0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Kızlar sezeryan lı olduğum için iki.sene ye yakın çocuk düşünmüyorum acaba ne kullansam doğum kontrol hapı mi kullansam sizler ne kullanıyorsunuz yaza bilirmisiniz

11 Cevaplar

0 oy
(8,331 puan) tarafından
Ben hiç yorum yapmim :) 
(159 puan) tarafından
Hayırlı olsun yine de nasip olmuş maşallah :) sezeryandı değil mi
(8,331 puan) tarafından
Yok canım normaldi ilki şimdi sezeryan istiyorum
(7,768 puan) tarafından
Markası neydi canım dikkat edelim bizde prezervatif kullanıyoruz
(8,331 puan) tarafından
Bilmem sağlık ocağından vermişlerdi canım çocuğu aşıya götürmüşt m tekli veriliyor ya markasına bakmak hiç aklıma gelmedi:)
(7,768 puan) tarafından
Kız allah seni sağlık ocağınkine güven olur mu millet onunla hamile kalıyor zaten ama nasip böyleymiş
-Reklam-
0 oy
(290 puan) tarafından
Ay bende aynı durumdayım. Şu köşede gelecek tavsiyeleri bekleyeyim
0 oy
(4,184 puan) tarafından

Kısırım cok sukur. Hamile kalma derdim yok :))

(193 puan) tarafından
He anladım canim zannettim hiç yok seninki aynen rabbim isteyenlere versin
(4,184 puan) tarafından
He var allah bagislasin iki tane:) 34 yasindayim daha zaten yaş gecio kazayla olsa bile kafam giturmez
(1,263 puan) tarafından
İnşallah kanserimdir o yuzden adet olamamışımdır dedim, diye mi yazdın ben mi yanlış okudum canım o nasıl dua her zaman guzel dua etmek lazım Allah korusun
(4,184 puan) tarafından
Aynn o anmi test yaparkenki stresle oyle deidm . Sonra pisman oldum ama oyle diyerek test ypti
 Malesef
(1,263 puan) tarafından
Anladım canım Allah muhafaza etsin
0 oy
(241 puan) tarafından
Kadında bütün korunma yöntemlerinde ilerleyen yaşlarda sıkıntı oldugunun defalarca örneğine rastladım en iyisi kondom ve geri çekilme erkekler de bitiyor iş tabiki dikkatte etmelisin mesela kondom saglamlıgını bittikten sonra kontrol etmelisin yada geri çekilmede şüpelendigin an ertesi gün hapı almalısın
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Olacagin onune geçmiyorsun hicbiri %100 korumaz
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Bizde ben 5 ay kadar hap ile korundum yan etkisi idi sanırsam aşırı stres baş ağrısı adet sıkıntısı yaşıyordum sonra eşimle konuşup hapı bıraktım geri çekilme yöntemi ile de baya bir süre korunduk kızım 18 aylıkken felan gebe kaldım kendi isteğimiz üzerine
0 oy
tarafından
Ben spiralden korkuyorum hapla hamile kalanda var yani prezervatif+geri çekilme olmalı rabbim nasip edince hiçbir şey fayda etmiyor oda ayrı konu ama prezervatifin yırtık olma olasılığina karşı geri çekilme de olmalı 
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Spiral ve prezervatif. Benim kendi ilaçlarım da olduğu için bir de hap kullanmak istemedim o yüzden 40 kontrolünde spiral taktırdım ama tabiki ona güvenmiyoruz o yüzden eşim de korunuyor. Buna rağmen yine de hamile kalırsam süpermen doğururum herhalde :D
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Ben 2 yıl sipral ile korundum çok mutlu oldum

Gene güven olmaz tabiki 

Ama tavsiye ederim 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Prezervatif artı geriçekilme kullanın hapta falan saatini bırak dakikasını geçirirsen risk demek

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 533 göst.
30 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Prens annesi3 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Yasemene (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 235 göst.
30 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 408 göst.