştım ve krem sürüyordum öyle gecti
0 oy
(192 puan) tarafından
Mantar mı acaba kaşıntı olursa sirkeli su hazırlayıp onunla temizle her wc sonrası faydası oluyor. Benim de enfeksiyon olmuş hiç anlamadım sadece sızlama oluyordu son haftalardaydm doğumda alttan muayene ederken fark ettiler cok zor oldu doğum orası acıyordu. Dikkat et tedavisini ol mutlaka 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde OzlemY44 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrglksoglu (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,459 cevap

34,780 kullanıcı

...