0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
85 kiloyum depent kilot alıcam hastane için ama kaç beden de rahat ederim birde kaçtane alman gerekiyor

8 Cevaplar

0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bn 69 kilo ile doğuma gittim L bedendi cnm senin xL yada L olabilir zaten lastikleri esniyor
(1,465 puan) tarafından
Bnmkide o kadar dı sanırım cnm bn normal doğum için almıştım ama aniden sezaryana alındım 8 santimle o sancıları çektim o kadar boşuna ama emin ol sezaryan ve normal doğum ikisinde de kurtarıcı diyebilirim hiç rahatsız etmedi lastikleri sezaryan yerimi zaten karnına yukarı kadar çıkabiliyor esnek lastik ondan rahatsız etmiyor beli de uzun olduğundan
(1,465 puan) tarafından
Beden olarak hatırlamıyorum hangi bedenler var varmı yok mu bilmiyorum ben tahminen söyledim olmadığını bilmiyordum L bedende çok rahatlıkla olur her bedene zaten şoktan almıştım tek hatırladığım sonradan bedeninin L olması M alacaktım bn bedene dikkat etmedim dedim kendi kendime götürmedim değiştimedim aman kalsın bu dedim demek ki götürseymişimde boşuna götürmüş olacakmışım
(161 puan) tarafından
Xl dependde var ben şoktan aldm şuan kilom  104
(1,465 puan) tarafından
Varsa daha iyi sezaryanlılar açısından özellikle bn hatırlamıyorum o zaman o denk geldi elime birazda çekindim o yüzden seri şekilde alıp çıktım marketten eve götürünce fark ettim bedenini
tarafından
Yeni çıkmış demekki. Daha önce yoktu çünkü. En büyük l bedendi
-Reklam-
0 oy
(15,184 puan) tarafından
Ben ilk dogumumda m almıştım. 78 kg ydim Bu sefer l aldım. O zamandan daha kiloluyum. 83 kg civariyim. Doğuma ben de 85 olurum 
0 oy
(15,959 puan) tarafından
Vallahi ayıptır söylemesi benim dedem yatalakti raporlu bezleri vardı ben doğuma gidince 2 tane dedemin bezlerinden alıp gitmiştim. İlk gün bez kullandım 2. Gün ped kullandım. Dedemin bezleri L idi 90 la girmiştim doguma
0 oy
(1,870 puan) tarafından
85 kilo doğuma gittim canım L beden vardı arkadaşımda fazladan o bana iyi gelmişti. boyum 167
(133 puan) tarafından
Kilomuz da boyumuz da aynı ozaman bende L beden alayım
0 oy
(3,361 puan) tarafından
Bu depent kilodu  nerden alıyorsunuz  canlar bende alayım eczaneden  mi  medikal  eşya satanlardan  mi 65 kiloyum  ne  beden alsam doğumum 15 temmuzda o zaman kadar kilo alırmıyım  şimdi kilom sabit kalmis
(3,361 puan) tarafından
Ay bende alayım bide göğüs gümüş kapak varmış  göğüs yarası için onu  alayım mı ilk bebeğim  pek birşey bilmiyum
tarafından
Bebeğin dogdumu. Dogmadiysa hemen alma bence.
Benim mesela gogsum hiç yara olmadi
(3,361 puan) tarafından
Temmuzda doğum inşallah cnm bide diyorlar doğum öncesi  göğse  krem sürün  öyle  birşey  varmı bende süreyim mi acaba şimdiden yara olmazsin diye  papatyaca
tarafından
Valla diyorumya bende aldım kremi. Ama gogsum hiç yara olmadı. Sen istersen küçük boyundan al. Doğumdan 2_3 gün önce surersin.
(3,361 puan) tarafından
Çok saol cnm
0 oy
tarafından
Canım zaten dependde en büyük l var. Sana'da en büyük beden olur. Başka markanın varsa büyük bedeni ya onlara bak. Ben l aldım rahat ettim. Çok işe yariyor
0 oy
tarafından
Ben aldım boşuna ama doktor bunu giyme önermiyoruz dedi çocuk bezini iç çamaşırı içine koy demişti bende öyle yaptım kullanmadim 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 129 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.
13 Haziran 2021 Moda kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 736 göst.
0 oy
9 cevap 136 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu