0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (182 puan) tarafından
Hepsine yetistigimi düşünüyorum çocuklar hakkında bilgi isteyenler sorulara açığım not ikinci evliligim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuklarınız kaç yaşında? 

Mesela 3. Sınıfa giden çocuğunuz var mı yada ona yakın yaşta benim oğlum bu aralar aşırı cevap verme modunda ne desem tersini yapıyor bağırsam bağırıyorsun hep diyor bağırmasam bu sefer hiç ama hiç yapmıyor şaştım kaldım ne yapıcam nasıl söz dinleticem bilemiyorum 
(182 puan) tarafından
Kardeşi varmı tek cocukmu
tarafından
2 yaşında kardeşi var
(182 puan) tarafından
Yüksek ihtimalle küçük kardeşe nasıl davranıyorsan aynısının kendisine yapılmasını aynı toleransı gostermeni istiyodur benimkinlerde yapıyor benim 3. Sınıftaki öyle yapıyordu ne kadar hata da yapsa ilgimi attırdım o şekilde düzelttim bunu bı dene 2 3 gün sabırla emin ol düzelecektir hircinligi
-Reklam-
0 oy
(4,403 puan) tarafından
allah bağışlasın efenim
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Abooooooooo 

İkinciyi hem isteyip hem cesaret edemeyen ben şaka hi yana olsa bende bakardım Allah bağışlasın 
(182 puan) tarafından
Sagolll canimm
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Çocuklar kac yaşında ben anlamadım olayı nasıl 4 küçük 2 büyük oluyor ki
(182 puan) tarafından
6 tane oluyor
0 oy
(7,664 puan) tarafından
Masallah Allah uzun ömürler versin ben kriz anlarını yönetemiyorum sinirleniyorum nasıl sakin kalcam onun hakkinda fikire açığım 
(182 puan) tarafından
Sağol cnm her an her zaman kriz olacağını kabullen ve her kriz anı için bir planın olsun aklında ben genelde hepsini sıraya dizip hata oranlarına ve yaşlarına göre fayda sağlayacak ceza verip odalara dagitiyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
13 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (253 puan) tarafından soruldu
+2 oy
101 cevap 1,575 göst.
0 oy
3 cevap 169 göst.
6 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Laz53 (1,392 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...