0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kuzular şifreniz varsa özelden atar mısınız internetim bitti ya 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Şifresi olan özelden atabilir mi kızlar Allah razı olsun sizlerden 
-Reklam-
0 oy
(984 puan) tarafından
Yolladım canim. Senin isim neydi hep denk geliyorum da isim bilmiyorum.
(196 puan) tarafından
Canım o uygulama naisl uygulama banada söylermisin indirim oluyomu bende yapim
tarafından
Anlatıyım canım uzun olcak biraz

Bana bak uygulaması yüklüyorsun görevleri yapyosun bilgilerini vs giriyor ilk zamanlar reklamlar oluyor izliyorsun sana puan geliyor puan biriktiriyorsun bana bak markaları var o ürünleri alıyorsun fişinin fotoğrafını yüklüyorsun ama bir üründen bir fişte tek olmalı yanı örneğin hem iphana hem orkid aynı fişte kestirirsen biri boşa gitmiş oluyor o durumda kasiyerden ayrı fiş kesmesini söylüyorsun Migros çeki arada bi gelip bitiyor onun için 45 bin puan ve 3 tane onaylı fiş gerekıyor her kullanıcı bir kere alabiliyor ben kendimde bir kere 50 TL Migros çeki bir kere 20 TL Migros çeki aldım eşimde de 20 TL Migros çeki 50 TL Migros çeki aldım Migros’a gidip kasiyere rakamı okuyorum giriyor fiyat düşüyor istersen. 50 TL lik Alışverşl yap 50 TL Migros çekinin rakamlarını söyle 5 kuruş vermeden çık hiç yoktan çok iyi kar etmiş oluyosun kullanmanızı tavsiye ederim

Rica etsem bana bak uygulaması indirdikten sonra kayıt olduktan sonra davet kodumu gir butonuna sana link atıyım linki kopyala yapıştır o kutucuğa bana da puan gelsin çok dua ederim çok
(196 puan) tarafından
Tammam canım at
tarafından
Özelden attım yorum kabul etmedi canım
(196 puan) tarafından
Attım canım özelden geldimi
0 oy
tarafından
Benım postumada gelin hanımlar 
tarafından
Tekli nescafelerde paketin içinde çoklu nescafelerde dış amabajın iç kısmında yazıyor canım
(984 puan) tarafından
Ee benimki 10lu paket aldim. Paketin Disinda sifre tekli paketlerin icinde yaziyor ama
tarafından
Çoklu paketlerde içindeki nescafelerde yazmıyor canım o tekli nescafe reklamıdır
(984 puan) tarafından
Ama pakete cok defa baktim göremedim.daha önce pakette yaziyordu onu biliyorum da bu yeni cikan nescafeden almistim belki sifre olayini da yenilemislerdir. Bulunca sifreyi yollarim ben sana
tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Şifreniz var mı hanımlar 
0 oy
tarafından
Evinizde nescafe var mı 
0 oy
tarafından
Hadi bu postuma da gelin kızlar 

İlgili sorular