0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar çok korkuyorum ya yine hamileysem diye eğer hamile isemde zorlanirmiym yardım edenin yok eşim 7/24 çalışıyor borçlardan dolayi

Kaynanam yakın ama gelip gitmez kus falan deglz çocuk sesini kafası kaldırmıyor Muş ama iş olsun koşa koşa gidiyo paralı işlere o zaman canlanıyor ben gelip 1 saat çocuklara bak isim var desem hemen hasta oluyo anlamadim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Benim 3 4yasinda kızlarım beş aylık oğlum var bugün hamile olduğumu öğrendim Allah kolaylık verir 
tarafından
3 tane çocuğunmu var
(13,857 puan) tarafından
Oglunu ustune alabildin mi ki
tarafından
Aldık canım çok şükür
-Reklam-
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Ee yani daha 5 aylik tbki zor olur 
tarafından
İnşallah yoktur kan versemmi
(13,857 puan) tarafından
Test yaomadin mi yani esin yardimci olamiyorsa cok.zor daha buyuyecek ayaklanacak benim buyugum 3.5 yassinda kucugum 16 aylik oldu aboo abisinin onkati nasil hareketlo yaramaz kok soktuiruyo
tarafından
Testi cuma günü yaptım çıkmadı bide kan vercem
(13,857 puan) tarafından
Hayirlisi olsun
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Bebek kendini koruyamayacagina gore siz korunacaksiniz bacim. Geldiyse de Allah'tan gelene amenna diyceksin. Doğurduğun cocuklari kes ya da bog bakalim yapabiliyo musun karnindakine de dokunamazsin. Tabi varsa yani kusura bakma cocuk soz konusu olunca gözüm dönüyor benim. Cok hassasim. Varsa allah saglik versin buyur bi sekilde ama yoksa da dikkat ediverin biraz
tarafından
ben aldiricam falan demedim sadece korkuyorum varmı bu durumda olan diye sordum
(2,703 puan) tarafından
Vardir illaki benim halamin iki yasinda cocugu varken ustune ikiz dogurdu zorlandi ama simdi uc yasina geldiler. Sen bence on gun olunca bi kan filan ver durum bi netlessin once. Belki de bosa stres yapiyosun
tarafından
Demi aynen olabilir ama merakta ediyorum
(2,703 puan) tarafından
Alti gun olmus zaten uc dort gun daha bekle bence ya da erken gebelik testleri var ya onlar da olabilir en neti kan tahlili tabi. Bazen bu bahar gecislerinde filan da duzensizlik olabilir birden cok ihtimal var hakkinda hayirlisi canim
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Kızım 4 aylıkken hamileydim zor tabi 
tarafından
Yaa inşallah yoktur benm
0 oy
(8,215 puan) tarafından
Vallahi helal olsun böyle yürekli kadınlara peş peşe hamile kalnlara bende asla o cesaret yok kızım oğlumdan 3 yıl.7 ay büyük şimdi kızım kızım 7 yaşında oğlum 3 buçuk yaşında eşim çok istiyo ben diyorum daha oğlum küçük 
tarafından
Ben oğlum yalnız buyuyo diye istedim ikinciyi ama üçüncüye hiç cesaretim yok
(8,215 puan) tarafından
İşte benimde hiç yok ya
tarafından
Biraz daha bekleyim o zaman 2 güne olmazsam kan vereym
(8,215 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 70 göst.
30 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yz_gulu (1,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 977 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Sevgi09 (1 puan) tarafından soruldu

384,751 soru

11,508,846 cevap

35,166 kullanıcı

...