0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Bebegim 48 gunluk erkek bebeklerde kanguru önerilmiyor diyorlar dogrulugu var mi internette bisey bulamadım bu asamada yenidogan destekli kanguru kullanabilir miyim solomombaby marka 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende araştırdım bacak yapısını etkiliyomus o yüzden 2 oglumada kullanmadım çok durmayinca tek elime onu aldım tek elimlede işimi yaptim
(886 puan) tarafından
İçine oturtuluyor olmasi beni tedirgin ediyor bebek arabası daha almadık hava da güzel kanguruyla dışarı çıkarmak istiyorum evde hiç kullanmıyorum zaten
-Reklam-
0 oy
(258 puan) tarafından
Canım ben 4 aylıktı sanırım kullanmaya başladım dışarı yarim saat gezmeye çıktığımızda yada evin içinde bazen sıkılınca koyuyorum. Bacak yapısını etkileyeceğini düşünmüyorum çünkü içinde maksimum yarim saat duruyor zaten kendi de çok keyif alıyor. Şimdi 7 aylığız arada sırada bindirip bakkala markete gidiyorum değişiklik olsun diye bazen uyuyor. Erkek bebekte sana doğru dönük olursa bir sey olmaz da dışarı doğru dönük olursa bacak yeri belki orasına bastırabilir onu bi sor
(886 puan) tarafından
Bırakacak kimse olmayınca mecbur kanguruyla çıkardım aradığımı bulamayınca 1 saat öyle gezdirdim uyudu içinde bende öyle düşünüyorum teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 104 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
16 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 109 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,295 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
13 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (8,999 puan) tarafından soruldu

379,094 soru

11,347,988 cevap

34,814 kullanıcı

...