0 oy
85 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (136 puan) tarafından
Besik alacagiz pek bilgim yok hangisi daha kullanışlı olur?

Yanindaki cekmeceler cikinca buyuyen besikler kullanışlı mi yoksa park beşik daha mi kullanisli?

9 Cevaplar

0 oy
(1,372 puan) tarafından
İleride normal yatak almam diyorsan büyüyen beşik mantıklı ama park beşik daha iyi oluyor çocuk ayaklanmaya başlayınca düşme tehliksi yüksek park beşiğin kademeleri var ona göre ayarlarsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben park beşik aldım 3 4 yaşa kadar kullanıma uygun ve işin bittikten sonra katlayıp kaldirabiliyorsun ustleik hafif sen bile başka odaya taşiyabilirsin 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Ben park beşik alacağım hem taşınma durumumuz var rahatlık açısından hemde odadan odaya rahat taşımak ve uzun süreli kullanabilirim diye 
0 oy
tarafından
Park Beşik kullanışlı 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Park besigimiz var 2 sene oğlusum yatti, şimdi nasip olursa kızım büyüyecek :) oğluma montessori yatak yaptırdım ona da alıştı sayılır. 
0 oy
(7,271 puan) tarafından
Park beşik oğlum hala yatıyor 4 yaşında 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Park beşik bence yıllarca kullandık yine kullanacağız işin bitince yatagin atina koy yer sorunu da teşkil etmiyor 
0 oy
(832 puan) tarafından
Ben park beşik aldım sonra baza aldım yanına korumalk 3 yaşında artık yatıyor 
0 oy
(590 puan) tarafından
Biz Pierce çaldın marka aldık babymall den.cok kullanışlı evi küçük olana alta kıyafetleri yan dolaplara da diğer eşyaları vd konabilir.2.cocuga hamileyim onada kullancam sonra ztn baza da oluyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 262 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
29 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fadik (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 202 göst.
4 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Nil-1! (22 puan) tarafından soruldu

381,790 soru

11,429,872 cevap

34,990 kullanıcı

...