0 oy
120 göst.
Aile kategorisinde (3,153 puan) tarafından
Şimdi kızlar eşim kahve makinesi almış. Ama ben 3 kez denedim tek yaptığımda kahveyi köpüklü oluyor ama çok yaptığımda 4 kişilik yaptığımda hiç köpük dahi olmuyor. Aynı kahveyi diğer elektrikli cezve de denedim onda köpük oluyor. Ama bu arzum kahve makinesi hem acı ve kopukduz yapıyor ben bunu iade etsem bana salı günü geldi iadeyi kabul ederlermi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arzum ıyıdır aslında ya, kahvesını olcegıne gore atıyorsun dımı kuzun
(3,153 puan) tarafından
Aynen kuzum içinde bı ölçek çıktı ona göre yaptım yok hem de zehir gibi tadı oluyor yakıyorum bilmem ben zaten hayatta türk kahvesi sevmem canım kocamda bile bile anneler günü hediyesi almış :D
-Reklam-
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bende hic sevmedim şu kahve makinesinı cok acılı oluyor az atınca köpüksüz oluyor digerinden alıcam herhalde cok guzel yapıyordu ucuz olanlar daha lezzetli oluyor 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Evet ederler ablamın da Karaca aldık öyleydi iade ettik 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Burdan tavsiye üzerine Arzum okka minio jet aldım kız çok seviyorum köpükten görünmüyor 
(3,153 puan) tarafından
Valla bizimkide öyleydi ama sevemedik verdim bugün iadeye ama kullandık ta geri göndermeler umarım zaten kuzum ben türk kahvesi seven birisi değilim. Eşim de saolsun anneler günü hediyesi almış

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 280 göst.
+1 oy
8 cevap 223 göst.
0 oy
7 cevap 49 göst.
8 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde El1997 (1,901 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (663 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,827 cevap

34,778 kullanıcı

...