0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (319 puan) tarafından
Kizlar iyi akşamlar size bir sorum olcak..Benim saçım çok işlem görmüş yani benim evde yaptığım işlemler ben saçımı taş kınası Siyahla boyadım.Daha sonra pişman oldum ondan öncede oryallle saçımı açmıştım siyahtan sıkılıp tekrar oryallle saçımı açmaya çalıştım ne yaptım sa koaföre de gittimse bu orta saçı acamadilar saçım uçları ve dibi tek açılıyordu herneyse ben dururmuyum tek tek açmaya çalıştım takı saçım koptu saç tengim rengarenk oldu biri siyah biri kahve biri beyaz biri sarı her renk vardi normal sarı bir boya alıp dengelemeye çalıştım daha sonra hepsi koptu kulak izama geldi hepsi sarışın olmak uğruna herneyse bende kalktım saçımı aynı izada kestim düzgün olsun diye birde tesettür lüyüm.Sac bağlanmıyor rezil oldum.Size sorum bu kadar çaba vermişken saç en kısa halinde tüm yipranmalardan uzak durmusken tek severde şuanda sarışın olma şansım varken saçımı sarımı yapmalıyım yoksa doğal bir renk vurup durmalimiyim ikinci sorunda saçlarımı nasıl uzata bilirim pirinç suyu denedim pekte etkili olmadı ben sarışın mı esmer mi arasında sıkışıp kaldım.

4 Cevaplar

0 oy
(66 puan) tarafından
Canım palettenin uil makası var saçı çok güzel açıyor bi gün sonrada istediğin sarı tonunu kullanabilirsin palettenin ben gece mavisinden döndüm sarıya yaklaşık 10 senedir aynı marka aynı islem
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kına en büyük hatan olmuş cnm. İçinde sarı kalmış yap Cnm. Restorex şampuan çok iyi saç uzatıyor cnm.

Saç keratini al derim guclensin.
(319 puan) tarafından
Yann içimde yoktu eşim öyle sarı seviyor diye henüz bana yakisip yakişmadigı konusunda da kararsızım
(6,859 puan) tarafından
Kapalisin ztn:) sarıdan siyah geçiş kolay ama siyah sarı zor . Şansını dene derim ama saçlarını son kez yap dinlendir bir süre
0 oy
(767 puan) tarafından
Sarıdan başka renklere dönmek çok kolay oluyor o yüzden sarı yap bence beğenmez yada sıkılırsan başka renk yaparsın ama kuaförde boyatman daha iyi olur baya yıpratmissin saçlarını 
0 oy
(123 puan) tarafından
Ne kadar denersen dene evde kendi kendine boyayarak o istediğin sarıdan olamazsın açıcılarla ortaya çıkan sarı bence sarı değil, bırak saçın bi kendine gelsin yazık hala sarı diyosun siyahtan sarıya öyle bianda geçilmez önce koyu kahve yaparsın bir iki ay sonra açık kahve bir iki ay sonra koyu kumral açık kumral diye gider saglıklı saç açma bu şekilde yapılır şuan o saçı tekrar boyarsan bidaha zor kurtarırsın sen kendin başka bi işlem yapma bence iyi bir kuaföre danış iyiki kapalıymışsın yoksa halin haraptı o saçla

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
5 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ervaaa (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
20 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde sevlev (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 790 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Karanliksanri (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,100 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,799 cevap

34,942 kullanıcı

...