0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından
Kızlar elektrik süpürgesi almayı düşünüyorum da dikey Süpürge iyi temizliyomu dip köşe ben  bı kaç defa kullandım ama öyle dip köşe almiyo onericeniz uygun fiyatli süpürge makinası varmı dikey Süpürge sadece bana göre halinin üstünü falan alıyo ama o normal hortumlu olan heryere kolayca giriyo alıyo ama şimdi baktığımda dikey Süpürge daha çok kullanılmaya başlandı 

4 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından
Eltimin süpürgesi fakir marka dikey. Ama hem çekiş gücü olsun hem kullanımı olsun ben begenmedim canım. Benimki normal ve çok memnunum. Iyiki de dikey almamışım diyorum şimdi  
(196 puan) tarafından
Hım bende öyle düşünüyodum teşekkür ederim öneriniz için
-Reklam-
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Hiç dikey süpürge almadım dyson falan alacaksan yorumlar hep iyi ama yeğenim yeni fantom aldı hortumu çekim gücü falan harika sadece çok ses yapıyor:) 
(196 puan) tarafından
Dikey mi canım Dyson çok pahalı ya Fantom da iyi
(8,384 puan) tarafından
Değil canım fantom yeni çıkarmış hem uygun hem güzel
(196 puan) tarafından
Adını söylermisin canım ona bakım ben
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Dyson almıcaksan eğer dikey süpürgeyle hiç bulaşma derim :)
(196 puan) tarafından
Tamam canım vala iyiki yazdım buraya yoksa bu hafta dikey Süpürge almaya gidicektim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Benim normal elektrikli süpürge bozuldu. Migroslarda arzum kablolu dik.supurge var ucgenn başlıklı. Onu almistim gecici olarak ama çok iyi çekiyor. Hemnde yer kapsamıyor hortomlu supurge.ile çekişi.ayni. Bende o yüzden bozulan süpürgeyi yaptırmadım depoda bekliyo. Hatta bu anneler gününde aynısından.gitim anneme aldım. Annemde beğendi.gecen sene de kardeşim hediye olarak karaca sarjli dik süpürge almıştı ondan da memnunum. Elimin altında devamlı.ikisi de yer kaplamiyor 
(196 puan) tarafından
Peki dip köşe iyi aliyomu
(4,651 puan) tarafından
Alıyor .tabi koltuğun altına hortum.gibi girmiyor. Çekiyorum ama benim koltukların altında.bisi yok dizimle ittirebiliyorum. Birde şöyle bisey ben eci tek sefer de dip köşe temizleyenilexek sekilde yerleştirdim  . Yoksa temizlik işkence geliyo bana

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 171 göst.
0 oy
6 cevap 136 göst.
10 Ekim 2023 Aile kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
0 oy
11 cevap 179 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap