0 oy
198 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (984 puan) tarafından
Yarın kahvaltıya misafirim gelebilir. Klasik kahvaltılık kızartma falan yapıcam ama ne yapayım daha. Kolay tarif var mı? 

9 Cevaplar

0 oy
(740 puan) tarafından
Yumurta salatası , milföy ,sigara böreği , sosis kızartma, biber kizartma bunlar güzel fikir sana kalmış gerisi 
(984 puan) tarafından
Ayy hiçbiri evde yok ama çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kuruyemiş ve meyvede köy sofrayı zengin gösterir ama gelen misafirin durumuna göre tabi mesela o seni ağırladığı da bunları koyucak durumu varmı cunki altında.ezilebilir tabi bazı kesimde var vay iyi sofra kurmamış diyen kişiye göre ayarla işte 
(984 puan) tarafından
Kayınpederim ve kayınvalidem gelecek öyle düşünmezler de ne bileyim yaa öyle kalabalık olsun istedim sofrayı
(1,250 puan) tarafından
Tamam onlarsa koy meyve kuruyemiş poğaça börek filan ama benim kayınpeder olsa sağolsun gelin hazırlamış demez kahvaltıda bunlardami olur diye iki saat aralıksız konuşup bıktırirdi bende cevabını verirdim kavga çıkardı o yüzden on yıllık evliyim bir kere eve davet etmisligim yoktur
0 oy
(984 puan) tarafından
Başka yok muu
0 oy
(400 puan) tarafından
Ben genelde kuymak ve pankek yaparım farklı olsun diye sonra patates mücveri olabilir yumurtayi farklı şekilde yapabilirsin haşlama değilde yumurta kapama çılbır salata vb. bayat ekmek yada milföy pizzasi yapabilirsin aklıma bunaor geldi 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Hamur kızartması olablr 
0 oy
(9,015 puan) tarafından
Krep pankek kuymak. Bide internette görmüştüm devamlı yaparım bak domatesi yuvarlak doğra halka şeklinde az yağda önlü arkalı kizart üstüne yumurta kır üstüne kasar köy kapağı kapat kaşar erişin miss gibi ekmek bana bana ye. Domatesi kizartirken tuz ve kekik ekle efsane 
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Melemen

Yumurta salatası 

Patates salatası

Peynirli borek/sigara boregi 

Mayalı pogaca 

Patatesli yumurta 

Sucuklu yumurta 

Domatesli yumurta 

Hazir yufkadan gozleme 

Krep 

Pankek 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Ekmeği dilimleyip üzerine yumurta sürüp kaşar peyniri rendesi  tereyağ domates  sucuk koyup k fırına atiyom 
0 oy
(6,512 puan) tarafından

image

bunu yap ben bayılıyorum hatta sabah kahvaltıya yapcam

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 65 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde 1g2g3 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 277 göst.
3 Mart 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 555 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,549 puan) tarafından soruldu

380,746 soru

11,399,718 cevap

34,929 kullanıcı

...