0 oy
526 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Merhabalar 3 yaşındaki kızım para yuttu birden fazla yutmuş olabilir doktora götürdü babası ben bayağı panik oldum başına gelen anneler var mı sizce çok sıkıntılı bir durum olur mu Çok korkuyorum elim ayağım titriyor şu anda lütfen biri bir şey desin

13 Cevaplar

0 oy
(119,462 puan) tarafından
kac para olduna bagli hani 5 kurus 10 kurus diskidan cikar ama buyuk paraysa alirlar ameliyatla gecmis olsun
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kakasiyla çıkarır korkma sivri bir şey değil e zehirlemez de parada boğulma riski var belli ki o da sizinkinde yok pil olsa zehirliyor eritiyor 
0 oy
(6,339 puan) tarafından
1 hafta bekldtiyorlar eğer çıkmazsa ameliyat ile aliyorlar
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Benim kızımda 1 ay önce vida yuttu 3 gün sonra çıktı duşa koydum sıcak suda iyice yumsattim karnını 3 gün sonunda cikarmisti geçmiş olsun ins diski ile çıkar 
(1,893 puan) tarafından
Kız vidayı nasıl çıkardı çocuk ayy geçmiş olsun batar o canı yanmamıştır inşallah
(2,974 puan) tarafından
Vida dik bir şekilde çıktı canım çok şükür öyle kakasını yaparken aglamadi mısır falan yedirdik  yapmışsın vidaya diye sakız falan yutturdum.hamur yedirdim o şekilde banyoya da koydum sıcak suya oturtum bı baktım çıkmış çok şükür çok korkmuştum bende
(1,893 puan) tarafından
Aman yaa geçmiş olsun canım Allah tekrar yaşatmasın
0 oy
(2,213 puan) tarafından
Ay inşallah çıkartır canm hangi para acaba küçük mu büyük mü haber et merak ettim 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun şuandaki durumu ne 
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Küçükken kardeşimde yuttu daha doğrusu boguluyordu babam parmağıyla ittirip yutturdu . Bikaç gün sonra kakada çıktı annem her gün kakasını takip etti  İnşallah çıkarır hemen 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Kardeşim yuttu zamanında.1 hafta lazimliga yaptırdık kakasını takip ettik.sukur ki bogulamamis.para kolay kolay zehirlemiyor.bir hafta beklerler .yoksa gene bir röntgen çekilir bakılır nerede diye
0 oy
(680 puan) tarafından
Bundan bir ay önce bizim de Başımıza geldi 5 yaşındaki yeğenim 10 tane 1 TL'lik demir para yutmuş Doktor dışkısı ile çıkartırsa çıkartır çıkartmazsa ertesi gün ameliyat demiş ama geldiğinde hemen dışkısı ile çıkartmış
(1,733 puan) tarafından
10 tane mi ???????
(680 puan) tarafından
Evet cnm yiğenim 10 tane yuttu aynı saat icinde
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Gorumcemin oglanda yutmustu kakasinda takip et dedi doktor oyle cikardiydi canim
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Benim oğlumda 10.kurus yutmuştu hemen acile gittim .midesine inmiş dedi görünüyor.rontgen görüntüsünü saklıyorum.hala :)) 3.gunde götürdüm.cikmadi.daha diye. Beklicez dedi bekledik.5.gunde.kakasindan çıktı. 

O 5 gün içinde de Bi sorun olmadı.ama.tetikte.olmakta fayda var. 
0 oy
(2,733 puan) tarafından
Krs mu TL mi
tarafından
Dolar
(1,733 puan) tarafından
Asjggdcgghjkknn:)))
0 oy
(320 puan) tarafından
Ne yaptınız ne dedi doktor 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 393 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 469 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 208 göst.
26 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Huysuz (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 231 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde hatice2134 (1,453 puan) tarafından soruldu

381,046 soru

11,407,777 cevap

34,943 kullanıcı

...