0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
Kizlar 3 bucuk aylık kızım var sereyan ile dogum yaptim  10 gün önce doktora gittim spiral taktırmak için adetli olmadığım için çok canımın yanacağını söyledi gittiğimde adetime 6 gün vardi doğumdan sonra 1 kere oldum adet ve hala olmadım normalde de düzensiz olurdu zaten adet söktürücü de aldim tarlusal hala olmadım ne yapabilirim adet olmak için tekrar hamile kalmaktan çok korkuyorum 

1 cevap

0 oy
(483 puan) tarafından
Adetsiz takarsam çok acır demiş ama ben adet olmadan taktırdım hiç de acı olmadı yani doğumdan iki buçuk ay sonra taktırdım ben hamilelik anlamında yorum yapamicam ama benim de çok düzensiz olurdu ilaçla da gecikirdi bazen ama en geç dördüncü güne adet oluyordum ben 
(483 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum bu arada
(216 puan) tarafından
Hic normal doğum yapmadim  bide benim rahim ağzı darmis o yuzden zorlanırsin canin yanar dedi adetin bekleyelim oyle gel dedi valla bende anlamadım canm
(483 puan) tarafından
He rahim ağzı darsa adet olunca doğuma hazırlanır gibi açılırmiş ondan demiştir sen doktorun ne diyosa öyle yap en iyisi
(216 puan) tarafından
Aynen o da öyle dedi adet olunca açılıyor ozaman gek dedi bakalm artık ne zaman adet olursam gidicem
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 195 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde seda melek (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayseglll (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
0 oy
3 cevap 93 göst.
17 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1310. (317 puan) tarafından soruldu

379,532 soru

11,361,669 cevap

34,839 kullanıcı

...