0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (4,164 puan) tarafından

image

Eşim izinliyken minik adam da uyurken beraber bir kahve içelim dedik eşim pek Türk kahvesi sevmez o yüzden ona nescafede eşlik ediyorum ☺️ 

Sizler neler yapıyosunuz bitti mi işleriniz ben bugün hiç bir iş yapamadım erkek kardeşim de bende kaldı dün sohbet ettik uykusuzum onun uzman çavuşluk eğitim yeri belli oldu bu hafta gidecek kalbim üzgün ☹️ hiç istemiyorum gitmesini kendi işi mesleği var ama bir heves bu sene bu işe kalkıştı spor geçmişi fiziği askerliği her şeyi uygun olunca sınavları da kolaylıkla geçti Rabbim hakkında hayırlısını versin onu da tüm askerleri de korusun ❤️

11 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Öncelikle güzel dualarına amin 

Benim işim yoktu bugün çocukları doyurdum ikiside öğlen uykusunda bende çay keyfi yaptım akşama ne yemek yapsam diye düşünüyorum eşim gec gelecek ikindiyi kılıp bende az uyumayı düşünüyorum dünden beri köye gitmstik havasi çarptı galiba çok uykum var
(4,164 puan) tarafından
Benimde acayip uykum var ama oğlum uyanınca eşimle dedesinin kabrini ziyarete gideceğiz canım o yüzden uyumuyorum yemek derdim de yok ordan da Bi kaç eksik var alışverişe çıkar dışarda yer geliriz bugün dedik
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ne kahvesi ya canım sıkıldı temizlikçi aldım eve dün hatta post paylaşmıştım sabahtan beri 8 den beri mutfağı yaptı sadece kapı pencere heryer duruyor burdakiler samimi ol diyor du bide abla dedim ne oldu
(1,013 puan) tarafından
He ya boşu boşuna para vercem şurada bi saat kaldı 500 tl
(1,013 puan) tarafından
Yok kız 5 e Kadar
(4,164 puan) tarafından
Ee sen en başta neler yapılacak konusmadın mı canım eğer sadece mutfak yaptıysa sende ona göre ödeme yap abla evin geri kalan her yeri duruyor de
(1,013 puan) tarafından
Konustum mutfak iç dış dedim sonra dikildim tepesine yetistirdi ben bakmayinca hic önemsemiyordu kapıları camlari nasıl bir saate bitirdi bakınca
(1,013 puan) tarafından
Banyo tuvalet kaldı
0 oy
(10,877 puan) tarafından
İçtim içtim.iki çocuk hasta çay demleyip altınla kahve suyu yapıp kahve içtim :D o derce beynim yanık durumda
(4,164 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun balım çocuklar hasta olunca elimiz ayağımız çekiliyor aklımız gidiyor gerçekten Rabbim tez vakitte şifa versin ikisine de insallah ❤️
0 oy
(7,289 puan) tarafından

image

avsar in dibini gördüm ☺️ 

Afiyet olsun tatlım ❤️

(7,289 puan) tarafından
Pijama deyil kız eşofman dün 75 e aldım :D

Öyle yapıyorum aşko baya vardı doldurdum hepsini ☺️☺️
(392 puan) tarafından
Bende çok seviyorum sjsj
(4,164 puan) tarafından
Kız ne farkeder eşortman dedim say ahaha :))
Becerikli hatunlar ben hep çöpe atıyorum bunları evde fazladan yer kaplamasın diyorum :)
(7,289 puan) tarafından
Güzel oluyir ama heeee ☺️☺️

Hemşo bnm baharatlık yoktu bende kendim yaptım :D
(4,164 puan) tarafından
Haa yoksa mantıklı canım ben baharatlık sevmiyorum tezgahta madam coconun küçük cam kavanozlarından almıştım baya bide ikenınkilerden bu eve taşınınca 4 lü raf yaptırdık tam ocağın yanına hepsi orda duruyor  yemek yaparken de kolay oluyor
0 oy
(2,695 puan) tarafından
Küvezdeki bebeğimi ziyarete gittik. Çok güzel gelişmeler olduğunu öğrendik ve şimdi eve geldik oturuyorum
(4,164 puan) tarafından
Yaa çok sevindim canım tez vakitte kucağına al evine getir insallah bebeğini ❤️ erken mi doğdu neden küvezde minik peki?
(2,695 puan) tarafından
34 haftalık doğdu. Solunum sorunu vardı. Şükür iyiye gidiyor. Teşekkür ederim bu arada ♥️
(4,164 puan) tarafından
Çok şükür canım çabuk toparlar insallah ❤️
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Pazartesi günü kızımla birlikte taşınıyoruz, eşimle ayrılıyoruz. Kız uyuyunca eşyaları sarayım, toplanayim diyorum ama ses olunca uyanır diye korkumdan oturdum kahve içiyorum. Koca ev nasıl toplanacak bilmiyorum 
(4,164 puan) tarafından
Özel olmayacaksa sebep ne canım ya Rabbim yardımcın olsun hayırlı güzel kapılar açsın bu süreçte bol bol kolaylıklar versin insallah ❤️
(2,132 puan) tarafından
Psikolojik sorunları var. Daha önce hastalıktır dedim, yaptıklarını affettim. Tedavi sürecinde destek oldum ama tekrar tekrar ve tekrar olunca boşanmaya karar verdim. O yeniden tedaviye başladı ama ben artık tükendim. Amin canım Allah razı olsun
(4,164 puan) tarafından
Sana zarar veren bir ilişkiyse en iyisini yapmışsın canım hani Bi laf var ya hayatının alt üst olmasından korkma nerden biliyosun altının üstünden daha iyi olmadığını diye insallah senin için küçük yavrun için yeni hayatında her şey çok daha güzel olur ❤️
(2,132 puan) tarafından
Amin canım haklısın, inşallah öyle olur. Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bende yeni anlık açtım sjsjsj
(4,164 puan) tarafından
Hemen geliyorum ☺️❤️
tarafından
Gel gell❤️
0 oy
tarafından
Afiyet olsun aşko şifreli nescafe mı bunlar ❤️❤️
(4,164 puan) tarafından
Kuzu biri şifreli diğeri şifresizdi atmadım sana atacagım özelden insallah ☺️❤️
tarafından
At canım Allah razı olsun
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Hani nerde anlıklar ☺️
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Dolma koydum ocağa pişiyor kuzu :P şimdi kızı uyutup bi kurabiye yapacağım kahvemle içmek için ☺️ afiyet olsun sana

(4,164 puan) tarafından
Ohh mis valla hamarat hatunların hali başka oluyor eline sağlık canım ☺️❤️
(6,512 puan) tarafından
Oooowwww şımardım ayoll ajsjsjsjjd
(4,164 puan) tarafından
Hak ettin sen bunu ahaha ☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 316 göst.
0 oy
8 cevap 189 göst.
0 oy