0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (5,421 puan) tarafından
Taa ramazan orucu verdim öğrendi arada kaçırdı ilk çok güzel gdyordu gerçekten bı damla cisi gelse hemen söylerdi smdi söyluyor bı bakıyorum altına yapmış bugun büyük tuvaletini yapmiş şok oldum temizleyene kdr cnm çikti sürekli syle syle dye maf oldum tatlı dile syliyrouz olmuyro kızıyoruz olmuyor bune yaa bilerek mi yapyor oyun mu oynuyor 32 aylik Eylül'de 3 yaşına basacak sizin çocuklarda bylemiydu ya

7 Cevaplar

0 oy
(15,524 puan) tarafından
Bı dönem.bizimki de öğrendikten sonra öyle kaçırdı. Belki usutmustur. Ondan olabilir. Bişey deme. Aynen devam edin. Düzelir 
(5,421 puan) tarafından
Cnm vala bu yaklsiik iki hfta yi geçti diyebilirim byle çorapları da sürekli çıkaryor üstünü islatyor falan usutmusutru byuk ihtimal ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bızımkı de tutuyo rabıa delırıcem yani, 1 ay olucak tutuyor bıraktım egıtımı bezledım
(5,421 puan) tarafından
Ama büyük cnm Eylül'de 3 yaşına basacak ama senin kızın hazır değil belki ondanmi tutyir İkra hiç tutmadı bı damlada gelse çiş derdi bu iki hafta yi geçti Allah'ım delircem syluyir arada bende genelkle hatrlatyorim ciş yok dyor bı bakyorim hop altına yapyor sepet sabah boştu akşam doldu
tarafından
Valla ısterse 10 yasına bassın kaka tutma sorunu oldukca bırdaha acmam altını mahvoldu cocugum makat catlagı oldu, çişini bırkere kaxırmadı bak 1 aydır çiş yapmadı hep tuvalete yapar ama kaka sorunu cok kotu
(5,421 puan) tarafından
Korkuyor o büyük tuvaletiniden ondandır bikere ogrensydi bnm kızım ilk çok korktu yarı yamalak yaptı kalktı bak eyy boveg gösterdim gösterdim büyük tuvaleti gelince çiş çiş dyor beraberinde büyüde yapyro
tarafından
Kız rabıa aldık pedagoga goturduk belkı bız analtamadık dıye ınadından turuyor benım cocugum bezden cıkmak ıstemıyormuş pedagog soyledı bu sekılde tepkısını bellı etmıs
(5,421 puan) tarafından
Hazır değil vala inşallah alışır bnm kız syluyor hersy normal blmiyorum usutumu ne olduysa gtip glyor işiyor kaciriryor tutqmiyor galiba
0 oy
(9,012 puan) tarafından
Yok çok şükür oğlumun en iyi yaptığı şey beni bu konuda yormadi hiccc
(5,421 puan) tarafından
Ayy ne güzel ya bu ilk byleydi bu iki hfta bakiyriim altına yapyro
(9,012 puan) tarafından
Acaba üseme falan bisey mi tetikliyor bilerek mi yapıyor
(5,421 puan) tarafından
Vala yada televizyon falan daliyro unutyormu nasıl oluyor çorabını çok cikaryro ondan mı üşüyor mu anlamadım ki bende
(9,012 puan) tarafından
Olabilir ayağından üşütüyor belki... çünkü tam alıştı ise dalsam bile tutabilir artık kacirmaz
0 oy
tarafından
Benim oglum 25 aylık ama hazır oldugunu düşünmüyorum çişini kapınca eh eh diyor
(5,421 puan) tarafından
Çok kucik ya
tarafından
Evet biraz daha beklicem
0 oy
(7,308 puan) tarafından
Benimki 3 yaş oldu bende kaka temizliyorum yok yapmiyo tuvalete dün yaptı ağlaya zirlaya yapmak istemiyor tutmaya çalışıyor daha yeni 4 külot yıkadım azcik yapiyo tutuyo  nasıl olacak bilmiyorum 
(5,421 puan) tarafından
Bu yapmak istiyor hata otyror falan bı bakıyorum altına kacirmiş küçük lazimlklta otryor acaba bizim klozete mi oturtrsam orada otryordu belki çiş ypmaz ya kafayı yiyecem ya
(7,308 puan) tarafından
Ben aparat aldım klozete her yaptığında steker ve çikolata verdim ödül olarak çiş tamam yine ama kakayi çözemiyoruz
(5,421 puan) tarafından
Ama göster mesela ilk bsta kziimin cisi geldiğin de syleyordu ben bak eyy boveg gelince syle falan sürekli anlatım büyük tuvaletinde smdi çiş dyor beraberinde yapyor
(7,308 puan) tarafından
Söylüyorum olmuyo canım çiş gibi bunuda buraya yapican filan anlatiyorum yok onu yapmak istemiyor yapmadığı için kabız gibi oluyor bu sefer açıyor diye yapmak istemiyor
(5,421 puan) tarafından
Bende syluyorum qma bakıyorum yine aynı yapyor altina
0 oy
tarafından
Benim oğlan da 32 aylık 1 ay oldu tuvalet eğitimi vereli çişi hiç kaçırmaz büyüğünü arada kaçırıyor mesela az önce altına yaptı temizleyene kadar mahvoldum  normal yapmaları bi kaç aya a kadar bile arada kaçırmaları normalmiş 
(5,421 puan) tarafından
Evet hemen hemen aynı vermişiz buda cisi asla.kacirmazdi blmiyorum usutumu unutyormu çiş çiş dyor koşuyoruz yapyor snra yine geldimi sylemeden hop piajamaya yapmış büyük tuvaletini sürekli kaçırmaz syler çiş dye bugün saklama oynuyirdiuk çiş dedi pijamayi indirdim baktım ne hepsi büyük tuvaletini yapmiş maf etmiş senin oğlun konusyormu peki
tarafından
Konuşuyor canım görümcemin oğlu da oğlumla yaşıt o da arada kaçırıyormuş çok normal yani zamanla düzene oturur inşallah yoksa gerçekten çekilmez oluyorlar
(5,421 puan) tarafından
Benm.kizim.ayni aydalar ama daha tam konusmiyor
0 oy
(48,904 puan) tarafından
ya usutmus ya nazar olmustur
(5,421 puan) tarafından
Vala haklısın ya uff:( birkaç kadın soruyridu verdinmi falan dye
(48,904 puan) tarafından
bizimde ela cisi zor.ogrendi geceleri eski komsunun torunuda kaciriyomus bugün gordu sordu kaciriyo.hala dedim yalan söyledim
(5,421 puan) tarafından
Vala bnm kızım gece bagliyorum ilk öğretim zaman gece üç döt gün baglamadim maf etti ağladı uyanmadı kesinlkle yastık bile çiş oldu baktım olmuyro gece bagliyrorum sabah ciakryorim
(48,904 puan) tarafından
uyurken kucaklayip götürdüm yapmadi tam yataga koyarken yapti kucakladim kucagimda yapti dokuz ay cok cektim bide.benimki.terliyo asiri her.kaldirdikca ustunu degisiyodum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 110 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sorgu sual (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
0 oy
9 cevap 195 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Muge (77 puan) tarafından soruldu