0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (48,507 puan) tarafından
kızım yapbozda görmüş cani cekti diye aldik simdi yine istiyo ben yapicam da ustune meyveli sos yapsam olur mu bazilarina pembe renkli olsun 

5 Cevaplar

0 oy
(288 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

gecen gun yaptim pembe olsun istiyorsa migrosta falan pembe çikolata var onu alabilirsiniz cikolata eriyince bir iki damla sıvı yağ damlatıp karıştırın öyle kullanımı daha kolay olur
(48,507 puan) tarafından
ay ne güzel kabarmis neyle şekil verdin hamurunu nasıl yaptin bizimkiler beğenmedi pisinin cikolatalasi dediler yorumlarda sonradan gördüm seker ve vanilya koyuyorlarmis
-Reklam-
+1 oy
(4,146 puan) tarafından
Sos üstünü tam tutar mı bilmiyorum canım ama çok sevdiyse pembe renkte çikolata sipariş verebilirsin daha severek yer bıdık :) 
(48,507 puan) tarafından
renkli olsun dedim benim gibi pembeci de ☺️
(4,146 puan) tarafından
İşte sos üstünü tutmaz istediğin gibi görünmez canım ama dediğim çikolatalardan olsa daha güzel ve lezzetli olur ya da benmari usulü sütlü çikolata erit üstünü pembe pasta süsleri ile kapla
(48,507 puan) tarafından
oyle yapicam zaten cikolatasini yiyecek ☺️
+1 oy
(7,905 puan) tarafından

Nohut diye okuyan benn<3

(48,507 puan) tarafından
yarın nohut yemegi yap bari ☺️
+1 oy
(6,516 puan) tarafından

Nefis yemek tariflerine bak orda var 

Yeni yeni icatlar önceden donut mu vardı annem pişi' nin üstüne çikolata sürüp verirdi elimize ajsjjssj 

Benim kızda bı ara uyladi da unuttu sonra ben pişi yaptım donut gibi yuvarlak kestim kizarrtim üstüne çikolata sürüp verdim anne bu donut degilki diyo zekiii:D

(48,507 puan) tarafından
kimi kandiriyon sen kuzumu.bana.gonder.ela ablasiyla yesin ☺️
(6,516 puan) tarafından
Bensiz tuvalete bile gitmez keşke gitse ☺️
+1 oy
(2,587 puan) tarafından
Yapıyoruz kuzum beyaz çikolata ve normal çikolata alıyorum pasta suslerini hafsa kendi Yapıyor bazılarına bonibon falan Yapıyoruz sos olmayabilir 
(48,507 puan) tarafından
tamam canim benim teşekkür ededim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 85 göst.
29 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
5 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde heygirls (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.
17 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde heygirls (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 474 göst.
31 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu

378,368 soru

11,325,381 cevap

34,777 kullanıcı

...