0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (537 puan) tarafından
Kızlar bn bahçe katında oturuyorum mutfağım ve salonumun camı kaldırımdan biraz yüksek ve akşam olunca camın önünde birsuru sümüklü böcek oluyor. Daha bu sene yeni gördüm azonce bitanede mutfağın duvarında gördüm korkudan napcagimi bilemedim eşim camdan aşağıya attı varmı bunun bir çözümü bilen varmı

10 Cevaplar

+1 oy
(4,493 puan) tarafından
valla canım camlarına sineklikten baska care gelmedi aklıma
(537 puan) tarafından
Bn bugün camı hiç açmadım nerden geldi anlamadım off çok sinir oldum canm
(4,493 puan) tarafından
canım duvarda felan delik varmı acaba
(537 puan) tarafından
Evet var camın üstünde orayı da yeni gördüm kapattı k çok teşekkürler
(4,493 puan) tarafından
muhtemelen zatı muhteremler ordan doluyorlar eve
(537 puan) tarafından
Hiç sorma şimdilik bi tane tek gördük son olur inşallah çıldırma sebebi Allah affetsin çok iğrenç ya
-Reklam-
+1 oy
(1,798 puan) tarafından
Binayi ilaclatin yağmur zamanı olduğu için çok oluyor bizim binanın tabanında nem var özellikle şu saatlerinin bulunduğu oda da orda cokmus temizleyen hanim dedi pencerelerine sineklik taktirin mutlaka binayi ilaclattirin 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Tuz  koy gelmiyor 
(6,919 puan) tarafından
Rica ederim
tarafından
Yapmayın Allah aşkına tuzun üstüne basınca onlar eriyor ölüyor oda bir canlı sonuçta
(537 puan) tarafından
Napalm canm söyle evimin içini istila edince sen mi gelip temizliceksin hepsini
tarafından
Tamamda öldürmeden başka çözüm bulabilirsiniz
(537 puan) tarafından
Mesela ne yapabilirim ,inan ben bahçekatinda oturuyorum evimi her gün süpürmeme ragmen karınca örümcek var ama onlara zarar vermeden yapmaya çalışıyorm napaym artk
0 oy
(798 puan) tarafından
Tarçın koyabilirsin 
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Canım geldikleri yerlere tuz dök tuza gelemezler
(537 puan) tarafından
Eşim döktü şimdi çok sağol canm
0 oy
tarafından
Sümüklü böceğin zararı olmaz :) bende yazlıkta görünce elimle alır atarım ne olacak ki 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
üzerine tuz at ,geldiği yerlere tuz dök .Yemcide kepeğe bender tofu varmış ama ben hiç denemedim
0 oy
(247 puan) tarafından
Valla canim ben daha cozum bulamadim bnm bahcemdede cok ciktigini gordugum an tuz atiyom uzerine bnm de mutfagima giriyorlardi vizve gibi butun giderlerin oldugu yerden cikiyordu halimin uzerinde geziyorlardi nemli yere geliyorlar orayi kapattim kenarlarini hep kopukledim uzerini de kirecledim simdi cikmiyor ciktigi yeri iyi bilip orayi giremeyecegi sekilde kapat ve gece gec saatlerde cikin uzerlerine tuz dokun olsunler ilaci yok onun varsa banada soleyin
(537 puan) tarafından
Aynn canm bnde iyi baktım camın üstünde bir boşluk vardı hemen kapattik bide yoktu bunlar bu sene yeni gördüm
(247 puan) tarafından
Uzun zamndir gormuyordum mutfakda sadece bahcemde vardi bugun salonumun kapisinin oradaydi deli oldum bide kocamn insanin midesi almiyor
0 oy
(3,405 puan) tarafından
Pencere diplerine bolca tuz koy canim gelmez
(537 puan) tarafından
Artık canm sagol
0 oy
(11,306 puan) tarafından
Kız korkacak ne var kabugundan tut koy bahçeye onlar senden korkuyor zaten ben çok oynardım eskiden onlarla
(537 puan) tarafından
Kız bunlar kabuksuz neresinden tutaym yapış yapış salyangozlar kabuklu oluyor
(11,306 puan) tarafından
He ne bilem kız biz salyangoza da sümüklü böcek diyoruz olsun korkma gene de çok tatlış oluyorlar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 118 göst.
30 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
11 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 539 göst.
22 Ekim 2019 Diğer kategorisinde gizeynep (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.