0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (1,219 puan) tarafından
Hangi markayı kullanıyorsunuz arkadaşlar. Memnun musunuz. Rahatlığı nasıl ve elektrik faturalarında ne gibi oynamalar oluyor. 3 kişi yasitoruz ama çamaşırın haddi hesabı yok resmen gün içinde bazen 2 makine bile calistirdigim oluyor artık asmaktan cirpmaktan bıktım. E çocuk da var zorlanıyorum ya. Önerileriniz nedir 

6 Cevaplar

0 oy
(121,095 puan) tarafından
siemens benimki hemen al premium hayata gecis yap
(1,219 puan) tarafından
Kafaya koydum ya valla yildim camasirda bitmiyorda. İki günde bir çoğalıyor . Elektrik faturalarındaki farkı nedir peki
(68 puan) tarafından
Bende yeni aldım canım Siemens , sen hangi modelini kullanıyorsun
iq7000
(68 puan) tarafından
Bizim de 700 olanı , ne kadar oldu canım alalı , 2 defa kullandım,50 dk lik yün olanalri sadece hafif nemli bırakmış sende de oluyor mj , saati mi az acaba kurutmak için
3 bucuk sene olcak nerdeyse ben hep 3 saat 24 dk ayarinda calistiriyom o kendi zamani camasirin sıkma derecesine gore dusuruyo veya yukseltiyo hic nemli falan olmadi ne kadara aldin sen
(68 puan) tarafından
22 bine aldım canım gri wifi olan
gule gule kullanin
-Reklam-
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Evlenirken almıştık Arçelik marka valla kim çıkardıysa Allah razı olsun altta çamaşır Makinesi üstte kurutma makinesi var 
(1,219 puan) tarafından
Alırsam benimde elim ayağım olacak inanıyorum :D ya yazın neysede kışın çok zor. Faturalarda artışı ekşisi nasıl çok yüklü geliyor mu
(1,030 puan) tarafından
Yani bizim elektrik faturası 150 -250 arasında fırını ve firitozü çok kullanıyorum elektriği çok kullanıyorum  ama durumun varsa kesin al
(1,219 puan) tarafından
Valla kurutma makinesi o civarlarda geliyor elektrik:) günlük süpürge bulaşık makinesi, çamaşır makinesi. Alicam ya esimede dedim. Hatta esim bana demişti alım sana kurutma makinesi diye bende ne gerek var demiştim :D
0 oy
(5,204 puan) tarafından
Arcelik. 1senedir kullaniyorum elim ayagim gibi. Resmen bu zaman akadar aklim nerdeymis de almamais

Diyorum. Eve kisin asardim peteklere degmeli as kaldir as kaldir degistir et. Camasirlikta durur  falan.  Makina gercekten kolaylikmis. Beyazlari yikayip atiyorum kurutmaya onlar kurutmadayken siyahlar yikanio atiorum makinaya onlar yikanana kazar az renklelwri atiyorum falan. Bir gun camasir gumum benim.  Haftada 2 gun ayiriorum camasira ayni gun katla utule kurut yika hepsj. Yoksa hergun camasi yika kurut katla utule olmuo gunluk ritinim bozuluo yetismio
(1,219 puan) tarafından
Kız aunen öyle benim haftanın 5 günü camasirla geçiyor. Ya 3 kişiyiz diyorum bu kadar nasıl cikiyo camasir
(5,204 puan) tarafından
Ben cocugu uyutunca spora geciyorum telsizi alip oturdugum binanin spor salonu. Diger uyku saatinde yemek falan yapiyorum is guc derken. Camasir hergun yikarsam spora zaman kalmiyor. O nedenle bi gunde. Tum camasirlara ayiriyorum vaktimi. Bitirip kurtuluyorum sonra gunluk rutinimi bozmuyorm
(1,219 puan) tarafından
Valla çok iyi ya . Alicam :D
0 oy
(33 puan) tarafından
bende Siemens 410 tr modelivar çok memnunum. Hem çamaşırlar yumuşacık oluyor hemde az kirişiyo hemen katlayip kaldiriyorum. Yıpratıyor diyenlerde var ama ben sorun yasamadim
(1,219 puan) tarafından
Tamam canım cik teşekkür ederim cevap icin
0 oy
tarafından
Şuan Altus 10 kg kullanıyorum valla efsane bir makine hele tüyleri temizlemesi en sevdiğim özelliği 
(1,219 puan) tarafından
Aklımda canim bu marka esimede soylicem..
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Ay bende istiyorum ya valla özellikle de şu toz toplaması çok iyi balkona da sersem eve de sersem ipten alırken çıkan tozun giyinirken çıkan tozun haddi hesabı yok sürekli toz soluyoruz:(
(1,219 puan) tarafından
Aynen öyle. Kıyafetleri cirparken bile bı ton pislik çıkıyor. Kılı tüyü tozu. Çamaşır aşarken yerler hep toz kıl oluyor. Tekrar balkonu silmek zorunda kalıyorum bu sefer
(2,273 puan) tarafından
Ay vallaha aynı ya balkonu bi çamaşır sermeden yıkıyodum 2 tas su ayırıyodum çamaşırı serince bidaha yıkıyodum şimdi süpürüyorum usandım artık

İlgili sorular

+2 oy
4 cevap 54 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (1,866 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 197 göst.
6 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Dndaydnl (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
23 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,588 soru

11,891,311 cevap

36,009 kullanıcı

...