0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (2,975 puan) tarafından
Kızlar 35 haftayı geciyoruz ama 1 haftadır hem kasılma hemde ara ara ağrı oluyor kasılma sürekli oluyor karnım taş gibi pazartesi kontrolüm var böyle olan varmı çevremde de erken doğum olan çok olmuş bu yuzden 

5 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Benim 35 haftadan sonra ara ara sancılarım vardı ama erken doğum olmasdi vaktinde doğdu öyle düşünme zaten Dr gidiceksin sorarsın 
(2,975 puan) tarafından
Aynen canım sorcam gidince Allah'ın inzi ile
-Reklam-
0 oy
(194 puan) tarafından
Bende 37+6da kasilmadan doğuma alindim canım 
0 oy
(983 puan) tarafından
Gunumuz ayni bendede adet sancisi oluyo bi haftadir gunde bir oluyodu bugun 4 kere oldu rahim duvari inceliyomus ürkuyorum acikcasi.kiloyu kurtardik prematurede sayilmaz artik ama cigerleri gelisti mi bilmiyoruz sonucta o yuzden bi hafta 10 gun daha dursa diye dua ediyorum.bebek gece yatinca kasiliyo bende uc gundue tas oluyo o kendini salinca anca uyuyabiliyorum.eger makatiniza baskiniz olursa hastaneye gidin açilmanin en buyuk belirtisi makatta baski buyuk tuvalet varmis gibi
0 oy
(547 puan) tarafından
33 . Haftadan beri kasılmam var karnım taş gibi 37 ye gircez çok şükür doktorum banada bu yüzden erken doğum riskin var dedi şimdide gününü bekler diyo alıştım artık kasılmalara hastaneye gitsem de bisey yapmiyolar
0 oy
(323 puan) tarafından
Benim 37 haftada baya oluyodu hatta nstde baya sancım çıkmıştı kanlı akıntıda gelmişti doktor eve git sancıların artınca suyun gelirse direk gel dedi. Hatta o kadar çok kasılmam olurdu ki karnım taş gibi olurdu derilerim yırtılıp bebek dışarı çıkacakmış gibi olurdu ayaktaysam adım atamazdım acıdan o derece. Sonuç 41 haftada günüm geçtiği için yatış yapıldı ve suni sancıyla doğum yaptım. Bu haftalardan sonra kasılmalar normal vücut kendini doğuma hazırladığı için oluyomuş. Siz dikkat edin yinede bol bol dinlenin.

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 42 göst.
0 oy
6 cevap 144 göst.
0 oy
4 cevap 89 göst.

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...