0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,142 puan) tarafından

Kizlar columbia mont yikim dedim busefer makiyaya attim. Tuyleri topaklandi kaz tuyu. benim iki montu atmistim. İnsallh kuruyunca duzelir duzelmesse varmi bi yontemi duzeltmenin?

Uc mont da esimin var yikanacak  benimkilerden sonra cesaret edemedim atmaya makinaya:)) duzelirse yikicam onlari da. Kuru temizlemeye verioduk onceden

4 Cevaplar

0 oy
(4,142 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap

İsin puf noktasi kurutma makinasiymis:)30 dklik programa attim sabah puf puf ilk gunki gbi oldu

Top kullanan varmi acaba top alasim var. Yorumlarda memnun olanda var olmayan da var. 1 senedir kurutma mak kullaniyorum.hala karar veripte almadim  . Nevresimi doluyor diye top isitiyorum aslinda 

(13,202 puan) tarafından
Makinede de yorgan programında yıkıyorum kurutmada da yorgan. Hiç mont bozmadım daha çok şükür.
(4,142 puan) tarafından
Makinada kisa programda yikadim 28 dk
(13,202 puan) tarafından
Bizim kalın montlar birer tane ikisini hatta bazen oğlanınkileri de atıyorum yorgan programında sıkışmıyor da fazladan çalışmaz makine hem korkma eşinin çokmuş
-Reklam-
0 oy
(10,873 puan) tarafından
Benimkide kaz.tuyu tapolaniyor ıslakken kuruyunca güzelce silkeleyip doveceksin canım
(4,142 puan) tarafından
Baktim video buldum simdi oklavayla dövuyorlar. İyice kurusun denicem bakalim
(10,873 puan) tarafından
Evet dediğim o zaten canım.ben her.yikadigimda öyle yapıyorum
(348 puan) tarafından
Islanınca koku yapıyor ditorlar doğru mu
(4,142 puan) tarafından
Yok olmadi koku. Gecen sezon yikadim temizledim astim dolaba bu sezon giyiyoruz hatta:) bi koku da olusmamisti yaz boyu :)
0 oy
(32 puan) tarafından
eğer kurutma makinaniz varsa onun içine tenis topu koyarak kurutuyorum. Bu şekilde puf puf oluyor ama kurutma yoksa elinizde direk biyere sererek kurutun biraz geç kuruyor tüylerden kaynaklı sonra bolca cirpmaniz gerekecek.
(4,142 puan) tarafından
Kurutma makinam var ben zarar gelir diye ozellikle atmadim ya:( neyse bakalim kuurusun deniyim. Bi kabartmayi. Esiminkileri de kurutma makinasina atarim
(32 puan) tarafından
kesinlikle kurutmada harika oluyor eğer guvenemezseniz bile kuruyunca atın toplarla 2 3 adet tenis topuyla farkı görürsünüz çok güzel kabarıyor.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bi yerinden dikişten söküp saç kurutma makinası tutuyorlar netten bi videolara bak canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 378 göst.
23 Temmuz 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Hilal.hilal123 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 152 göst.
21 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,427 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,381 puan) tarafından soruldu

378,963 soru

11,343,596 cevap

34,809 kullanıcı