0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (348 puan) tarafından

30 a yakın binayı kentsel dönüşüme girdi 1 buçuk yıl önce, üniversite arkada konum olarak mükemmel bir yerde. Hala başlamadılar yıkım oldu başlamaları için imza vemeyenlerin artık devlet evlerini açık artıma olarak satacak nisandaydı ama deprem den dolayı ileri tarihe atılmış. Mütahitle görüştüm birazını mütahit satın almış sizden alsam şuan ne kadara verirsiniz dedim 1 milyona veririm dedi yüz yüze görüşmek istedim tabi eşimle birlikte. Ama bende 1 milyon falan yok :) öyle birikmiş im de yok bi arabamız var iyi kötü. Fakat orda ki yapılacak sitelerinin iç dış projesini görmüştüm harika ve konum olarak orda sıfır binalar 3 milyonu bulur binalar bitmeye sadece bu yüzden almak istedim keşke bir fırsat olsa mantıklı mı sizce 

2 Cevaplar

0 oy
(2,273 puan) tarafından
Para denkleştirirseniz bide müteahhit güvenilirse çok iyi fırsat ama üniversitesi yanı diyosun öğrenciler hiç normal davranmıyor ya öpüşen koklaşan çocukların değişik şeylere şahit olabilir ben sevmiyorum öyle okul yanlarını ama fiyat iyi 
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Gayet uygun bı fiyat şimdiye bakılınca eşinle bı düşünün ama mutait güvenilir mi araştır tabi bıde anlaşma filan ne gerekiyorsa yaptır 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
15 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Myangell (630 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
30 Haziran 2024 Aile kategorisinde Myangell (630 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (861 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.