0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
kvkvjcxuxuckvlnlnlbkcjsyufiglhjllvkf

7 Cevaplar

0 oy
(6,520 puan) tarafından

Allah kaynanami başımdan eksik etmesin su yaşadığım zor.donemden onun sayesinde dik duruyorum ❤️

Bir gün bir yere gitti gelmedi kalbim sıkışıyor du:D

tarafından
allah ondan.razi.olsun o zaman benmkinin sesi bile bnei rahatsiz ediyor artik
-Reklam-
0 oy
tarafından

Keşke benim de olsaydı :(

(1,781 puan) tarafından
Gastamonulu dertsiz başına dert arıyon :D
tarafından
Ayyy eşim için çok üzülüyorum canım yaa
tarafından
Ya valla aynen oyle. Bende ona sinir oluyorum işte. Daha ne bana ne kızıma hediye almış biri değildir. Hep başkalarının buna vermesine alışık.
Hele bu haftasonu beni o kdr sinirlendirdi ki. Eşimjn dayısı yani kaynanamin abisi Fas'tan gelin getirdi oğluna. Kaynanamda alışverişe gitmiş bunlarla. Kıza en kotu gelinligi aldirmislar sırf ucuz olsun diye. Epeski. Kızı kinagecesinde kuaofre götürdüler. Ertesi gün gelin alma günüde kuaföre gidecekti. Kaynanam iptal ettirmiş o günkü kuaförü. Neymiş kinagecesinde pek yapamamislar saçını. O kadar para vermeye değmezmiş.
Bı gittimki kız kendi başına makyaj yapmaya çalışıyor . Başinada üşusmusler. Biri eyeliner çekmeye calisiyo biri başka bişi yapmaya calisiyo. Sırf 1000 lira vermemek için kızı rezil ettiler. Ben yaptım makyajını baktım kimse anlamiyo. Saçınıda kendi gelişigüzel duzelstirdi. Oda sinirlenmiş ama çok nazik bı kız. Ben olsam sinirlenirdim. O hiç bişi demedi. Aglayasim geldi tutamadım kendimi.
tarafından
Hülya bende kayınpederimin olmasını isterdim. Seni o yönden çok iyi anlıyorum. Eşim için üzülüyorum.. keske oda yaşasaydı bu günlerini gorseydi
tarafından
Aboooooo çok fena senin kaynana kız ona ne oluyor ben gelinin yerinde olsaydım çıkmazdım kimsenin karşısına ne demek para gitmesin diye onun cebinden mi çıkıyor ayy çok tuhaf bak sen yaa
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Annene şok mu yaşatmak miş hayalin
0 oy
(11,480 puan) tarafından
Hiç bi zaman öyle düşünmedim benim babaannem bizi hiç tutmazdı varsa yoksa amcamın oğulları şimdi kaynanamla dip dibeyim yeni taşındım ama kadın 1 gün gelip oturamadi evime hasta suan
0 oy
(531 puan) tarafından
Aklımla zorum mu var ne kadar iyi olursa olsun bir süre sonra gözüne batar insanın 
0 oy
(7,271 puan) tarafından

Bende öyle düşünürdüm ne kadar salakmisim iyiki eşim öyle bişey teklif etmemiş yoksa o kafayla kabul ederdim kesin Yarabbi Şükür bu günüme :)

(1,781 puan) tarafından
O kafada olan ben kabul ettim salaklık işte geri dönüşü yok malesef
(7,271 puan) tarafından
Aynen geri dönüşü olmuyor kocalar rahatlığa alışıyor bırakmak istemiyor çok zor gerçekten
(1,781 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(1,781 puan) tarafından
Bende öyle yaptım benimki saflık değil sal.ak.lıkkk
(181 puan) tarafından
Kız ben soruyu anlamadım ya
(1,781 puan) tarafından
Ahhah diyorki çocukken kaynanayla yaşamak isterdim şuan aklım başıma geldi çok safmışım deyyoor
(181 puan) tarafından
Yani babaannesiyle yaşamak istemiş demi
(1,781 puan) tarafından
Ahahaha kız ne diyonnn
(1,781 puan) tarafından
Çocukken ilerde Gelin olursa kayınvalideyle yaşamak istermiş  ama ne kadar yanlış bir düşünce olduğunu diyo :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 252 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,492 soru

11,451,124 cevap

35,028 kullanıcı

...